Stamboom Gids » Familienamen » S

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   Volgende pagina op de Stamboom Gids 
Screenshot van website

't Schippertje - www.genealogieonline.nl/stamboom-schippertje

Een publicatie door Kees Schipper met gegevens over oa. de families Delfos, Haartsen, Van Ettinger, Schipper, Paalvast, Vink, Van Schie, Van Heijst, Cornet en Vinck.

Screenshot van website

Afstammelingen Evert de Swede (Meijer) - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-evert-de-swede

Een publicatie door J.G. Terveer met gegevens over oa. de families Meijer, Kraai, Klöpping, Van Calker, Van Slooten, Wijk, Schroeder, Kazemier, Nienhuis en Haan.

Screenshot van website

Afstammelingen Hermanus Schoemaker - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-hermanus-schoemaker

Een publicatie door Wilschut met gegevens over oa. de families Ramp, Verkade, Schoemaker, Van Leeuwen, Knepper, Van der Willik, Wilschut, Akerboom, Boer en Droog.

Screenshot van website

Afstammelingen Martinus Steijger en Anna Maria Wageling (Delft) - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-steijger-wageling

Een publicatie door J.G. Terveer met gegevens over oa. de families Steijger, Steiger, Scholten, Intres, Homan, Rijn, Schrijvers, Meijkamp, Hamilton en Warrebeij.

Screenshot van website

Afstammelingen Peter Harms (Schaapman) - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-peter-harms

Een publicatie door J.G. Terveer met gegevens over oa. de families Schaapman, Visser, De Vries, De Vegte, Schaatsberg, Doijer, Pleijzier, Timmerman, Beens en Ridderikhof.

Screenshot van website

Afstammelingen Schaapman (Dalfsen) - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-schaapman

Een publicatie door J.G. Terveer met gegevens over oa. de families Schaapman, Bosch, Huzen, Kolk, Wynia, Berg, Van Konijnenburg, Wee, Gerrits en Reuvers.

Screenshot van website

Afstammelingen Schopman - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-schopman

Een publicatie door J.G. Terveer met gegevens over oa. de families Schopman, Jansen, Bremer, Klijn, Reijnen, Gertsen, Krootjes, Willemsen, Schaapman en Janssen.

Screenshot van website

Bestand uit oude bijbel - www.genealogieonline.nl/bestand-uit-oude-bijbel

Een publicatie door Hans Schutijser met gegevens over oa. de families Kranenburg, De Witt, Horton, Klein, Hoen, Limborgh, Jennings, Beekhuis, Oberstadt en Weema.

Screenshot van website

Database Schaap - www.genealogieonline.nl/database-schaap

Een publicatie door Leen Schaap met gegevens over oa. de families Schaap, Elbertse, Klaasse, Elberse, Iken, Meijers, Koomen, Hudig, Van der Horst en Kroon.

Screenshot van website

De familie Schrooten - www.schrooten.com/stamboom

Stamboom van de familie Schroten / Schrooten uit Zwolle en omgeving, aangevuld met andere Schro(o)ten uit Nederland

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   Volgende pagina op de Stamboom Gids