stamboomgids

Zoekresultaten 'Verlinden' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 11:

Stamboom Georg - www.genealogieonline.nl/stamboom-georg

Een publicatie door Gerrit Jan Georg met gegevens over oa. de families Kiel, Georg, Koning, Coller, Mulder, Kalsbeek, Kollé, Timmer, Molema en Verlinden.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Linden - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-linden

Een publicatie door Toon van Linden met gegevens over oa. de families Van Linden, Verlinden, De Meyer, Segers, Patteet, Peeters, Van Aken, De Pauw, De Wit en Mertens.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Heemkundige kring "Ten Boome" - users.skynet.be/marcverlinden/tenboome

Boom ligt in de Rupelstreek, klein-Brabant. Informatie over de vereniging, publicaties en activiteiten.

Categorie: Organisaties » Verenigingen » Heemkundeverenigingen   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hendrikx - www.genealogieonline.nl/stamboom-hendrikx

Een publicatie door Jamie Hendrikx met gegevens over oa. de families Hendrikx, Verstappen, Korsten, Houben, Rietjens, Aan de Grote Port, Bosmans, Van den Eertwegh, Verlinden en Heijmans.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Verlinden - www.genealogieonline.nl/stamboom-verlinden

Een publicatie door Marcel Van Dyck met gegevens over oa. de families Verlinden, Pintens, De Wachter, Van Driel, De Pauw, Vandevoorde, Nuis, Verbruggen, Clement en Corremans.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Arras: familie en verwantschappen - www.genealogieonline.nl/arras-familie-en-verwantschappen

Een genealogische publicatie door Rita Arras met gegevens over onder andere de families Arras, Allacker, Vervloet, Van Roy, Aras, Verlinden, Peeters, Bogaerts en Mariën.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Stamboom Albert-Puts - www.genealogieonline.nl/stamboom-albert-puts

Een publicatie door W.H.G. Cammaert met gegevens over oa. de families Cobben, Albert, Scheepers, Puts, Beckers, Linssen, Hilkens, Cuijpers, Houtmortels en Verlinden.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Stamboom Jacobs - www.genealogieonline.nl/stamboom-jacobs-familie

Een publicatie door Kris Jacobs met gegevens over oa. de families Smets, Maeldermans, Nuytkens, Goovaerts, Verlinden, Lauwers, Buelens, Schelkens, Persoons en Fierens.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Linden - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-van-linden

Een publicatie door Toon van Linden met gegevens over oa. de families Van Linden, Verlinden, De Meyer, Segers, Patteet, Peeters, Van Aken, Mertens, Van Assche en Janssens.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Genealogie Houwen - www.genealogieonline.nl/genealogie-houwen

Een publicatie door Jan Slot met gegevens over oa. de families Houwen, Janssen, Linders, Coumans, Houwen (HOUWERS), Run V., Ziekman, Verlinden, Peeters en Jacobs.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website