stamboomgids

Zoekresultaten 'Verstege' (in alle categorieën)

Resultaten 11 - van 17:

Stamboom Verheijen - Franke - www.genealogieonline.nl/stamboom-verheijen-franke

Een publicatie door Theo Verheijen met gegevens over oa. de families Hoeboer, Verheijen, Franke, Peek, Phijffers, Franke(n), Janssen, Meulman, en Verstegen.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Genealogie Versteeg - www.genealogieonline.nl/genealogie-versteeg

Een publicatie door Th. Evers met gegevens over oa. de families Versteeg, Verstege, Bosch, Verzijl, Bolderdijk, Kaper, Heijenoort, van, Henning en Henning.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Dutch Manders Family Tree W - www.genealogieonline.nl/dutch-manders-family-tree-w

Een genealogische publicatie door Jan Manders met gegevens over onder andere de families Manders, Hout Van, Peters, Heuvel van Den, Lieshout Van, Berlo Van, Ven van De, Berg van Den en Verstegen.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Loop, Zeeland - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-loop-zeeland

Een genealogische publicatie door John Stins met gegevens over onder andere de families De Louw, Huvenaars, Van der Loop, Vanderloop, Zegers, Van der Wijst, Van Vegchel, Willems (Huvenaars) en Huvenaars Thonijs Gerrits Verstegen.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Oversteegen - www.genealogieonline.nl/stamboom-oversteegen

Een genealogische publicatie door Maroesja Oversteegen met gegevens over onder andere de families Oversteegen, Brits, Dekker, Swalmius, Overstegen, De Ruijter, De Wit, Oversteege en Farjon.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Genealogie Van den Berg-Van Doorn - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-den-berg-van-doorn

Een genealogische publicatie door GWB van den Berg met gegevens over onder andere de families Jansen, Bongers, Cornelissen, Peters, Van Dongen, Van den Heuvel, Van der Wijst, Willems en Verstegen.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom familie Hofstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-hofstra

Een genealogische publicatie door Jan C. Braster met gegevens over onder andere de families Hofstra, Loonstra, Hilbrink, Niet bekend, Braster, Verstegen, Ozel, Bok en Oskamp.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website