stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1221 - 1230 van 1602:

Stamboom Burger - www.genealogieonline.nl/stamboom-burger

Een publicatie door B. Burger met gegevens over oa. de families Burger, Overkleeft, Storm, Van der Noll, Knoppert, Van den Beukel, Middelburg, Van Hof, Joncker en Voys.


Screenshot van website

Stamboom Burger-Lentelink - www.genealogieonline.nl/stamboom-burger-lentelink

Een publicatie door Ingeborg Irene Koch met gegevens over oa. de families Wouda, Koster, Ligthart, Dijkstra, De Boer, Visser, De Jong, Van der Horst, Munckerus en Kreek.


Screenshot van website

Stamboom Burgerhout - www.genealogieonline.nl/stamboom-burgerhout

Een publicatie door J. Burgerhout met gegevens over oa. de families Burgerhout, Groen, Stam, Burgerhoudt, Spieringshoek, Mackloet, Domine, De Jong, Visser en Van der Zwaan.


Screenshot van website

Stamboom Burghoorn - www.genealogieonline.nl/stamboom-burghoorn

Een publicatie door N. Burghoorn met gegevens over oa. de families Burghoorn, Burghooren, Boom, Burchoorn, Spieringshoek, Edeling, (Van) Burchoorn, Van Leeuwen, Burghoren en Borghooren.


Screenshot van website

Stamboom Burgman - www.genealogieonline.nl/stamboom_burgman

Stamboom Burgman met oa. gegevens over de families Burgman, Tetteroo, Van Beusekom, Jacobs, Bangs, Palm, Fretz, Honing, Van der Weg en Witt Havers.


Screenshot van website

Stamboom Burgman - www.genealogieonline.nl/stamboom-burgman

Een publicatie door P. Burgman met gegevens over oa. de families Veenendaal, Lagerweij, Smit, Burgman, Jansen, Van Ravenhorst, Bree, Heger, Meerdinck en Hoppenbrouwers.


Screenshot van website

Stamboom Burgwal - www.genealogieonline.nl/stamboom-burgwal

Een publicatie door Wim Burgwal met gegevens over oa. de families Burgwal, Schrofer, Brussaard, Heikoop, Gonderie, Riebeek, Kool, Hulsker, Markus.


Screenshot van website

Stamboom Burkels - www.genealogieonline.nl/stamboom-burkels

Gegevens over oa. de families Burkels, Schaafsma, Van Gelderen, Tijmens, Boersma, Van der Veer, Spoelstra, Bos, Kasbergen en Smits.


Screenshot van website

Stamboom Burm - www.genealogieonline.nl/stamboom-burm

Een publicatie door Marco Burm met gegevens over oa. de families Burm, Moeleker, Pieck, Lohuis.


Screenshot van website

Stamboom Burnaby - www.genealogieonline.nl/stamboom-burnaby

Een publicatie door Lex Polman met gegevens over oa. de families Burnaby, Rodney, Burnaby Greene, Powell, Ottley, Seymour, Wood, Robinson, Morgan en Jones.


Screenshot van website



Genealogie nieuws