stamboomgids

Zoekresultaten 'Versteege' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 10:

Stamboom Dusseljee - www.genealogieonline.nl/stamboom-dusseljee

Een publicatie door J. Lodewijks met gegevens over oa. de families Dusseljee, Oversteegen, Noteboom, Duran, Van Solingen, Swalmius, Lodewijks, Bettenbroek, Sluis en Dussel.

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website

Stamboom Farjon - www.genealogieonline.nl/stamboom-farjon

Een publicatie door R. Farjon met gegevens over oa. de families Farjon, Oversteegen, Batailhey, Lotten, Berg, Baerents, Sloot, Veenhuizen, Rutering en Kalkwarf.

Categorie: Familienamen » F


Screenshot van website

Stamboom Dusseljee - www.genealogieonline.nl/stamboom-dusseljee

Een publicatie door J. Lodewijks met gegevens over oa. de families Dusseljee, Oversteegen, Noteboom, Duran, Van Solingen, Swalmius, Lodewijks, Bettenbroek, Sluis en Dussel.

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website

Familiearchief Oversteegen - www.familiearchivaris.nl/2187

Alle families Oversteegen, Overstegen en Oversteege hebben dezelfde stamvader. Familiearchivaris: maroesja oversteegen

Categorie: Archieven » Familiearchieven


Screenshot van website

Stamboom Berentsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-berentsen

Een publicatie door Frans Berentsen met gegevens over oa. de families Berentsen, Hummelink, Mentink, Tolkamp, Versteegen, Greup, Bremer, Broeks, Jansen en Besselink.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Parenteel Salawan Bessie - www.genealogieonline.nl/parenteel-salawan-bessie

Een genealogische publicatie door Everlien Salawan Bessie - Liet met gegevens over onder andere de families Salawan Bessie, Austermann, Versteegen, Rompis, Tutuarima, Tomatala, Smit, De Graaff en Weintre.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Stamboom Oversteegen - www.genealogieonline.nl/stamboom-oversteegen

Een genealogische publicatie door Maroesja Oversteegen met gegevens over onder andere de families Oversteegen, Brits, Dekker, Swalmius, Overstegen, De Ruijter, De Wit, Oversteege en Farjon.

Categorie: Familienamen » O


Screenshot van website

Familiearchief Oversteegen - www.familiearchivaris.nl/2198

Familiearchivaris: maroesja oversteegen

Categorie: Archieven » Familiearchieven


Screenshot van website

Stamreeks Versteegen - www.genealogieonline.nl/stamreeks-versteegen

Een genealogische publicatie door Hedwich de Vries met gegevens over onder andere de families Jans, Jacobs, Van Bourgondi?, Van Brederode, Van Beieren, Willems, Klarenbeek, Kuiken en Keizer.

Categorie: Familienamen » V


Screenshot van website

Families Morssink, Soeting, Geraets, Versteege en Krabbendam - www.genealogieonline.nl/families-morssink-soeting-geraets-versteege-en ...

Een genealogische publicatie door Ton Morssink met gegevens over onder andere de families Morssink, Krabbendam, Versteege, Mossink, Soeting, Geraets, Bon, Morsink en Grijseels.

Categorie: Familienamen » M


Screenshot van website