stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1271 - 1280 van 1682:

Stamboom Bulsing - www.genealogieonline.nl/stamboom_bulsing

Gegevens over oa. de families Bulsing, Janssen, Kettenis, Stok, Aubert, Bullens, Rijnen, Bulsinck, Plaisier en Praag.


Screenshot van website

Stamboom Bulsink - www.genealogieonline.nl/stamboom-bulsink

Een publicatie door Henk Bulsink met gegevens over oa. de families Bulsink, Bullens, Ten Bullens, Wissink, Hengeveld, Driessen, Nijman, Koskamp, Bennink en Lankhof.


Screenshot van website

Stamboom Bulten-Slotboom - www.genealogieonline.nl/stamboom-bulten-slotboom

Een publicatie door J.C. Bulten met gegevens over oa. de families Ordelman, Bulten, Ebbers, Wiltink, Ordelmans, Wassink, Slotboom, Wentink, Janssen en Hendriksen.


Screenshot van website

Stamboom Bulthuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-bulthuis

Een publicatie door Henriette de Swart met gegevens over oa. de families Bulthuis, Harms, Luchies, Havinga, Hollenberg, Kamphuis, De Vries, Buikema, Bouwman en Van Leeuwen.


Screenshot van website

Stamboom Bunck - www.genealogieonline.nl/stamboom-bunck

Een publicatie door L. Bunck met gegevens over oa. de families Bunk, Van Klingeren, Bunck, Smout, Bönck, Pastoors, Olijhoek, Hilhorst, Wijnhoff en Onwezen.


Screenshot van website

Stamboom Bune - www.genealogieonline.nl/stamboom-bune

Een publicatie door J.G.C.M. Bune met gegevens over oa. de families Buné, Buene, Van der Kort, Vreedenburg, Miggelhof, Gielink, Mijer, Detering, Lint en Broerse.


Screenshot van website

Stamboom Burg - www.genealogieonline.nl/stamboom-burg

Een publicatie door K. de Zwart met gegevens over oa. de families Burg, Borg, Sijbrantsz, Siebrands, Sijbrantszn, Lodder, Pelsma, Hekker, Janssens en Camp.


Screenshot van website

Stamboom Burger - www.genealogieonline.nl/stamboom-burger

Een publicatie door B. Burger met gegevens over oa. de families Burger, Overkleeft, Storm, Van der Noll, Knoppert, Van den Beukel, Middelburg, Van Hof, Joncker en Voys.


Screenshot van website

Stamboom Burger-Lentelink - www.genealogieonline.nl/stamboom-burger-lentelink

Een publicatie door Ingeborg Irene Koch met gegevens over oa. de families Wouda, Koster, Ligthart, Dijkstra, De Boer, Visser, De Jong, Van der Horst, Munckerus en Kreek.


Screenshot van website

Stamboom Burgerhout - www.genealogieonline.nl/stamboom-burgerhout

Een publicatie door J. Burgerhout met gegevens over oa. de families Burgerhout, Groen, Stam, Burgerhoudt, Spieringshoek, Mackloet, Domine, De Jong, Visser en Van der Zwaan.


Screenshot van website



Genealogie nieuws