stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1281 - 1290 van 1679:

Stamboom Burgwal - www.genealogieonline.nl/stamboom-burgwal

Een publicatie door Wim Burgwal met gegevens over oa. de families Burgwal, Schrofer, Brussaard, Heikoop, Gonderie, Riebeek, Kool, Hulsker, Markus.


Screenshot van website

Stamboom Burkels - www.genealogieonline.nl/stamboom-burkels

Gegevens over oa. de families Burkels, Schaafsma, Van Gelderen, Tijmens, Boersma, Van der Veer, Spoelstra, Bos, Kasbergen en Smits.


Screenshot van website

Stamboom Burm - www.genealogieonline.nl/stamboom-burm

Een publicatie door Marco Burm met gegevens over oa. de families Burm, Moeleker, Pieck, Lohuis.


Screenshot van website

Stamboom Burnaby - www.genealogieonline.nl/stamboom-burnaby

Een publicatie door Lex Polman met gegevens over oa. de families Burnaby, Rodney, Burnaby Greene, Powell, Ottley, Seymour, Wood, Robinson, Morgan en Jones.


Screenshot van website

Stamboom Bus-vanden Elsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-bus

Een publicatie door Hans Bus met gegevens over oa. de families Van den Elsen, Bus, Bertens, Bakker, Van Gorp, Bouman, Van Nunen, Westrus, Holdijk en Verbeeck.


Screenshot van website

Stamboom Busio - www.genealogieonline.nl/stamboom-busio

Gegevens over oa. de families Busio, Jansen, Van Gils, Van Gool, Joosen, De Bodt, Van Riel, Luijten, Haanskorf en Van Tilburg.


Screenshot van website

Stamboom Bussema - www.genealogieonline.nl/stamboom-bussema

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Bussemaekers, Bussemakers, Geerarts, Van de Ven, Lucassen, Roffers, Seuren, Cuppen, Peeters en Steegh.


Screenshot van website

Stamboom Bussink - www.genealogieonline.nl/stamboom-bussink

Een publicatie door JM Bussink met gegevens over oa. de families Bussink, Wolsink, Hilferink, Huntink, Boesvelt, Bonenberg, Bruil), Stronkman, Van Driesschen en Bunk.


Screenshot van website

Stamboom Buts - www.genealogieonline.nl/stamboom-buts

Een publicatie door H. Giebels met gegevens over oa. de families Boetz, Buts, Andres, Riba, Niks, Helmers, Maiers, Beucke en Middel.


Screenshot van website

Stamboom Butter-Kes - www.genealogieonline.nl/stamboom-butter-kes

Een publicatie door A. Butter met gegevens over oa. de families Van Dalen, Van Os, Oosterbaan, Butter, Versteeg, Kes, Van Melsen, Van Osch, Van Zanten en Nel.


Screenshot van website



Genealogie nieuws