stamboomgids

Zoekresultaten 'Verwoert' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 12:

Afstammelingen Jan Vermeer - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-jan-vermeer

Gegevens over oa. de families Vermeer, Van Ingen, Jansen, Budding, Ter Haar, Berends, Van Doorn, De Bon, Rustenhoven en Verwoert.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Roest - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-roest

Een publicatie door W. van der Roest met gegevens over oa. de families Van der Roest, Verwoert, Kamerman(S), Van Roest, Westland, Wolzak, Van der Velden, Schaap, Roest en Snel.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Genealogie Wiesenfeld en Klein Meulenkamp - www.genealogieonline.nl/genealogie-wiesenfeld-klein-meulenkamp

Een publicatie door Erwin Wiesenfeld met gegevens over oa. de families Wormgoor, Salomonson, Roenhorst, Budding, Hilferink, Jonker, Van Beem, De Bruin, Stam en Verwoert.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Ledden Hulsebosch - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-ledden-hulsebosch

Een publicatie door C.J. van Ledden Hulsebosch met gegevens over oa. de families Van Ledden Hulsebosch, Hulsebosch, Willinck, Van Splunter, Mierop, Lammers, Heyenrath, Rust, Greve en Verwoert.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Millecam - www.genealogieonline.nl/stamboom-millecam

Een publicatie door Ton Millecam met gegevens over oa. de families Van Waesberghe, Verwoert, Van Alphen, Van Arkel, Viergever, Jansen, Van Druten, Janssen, Van Alfen en Arends.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Neerbos - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-neerbos

Een publicatie door Van Neerbos met gegevens over oa. de families Van Neerbos, Lindner, De Jong, Verwoert, Van Alfen, Van Vliet, Koetsier, Faber, Smits en Van Ingen.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Genealogie Bovenschen / van Gelderen - www.genealogieonline.nl/genealogie-bovenschen

Een publicatie door Helma Bovenschen met gegevens over oa. de families Van Donk, Verwoert, Kussendrager, Bovenschen, Looyenga, Van Gelderen, Schuurman, Vergunst, Stapper en Bos.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Verwoert - www.genealogieonline.nl/stamboom-verwoert

Een publicatie door Martin Verwoert met gegevens over oa. de families Verwoert, Van Eldik, Van Binsbergen, Roelofsen, Vink, Vermeer, De Wit, Arends, Hendriks en Van Setten.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Fritz en Verwoerd - www.genealogieonline.nl/stamboom-fritz-en-verwoerd

Een publicatie door Jan Burgers met gegevens over oa. de families Verwoerd, Fritz, Prins, Reussien, Verwoert, Burgers, Fritzen, Wien, Van Leeuwen en Oppenhuis.

Categorie: Familienamen » F   Filter


Screenshot van website

Genealogie Van Dijken - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-dijken

Een publicatie door Addy van Dijken met gegevens over oa. de families Vermeer, Verwoert, Jansen, Spee, Quint, Elings, Van Ingen, Van Dijken, Hendriks en Van den Berg.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website