stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1201 - 1210 van 1601:

Stamboom Buch - www.genealogieonline.nl/stamboom-buch

Een publicatie door T.Ch. Buch.


Screenshot van website

Stamboom Budding - www.genealogieonline.nl/stamboom-budding

Een genealogische publicatie door Marco Budding met gegevens over onder andere de families Budding, Dissel, Buddingh, Van Essen, Hardeman, Dekker, Drolsbach, Van Ginkel en De Mik.


Screenshot van website

Stamboom Buijks - www.genealogieonline.nl/stamboom-buijks

Een publicatie door Johannes Wilhelmus Josephus (Jan) Buijks met gegevens over oa. de families Zwaans, Buijks, Tilborgh Van, Ruijter De, Dongen Van, Taktor, Jansen, Verhoeven, Loon Van en Smits.


Screenshot van website

Stamboom Buijtendijk, Eelkema, Suers, van Bemmel, van Osenbruggen - www.genealogieonline.nl/stamboom-buijtendijk

Een publicatie door Frits Buijtendijk met gegevens over oa. de families Van Osenbruggen, Buijtendijk, Suers, Van Bemmel, Van der Meer, Petit, Van Limburg, Eelkema, Van Heerde en Brusse.


Screenshot van website

Stamboom Buis-Singeling - www.genealogieonline.nl/stamboom-buis-singeling

Een publicatie door Fred Buis met gegevens over oa. de families Hannaart, Reek Vd, Buis, Van den Berg, Kriek, Schaft, Singerling, Borneviel, Plucker en Kenbeek.


Screenshot van website

Stamboom Buissing, Boidin, Aspeslagh - www.genealogieonline.nl/stamboom-buissing-boidin-aspeslagh

Een publicatie door N.C. Buissing met gegevens over oa. de families Boidin, Buissing, Aspeslagh, Opbergen Van, Kraker De, Theunissen, Adriaansen, Moonen, Karels en Schuffelers.


Screenshot van website

Stamboom Buiteman - www.genealogieonline.nl/stamboom-buiteman

Een publicatie door Inge Buiteman met gegevens over oa. de families Buiteman, Buijteman, Maquine, Van Paassen, Bax, Geermans, Van Willigenburg, Damen, Reijnders en Hendriks.


Screenshot van website

Stamboom Buitendam - www.genealogieonline.nl/stamboom-buitendam

Een publicatie door J. Buitendam met gegevens over oa. de families Buitendam, Stalman, Bonthuis, Van der Werff, Rijkens, De Herlin, Herlin, Jans, Heerlien en Komdeur.


Screenshot van website

Stamboom Buitendijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-buitendijk

Een publicatie door Rob Buitendijk met gegevens over oa. de families Buytendijck, Moenen, Rietkerken, Buitendijk, Smit, Oostwal, Gulaij, Horree, Robbers en Gunter.


Screenshot van website

Stamboom Buitendijk - www.genealogieonline.nl/buitendijk-stamboom

Een publicatie door Wim Willard met gegevens over oa. de families Majoor, Smit, Bakker, Buitendijk, Van der Linden, Willard, Looij, Bus en Bus.


Screenshot van website



Genealogie nieuws