stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1201 - 1210 van 1644:

Stamboom Bruggeman-Hetem - www.genealogieonline.nl/stamboom-bruggeman-hetem

Een publicatie door Brandenbarg met gegevens over oa. de families Balm, Akkerman, Delden Van, Berben, Hetem, Hamers, Vilsteren Van, Peters, Klawer en Kaptein.


Screenshot van website

Stamboom Brugman - www.genealogieonline.nl/stamboom-brugman

Een publicatie door H. Brugman met gegevens over oa. de families Brugman, Van Heumen, Klomp, Janssen, Van Hattum, Graat, Nas, Hermsen, Busser en Bos.


Screenshot van website

Stamboom Brugman - www.genealogieonline.nl/brugman-stamboom

Een genealogische publicatie door R.Brugman met gegevens over onder andere de families Brugman, Brugman (Brughman), Leseman, Knoop, Nas, Van Hezik, Van der Beek, Zweesaardt en Keijzers.


Screenshot van website

Stamboom Brugman(s) - www.genealogieonline.nl/stamboom-brugmans

Een publicatie door Dick Brugmans met gegevens over oa. de families Brugman, Van Elferen, Brugmans, Van Eden, Weijman, Jansen, Van Kempen, Peters, Janssen en Veldhoven.


Screenshot van website

Stamboom Brugman-Meijering - www.genealogieonline.nl/stamboom-brugman-meijering

Een genealogische publicatie door Roelfina Brugman met gegevens over onder andere de families Niet Publiek, Tel, Pater, Bakker, Luchies, Mulder, Meijering, Linker en Van Schelt.


Screenshot van website

Stamboom Bruijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-bruijn

Een publicatie door Ted Bruijn met gegevens over oa. de families Bruijn, Kenter, Bakker, Lieuwes De Jong, Rooker, Pieters Mantel, Basjes, Koolhaas, Siebes en Vermeulen.


Screenshot van website

Stamboom Bruijn, Purmerend - www.genealogieonline.nl/stamboom-bruijn-purmerend

Een publicatie door Maria Vos-Blekemolen met gegevens over oa. de families Bruijn, Greuter, Rupert, Blekemolen, Bruin, Oudejans, De Bruijn, Hollenkamp, Janssen en Groot.


Screenshot van website

Stamboom Bruijne en verwante families(Bellaar,Peelen,Reitsma etc.) - www.genealogieonline.nl/stamboom-bruijne-en-verwante-families

Een genealogische publicatie door Anne Bruijne met gegevens over onder andere de families Bruijne, Reitsma, Langerak, Vlig, Koster, De Graaf, Dalmulder, Bootsma en Peelen.


Screenshot van website

Stamboom Bruijnis - www.genealogieonline.nl/stamboom-bruijnis

Een publicatie door F. van Leeuwen met gegevens over oa. de families Bruijnis, Roosen, Graue, Van Maaren, De Vries, Bruijnis (BRUINS), Heijstek, Kiela, Touber en Arriens.


Screenshot van website

Stamboom Bruin - www.genealogieonline.nl/stamboom-bruin

Een publicatie door H.J. Bruin met gegevens over oa. de families Bruin, Van Teulingen, Dyko, Stam, Wagenaar, Klok, Vos, Volgers, Keezer en Beenken.


Screenshot van website



Genealogie nieuws