stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1241 - 1250 van 1652:

Stamboom Buitendam - www.genealogieonline.nl/stamboom-buitendam

Een publicatie door J. Buitendam met gegevens over oa. de families Buitendam, Stalman, Bonthuis, Van der Werff, Rijkens, De Herlin, Herlin, Jans, Heerlien en Komdeur.


Screenshot van website

Stamboom Buitendijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-buitendijk

Een publicatie door Rob Buitendijk met gegevens over oa. de families Buytendijck, Moenen, Rietkerken, Buitendijk, Smit, Oostwal, Gulaij, Horree, Robbers en Gunter.


Screenshot van website

Stamboom Buitendijk - www.genealogieonline.nl/buitendijk-stamboom

Een publicatie door Wim Willard met gegevens over oa. de families Majoor, Smit, Bakker, Buitendijk, Van der Linden, Willard, Looij, Bus en Bus.


Screenshot van website

Stamboom Bulder - www.genealogieonline.nl/stamboom-bulder

Een publicatie door Bert Bulder met gegevens over oa. de families Bulder, Oling, Draaisma, Bullerman, Streumer, Wilbrink, (Borchers), Landegge, (Meijeringh) en Bondrager.


Screenshot van website

Stamboom Bulinga - www.genealogieonline.nl/stamboom-bulinga

Een genealogische publicatie door Annemiek Bulinga met gegevens over onder andere de families Bultje, Schultz, Willing, Simonis, Bulinga, Gray, Koudenburg, Swart en Dijkgraaf.


Screenshot van website

Stamboom Bulsing - www.genealogieonline.nl/stamboom_bulsing

Gegevens over oa. de families Bulsing, Janssen, Kettenis, Stok, Aubert, Bullens, Rijnen, Bulsinck, Plaisier en Praag.


Screenshot van website

Stamboom Bulsink - www.genealogieonline.nl/stamboom-bulsink

Een publicatie door Henk Bulsink met gegevens over oa. de families Bulsink, Bullens, Ten Bullens, Wissink, Hengeveld, Driessen, Nijman, Koskamp, Bennink en Lankhof.


Screenshot van website

Stamboom Bulten-Slotboom - www.genealogieonline.nl/stamboom-bulten-slotboom

Een publicatie door J.C. Bulten met gegevens over oa. de families Ordelman, Bulten, Ebbers, Wiltink, Ordelmans, Wassink, Slotboom, Wentink, Janssen en Hendriksen.


Screenshot van website

Stamboom Bulthuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-bulthuis

Een publicatie door Henriette de Swart met gegevens over oa. de families Bulthuis, Harms, Luchies, Havinga, Hollenberg, Kamphuis, De Vries, Buikema, Bouwman en Van Leeuwen.


Screenshot van website

Stamboom Bunck - www.genealogieonline.nl/stamboom-bunck

Een publicatie door L. Bunck met gegevens over oa. de families Bunk, Van Klingeren, Bunck, Smout, Bönck, Pastoors, Olijhoek, Hilhorst, Wijnhoff en Onwezen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws