Resultaten 1 - 4 van 4:
www.boekenbestellen.nl/boek/440-jaar-van-der-horst-van-wagenberg-tot-d ...
440 jaar van der Horst van Wagenberg tot de Moerdijk
Sinds een tiental jaar ben ik op zoek naar mijn voorouders.Mijn bedoeling is niet om zoveel mogelijk personen in de stamboom te zetten en vele zijtakken op te bouwen.Ik tracht eerder de rechtstreekse afstammelingen van de stamvader zo compleet mogelijk te documenteren.Met de hulp van vele leden van Geneanet en ook anderen ben ik erin geslaagd terug te gaan tot iets voor de jaren 1600.Mijn dank gaat naar al deze leden.Mocht U in bijgaande stamboom fouten ontdekken of over bijkomende gegev
www.bol.com/nl/p/voor-profijt-en-genoegen/1001004008266497
Voor profijt en genoegen (Klaas Bouwer)
De geschiedenis van bos en landschap van de Zuidwest-Veluwe biedt een uitvoerig overzicht van meer dan tweeduizend jaar bos- en landschapshistorie van de Zuidwest-Veluwe. De ontwikkeling van de bosbouw en het beheer en gebruik van het bos vormt de hoofdlijn, tegen de achtergrond van sociaal-economische en juridische ontwikkelingen ook op Gelders en landelijk niveau.
bol.com/nl/p/lofwaerdighe-dijckagies-en-miserabele-polders/10010040068 ...
Lofwaerdighe Dijckagies En Miserabele Polders (Han Van Zwet)
Han van Zwet beschrijft op heldere wijze de bij landaanwinning in Hollands Noorderkwartier, 1597-1643, gevolgde aanpak, de problemen waar de bedijkers tegen aanliepen en de uitgaven waarvoor zij kwamen te staan. De investeringen en rendementen verschilden van polder tot polder. De animo tot deelname bleef echter onverminderd hoog. Op boeiende wijze laat Van Zwet zien hoe de initiatiefnemers van de verschillende projecten daar handig gebruik van maakten.
freepages.rootsweb.com/~noemeetjesland/genealogy/meetjesland/ons_meetj ...
Ons Meetjesland, Tijdschrift voor Heemschut, Volkskunde en Geschiedenis
"Ons Meetjesland", Tijdschrift voor Heemschut, Volkskunde en Geschiedenis" werd gepubliceerd door de Heer Romano Tondat van 1968 to 1986