stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1221 - 1230 van 1647:

Stamboom Brunt/van Vliet - www.genealogieonline.nl/stamboom-brunt-van-vliet

Een publicatie door Marjan Vlaardingerbroek-Brunt met gegevens over oa. de families Brunt, Van Vliet, Boerefijn, Van den Bos, Van Iperen, Van der Lede, Bouthoorn, Verhagen, Kinkel en Den Hollander.


Screenshot van website

Stamboom Brus-Bakker - www.genealogieonline.nl/stamboom-brus-bakker

Een publicatie door Emmy Groeneveld met gegevens over oa. de families Keuning, Bakker, Mulder, Nijhuis, Barmentloo, Haarman, Brus, Roosink, Roossink (Alias Mors) en Nahuis.


Screenshot van website

Stamboom Brusse - Amsterdam - www.genealogieonline.nl/stamboom-brusse-amsterdam

Een publicatie door Willy-Jan Brusse met gegevens over de families Brusse, Asbeek Brusse, en aangetrouwde families van oa. Gronert, Van Osenbruggen, Been, Harting, Kniep, Aleman, van Meijer, Esveld, Vink, Kooijman en de Graaf.


Screenshot van website

Stamboom Bruynooghe - www.genealogieonline.nl/stamboom-bruynooghe

Een genealogische publicatie door Chris Bruynooghe met gegevens over onder andere de families Bruynooghe, Debruyne, Opstaele, Clauw, Depoorter, Verslype, Wulleman, Gadeyne en Swanckaert.


Screenshot van website

Stamboom Bröcker - www.genealogieonline.nl/stamboom-brocker

Een publicatie door Paul van der Flier met gegevens over oa. de families Bröcker, Bannink, Hellman, Rittman, Ter Haar, örman, Kleuren, Wülsing, Mulder en Trebben.


Screenshot van website

Stamboom Brökling - www.genealogieonline.nl/stamboom-brokling

Een publicatie door Ruth Brokling met gegevens over oa. de families Brökling, Hesse, Leenders, Veerkamp, Geerards, Hartendorp.


Screenshot van website

Stamboom Brölman - www.genealogieonline.nl/stamboom-brolman

Een publicatie door G.R. Klandermans met gegevens over oa. de families Brolman, Sloterdijk, Ubbink, Zoete, Brollmann, Wouda, Pander, Nieuwland, Eppinga en Blok.


Screenshot van website

Stamboom Buch - www.genealogieonline.nl/stamboom-buch

Een publicatie door T.Ch. Buch.


Screenshot van website

Stamboom Budding - www.genealogieonline.nl/stamboom-budding

Een genealogische publicatie door Marco Budding met gegevens over onder andere de families Budding, Dissel, Buddingh, Van Essen, Hardeman, Dekker, Drolsbach, Van Ginkel en De Mik.


Screenshot van website

Stamboom Buijk en Stakenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-buijk-en-stakenburg

Een genealogische publicatie door Peter met gegevens over onder andere de families Buijk, De Nijs, Suijkerbuijk, Buijsen, Van Geel, Stuart, De Keijzer, Van Riel en Schillemans.


Screenshot van website



Genealogie nieuws