stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1181 - 1190 van 1602:

Stamboom Brugman-Meijering - www.genealogieonline.nl/stamboom-brugman-meijering

Een genealogische publicatie door Roelfina Brugman met gegevens over onder andere de families Niet Publiek, Tel, Pater, Bakker, Luchies, Mulder, Meijering, Linker en Van Schelt.


Screenshot van website

Stamboom Bruijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-bruijn

Een publicatie door Ted Bruijn met gegevens over oa. de families Bruijn, Kenter, Bakker, Lieuwes De Jong, Rooker, Pieters Mantel, Basjes, Koolhaas, Siebes en Vermeulen.


Screenshot van website

Stamboom Bruijn, Purmerend - www.genealogieonline.nl/stamboom-bruijn-purmerend

Een publicatie door Maria Vos-Blekemolen met gegevens over oa. de families Bruijn, Greuter, Rupert, Blekemolen, Bruin, Oudejans, De Bruijn, Hollenkamp, Janssen en Groot.


Screenshot van website

Stamboom Bruijne en verwante families(Bellaar,Peelen,Reitsma etc.) - www.genealogieonline.nl/stamboom-bruijne-en-verwante-families

Een genealogische publicatie door Anne Bruijne met gegevens over onder andere de families Bruijne, Reitsma, Langerak, Vlig, Koster, De Graaf, Dalmulder, Bootsma en Peelen.


Screenshot van website

Stamboom Bruijnis - www.genealogieonline.nl/stamboom-bruijnis

Een publicatie door F. van Leeuwen met gegevens over oa. de families Bruijnis, Roosen, Graue, Van Maaren, De Vries, Bruijnis (BRUINS), Heijstek, Kiela, Touber en Arriens.


Screenshot van website

Stamboom Bruin - www.genealogieonline.nl/stamboom-bruin

Een publicatie door H.J. Bruin met gegevens over oa. de families Bruin, Van Teulingen, Dyko, Stam, Wagenaar, Klok, Vos, Volgers, Keezer en Beenken.


Screenshot van website

Stamboom Bruin-Louwen - www.genealogieonline.nl/stamboom-bruin-louwen

Een genealogische publicatie door Irma Bruin met gegevens over onder andere de families Bruin, Bruijn, Muntjewerff, Beerse, Louwen, Bakker, Groot, Schaper en Kager.


Screenshot van website

Stamboom Bruining - www.genealogieonline.nl/bruining-stamboom

Een publicatie door Marjan Bruining met gegevens over oa. de families Bruining, Tabak, Veenstra, Folkertsma, Dijkstra, Van der Velde, Nicolai, Piersma, Eizinga en Stoker.


Screenshot van website

Stamboom Bruinsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-bruinsma

Een publicatie door Ewout Bruinsma met gegevens over oa. de families Bruinsma, Hop, Burggraaf, Blokzijl, Kroesen, Hendriks, Van Zuidam, Meines, Reinders en IJmker.


Screenshot van website

Stamboom Bruinsma - www.genealogieonline.nl/bruinsma-stamboom

Een publicatie door Maarten Bruinsma met gegevens over oa. de families Bruinsma, Repko, Cup, ..., De Leeuw, Flach, Bokma, Van der Veen, Repkow en Oswald.


Screenshot van website



Genealogie nieuws