Stamboom Gids » Familienamen » V

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   Volgende pagina op de Stamboom Gids 
Screenshot van website

8 stambomen van Van der Veen - www.avdveen.nl/stamboom5/index.php

Stambomen van Van der Veen, Hoekstra, De Graaf, Visser, Bosscha, Rinkema, Oenema, Jongsma

Screenshot van website

Ad's genealogische homepage - www.advandervelde.nl

kw.staten Ad van der Velde Joke van der Kuyl.Parentelen Bottelier,Fabel,Kuilder,van Raaphorst,van Zeeland etc.

Screenshot van website

Afstammelingen Arend Tjaarts Freriks (ter Veer) - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-arend-tjaarts-freriks

Een publicatie door J.G. Terveer met gegevens over oa. de families Veer, Bos, Bosma, Suuroverste, Strating, Jongman, Lutmers, Rese, Mollema en Beckeringh.

Screenshot van website

Afstammelingen Conraad Roelfs Tollaar (ter Veer) - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-conraad-roelfs-tollaar

Een publicatie door J.G. Terveer met gegevens over oa. de families Veer, Vroom, Drenth, Sluiter, Terveer, Kolthoff, Schut, Kroon, Schoonbeek en Assies.

Screenshot van website

Afstammelingen Jan Hendriks ter Veer - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-jan-hendriks-ter-veer

Een publicatie door J.G. Terveer met gegevens over oa. de families Veer, Smit, Beek, Bos, Gort, Veen, Feijen, Haven, Geling en Reinders.

Screenshot van website

Afstammelingen Jan Vermeer - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-jan-vermeer

Gegevens over oa. de families Vermeer, Van Ingen, Jansen, Budding, Ter Haar, Berends, Van Doorn, De Bon, Rustenhoven en Verwoert.

Screenshot van website

Afstammelingen Matthijs (Matheus) Jans ter Veer - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-matthijs-jans-ter-veer

Een publicatie door J.G. Terveer met gegevens over oa. de families Veer, Weisbeek, Maltha, Rooze, Wilbrink, Hanekamp, Beek, Karelse, Lukken en Draai.

Screenshot van website

Afstammelingen Pieter Tonnis ter Veer - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-pieter-tonnis-ter-veer

Een publicatie door J.G. Terveer met gegevens over oa. de families Veer, Rijpma, Hofman, Tillinga, Broekema, Stuwinga, Zandt, Vos, Jongman en Huizinga.

Screenshot van website

Afstammelingen Tybbe Tysse ter Veer - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-tybbe-tysse-ter-veer

Een publicatie door J.G. Terveer met gegevens over oa. de families Veer, Staal, Balk, Dijkstra, Kleima, Krol, Jager, Wieringa, Sikkema en Split.

Screenshot van website

Afstammelingen van Adriaan Vermeer zoon van Laurens Martenszoon. - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-adriaan-vermeer

Een publicatie door J.G. Terveer met gegevens over oa. de families Van Assendelft, De Werf, De Bije, Pietersdochter, Van Staveren, Van Sluitenburg, Van Voorhout, De Bruin, Van Alphen en Vermeer.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   Volgende pagina op de Stamboom Gids