stamboomgids

Zoekresultaten 'Verstege' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 17:

Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos - www.genealogieonline.nl/stamboom-brands

Een publicatie door Rene Brands met gegevens over oa. de families Broekman, Vos, Nooijen, Verstegen, Henraat, Hulshof, Hermens, Elschot, Bressers en Van Dalen.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Augustus - www.genealogieonline.nl/stamboom-augustus

Een publicatie door J Schoffelen met gegevens over oa. de families Augustus, Landrieu, Petitjean, Maessen, Lemmens, Cobben, Van Aubel, Verstegen, Claessens en Augustin.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Genealogie Reijnen - www.genealogieonline.nl/genealogie-reijnen

Een publicatie door Loed Rongen met gegevens over oa. de families Reijnen, Keijnemans, Dappers, Rongen, Küppers, Laurensen, Diebels, Seelen, Verstegen en Verberkt.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Familie Van Eijk tak Delft - www.genealogieonline.nl/familie-van-eijk-tak-delft

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Van Eijk, De Haast, Schermers, Van Dijk, Rutteman, Voorstadt, Verstegen, Van Duijm, Lindeman en Ravesteijn.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Indië gangers uit Stokkum (Bergh) - www.berghapedia.nl/index.php/Deelnemers_Politionele_Acties#Stokkum

Gerritsen, Kuster, Kroezen, Lensing, Meijer ( Elferen ), Raaijman, R?, Verstegen, Welling, Wijnands, Wissink

Categorie: Bronnen » Regionaal » Gelderland   Filter


Screenshot van website

Stamboom Aubri - www.genealogieonline.nl/stamboom-aubri

Een genealogische publicatie door Eduard Aubri met gegevens over onder andere de families Aubri, Pontolaeng, Heubel, Stoove, Bercx, Parijs, Van Ham, Nunumete en Ecoma Verstege.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Stamboom Versteegden - www.genealogieonline.nl/stamboom-versteegden

Een genealogische publicatie door Pieter Versteegden met gegevens over onder andere de families Wolvers, Verstegen, Der Kinderen, Versteegden, Van Lieshout, Van den Boogaard, Van Mun, Raijmakers en Van Cleeff.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Familiearchief Oversteegen - www.familiearchivaris.nl/2187

Alle families Oversteegen, Overstegen en Oversteege hebben dezelfde stamvader. Familiearchivaris: maroesja oversteegen

Categorie: Archieven » Familiearchieven   Filter


Screenshot van website

Griffioen Family in Australia - www.genealogieonline.nl/griffioen-family-in-australia

A genealogical publication by Peter Griffioen with information about, among others, the families Griffioen, Tilgenkamp, Verstegen, De Groot, Charlton, Newey, Whitehead, Kuster and Verlaan.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Augustus Landrieu - www.genealogieonline.nl/stamboom-augustus-landrieu

Een publicatie door John Schoffelen met gegevens over oa. de families Augustus, Landrieu, Lemmens, Petitjean, Cobben, Maessen, Van Aubel, Verstegen, Hermkens en Claessens.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website