Stamboom Gids » Familienamen » P

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   Volgende pagina op de Stamboom Gids 
Screenshot van website

Afstammelingen Piecke Ymes (Piekema) - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-piecke-ymes

Een publicatie door J.G. Terveer met gegevens over oa. de families Piekema, (Piekema), Veer, Veen, Brouwer, Piekenga, Kooistra, De Jong, Smits en Meter.

Screenshot van website

Afstammelingen van Christiani Peffer - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-christiani-peffer

Een publicatie door Dick R. Mastbergen met gegevens over oa. de families Peffer, Goesten, Boogaers, Mastbergen, De Graaf, Klardie, Klarenbeek, Waltz, Schelkens en Van Gelabeek.

Screenshot van website

Afstammelingen van Pijtter Pieckes (Piekema) - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-pijtter-pieckes

Een publicatie door Jan Terveer met gegevens over oa. de families Piekema, Nijland, Rondema, Flapper, Pieters, Ypma, Pijkes, Hoekstra, Grevers en Tolsma.

Screenshot van website

Bert Pols - GeneaNet - gw0.geneanet.org/index.php3?b=bertpols

Stamboomoverzichten van Bert Pols

Screenshot van website

Claes Middelkoop Parenteel - www.genealogieonline.nl/claes-middelkoop-parenteel-1653

Een publicatie door Jan Middelkoop met gegevens over oa. de families Middelkoop, Hospers, Uittenbogaard, Bats, Sterk, Van Hemert, Van Iperen, Van der Ree, Van der Pol en Blom.

Screenshot van website

De familie Poell - members.home.nl/franspoell

De naam Poell ontrafeld en het parenteel voor de stammen Poell-Wachtendonk en Poell-Arcen.

Screenshot van website

De geschiedenis van de familie Petit - www.jpetit.nl

geschiedenis van steenhouwerij Petit

Screenshot van website

De Pape - www.hof-ter-poorte.be

Screenshot van website

de Paula Lopes - www.de-paula-lopes.nl

Kwartierstaat/parenteel/genealogie

Screenshot van website

de Paula Lopes genealogie - www.de-paula-lopes.nl

Kwartierstaat de Paula Lopes Harpur HappƩ Visscher. Onderzoek in Braziliƫ, Engeland, Indonesie en Nederland

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   Volgende pagina op de Stamboom Gids