stamboomgids

Zoekresultaten 'Verduin' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 10:

Advocaat/Advokaat - people.zeelandnet.nl/fiverduin/genealogie

Genealogische site van Fred Verduin.

Categorie: Familienamen » A


Screenshot van website

Koek - people.zeelandnet.nl/fiverduin/genealogie

Genealogische site van Fred Verduin.

Categorie: Familienamen » K


Screenshot van website

Bot - people.zeelandnet.nl/fiverduin/genealogie

Genealogische site van Fred Verduin.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Verduin - people.zeelandnet.nl/fiverduin/genealogie

Categorie: Familienamen » V


Screenshot van website

Stamboom Schutte - www.genealogieonline.nl/stamboom-schutte

Een genealogische publicatie door Andre Schutte met gegevens over onder andere de families Schutte, Van Raam, Lodewijks, Horst, Haspels, Overduin, Kat, Plas en Huijsing.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Stamboomonderzoek Schaad en gerelateerde families - www.genealogieonline.nl/stamboomonderzoek-schaad-en-gerelateerde-famil ...

Een publicatie door Ruud Schaad met gegevens over oa. de families Schaad, Van der Most, Verduin, Wyatt, Allgood, De Kuijer, Smith, Tunzi, Schad en Schadd.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Genealogie Brouwer/Kwartierstaat Leendert Willem Brouwer - www.genealogieonline.nl/genealogie-brouwer

Een publicatie door Leendert W. Brouwer met gegevens over oa. de families Brouwer, Van Witzenburg, Blok, Overduin, Pronk, Van Roon, De Vries, Borsboom, Schilder en Van Toor.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Stamboom Scheffer-Heikoop - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheffer-heikoop

Een publicatie door Peter Scheffer met gegevens over oa. de families Koelewijn, Hop, Ruitenbeek, Hartman, Van Iperen, Verduin, Scheffer, Verheij, De Jong en Hazendonk.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Stamboom Oskam - www.genealogieonline.nl/stamboom-oskam

Een publicatie door Peter Oskam met gegevens over oa. de families Oskam, Oskamp, Van der Ham, Brandwijk, Rijneveld, Lekkerkerker, Kool, Verduin, Van Vliet en Kappetijn.

Categorie: Familienamen » O


Screenshot van website

Stamboom Heerschap-Jacobs - www.genealogieonline.nl/stamboom-heerschap-jacobs

Een genealogische publicatie door JP Heerschap met gegevens over onder andere de families Heerschap, Verduin, De Jong en Van Dam.

Categorie: Familienamen » H


Screenshot van website