stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1271 - 1280 van 1710:

Stamboom Bruynooghe - www.genealogieonline.nl/stamboom-bruynooghe

Een genealogische publicatie door Chris Bruynooghe met gegevens over onder andere de families Bruynooghe, Debruyne, Opstaele, Clauw, Depoorter, Verslype, Wulleman, Gadeyne en Swanckaert.


Screenshot van website

Stamboom Bröcker - www.genealogieonline.nl/stamboom-brocker

Een publicatie door Paul van der Flier met gegevens over oa. de families Bröcker, Bannink, Hellman, Rittman, Ter Haar, örman, Kleuren, Wülsing, Mulder en Trebben.


Screenshot van website

Stamboom Brökling - www.genealogieonline.nl/stamboom-brokling

Een publicatie door Ruth Brokling met gegevens over oa. de families Brökling, Hesse, Leenders, Veerkamp, Geerards, Hartendorp.


Screenshot van website

Stamboom Brölman - www.genealogieonline.nl/stamboom-brolman

Een publicatie door G.R. Klandermans met gegevens over oa. de families Brolman, Sloterdijk, Ubbink, Zoete, Brollmann, Wouda, Pander, Nieuwland, Eppinga en Blok.


Screenshot van website

Stamboom Buch - www.genealogieonline.nl/stamboom-buch

Een publicatie door T.Ch. Buch.


Screenshot van website

Stamboom Budding - www.genealogieonline.nl/stamboom-budding

Een genealogische publicatie door Marco Budding met gegevens over onder andere de families Budding, Dissel, Buddingh, Van Essen, Hardeman, Dekker, Drolsbach, Van Ginkel en De Mik.


Screenshot van website

Stamboom Buijks - www.genealogieonline.nl/stamboom-buijks

Een publicatie door Johannes Wilhelmus Josephus (Jan) Buijks met gegevens over oa. de families Zwaans, Buijks, Tilborgh Van, Ruijter De, Dongen Van, Taktor, Jansen, Verhoeven, Loon Van en Smits.


Screenshot van website

Stamboom Buijtendijk, Eelkema, Suers, van Bemmel, van Osenbruggen - www.genealogieonline.nl/stamboom-buijtendijk

Een publicatie door Frits Buijtendijk met gegevens over oa. de families Van Osenbruggen, Buijtendijk, Suers, Van Bemmel, Van der Meer, Petit, Van Limburg, Eelkema, Van Heerde en Brusse.


Screenshot van website

Stamboom Buis-Singeling - www.genealogieonline.nl/stamboom-buis-singeling

Een publicatie door Fred Buis met gegevens over oa. de families Hannaart, Reek Vd, Buis, Van den Berg, Kriek, Schaft, Singerling, Borneviel, Plucker en Kenbeek.


Screenshot van website

Stamboom Buissing, Boidin, Aspeslagh - www.genealogieonline.nl/stamboom-buissing-boidin-aspeslagh

Een publicatie door N.C. Buissing met gegevens over oa. de families Boidin, Buissing, Aspeslagh, Opbergen Van, Kraker De, Theunissen, Adriaansen, Moonen, Karels en Schuffelers.


Screenshot van website



Genealogie nieuws