stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1181 - 1190 van 1585:

Stamboom Bruining - www.genealogieonline.nl/bruining-stamboom

Een publicatie door Marjan Bruining met gegevens over oa. de families Bruining, Tabak, Veenstra, Folkertsma, Dijkstra, Van der Velde, Nicolai, Piersma, Eizinga en Stoker.

Screenshot van website

Stamboom Bruinsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-bruinsma

Een publicatie door Ewout Bruinsma met gegevens over oa. de families Bruinsma, Hop, Burggraaf, Blokzijl, Kroesen, Hendriks, Van Zuidam, Meines, Reinders en IJmker.

Screenshot van website

Stamboom Bruinsma - www.genealogieonline.nl/bruinsma-stamboom

Een publicatie door Maarten Bruinsma met gegevens over oa. de families Bruinsma, Repko, Cup, ..., De Leeuw, Flach, Bokma, Van der Veen, Repkow en Oswald.

Screenshot van website

Stamboom Bruinsma Nauta - www.genealogieonline.nl/stamboom-bruinsma-nauta

Een genealogische publicatie door Bouwe Bruinsma met gegevens over onder andere de families Nauta, Bruinsma, Salverda, Van der Noord, Rekker, Kazemir, De Groot, Zweed en Stallmann.

Screenshot van website

Stamboom Bruné - www.genealogieonline.nl/stamboom-brune

Een genealogische publicatie door Joop Bruné met gegevens over onder andere de families Bruné, Van der Pol, Noordervliet, Jasperse, Van der Laarse, Mulder, Visser, Bol en Verstoep.

Screenshot van website

Stamboom Bruneel-Nuyttens - www.genealogieonline.nl/stamboom-bruneel-nuyttens

Een publicatie door Daniel Bruneel met gegevens over oa. de families Desmet, Bruneel, De Mare, Naessens, Vervaeke, Vandermeulen, Demarez, De Dobbelaere, Vandemaele en Demare.

Screenshot van website

Stamboom Brunink-Biglaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-brunink-biglaar

Een publicatie door L. Brunink met gegevens over oa. de families Van Nuil, Schonewille, Brunink, Van Nieuwenhoven, Van Dalen, Veldhuizen, Jasper, Ekkel, Van Brussel en Lichtendonk.

Screenshot van website

Stamboom Brunt/van Vliet - www.genealogieonline.nl/stamboom-brunt-van-vliet

Een publicatie door Marjan Vlaardingerbroek-Brunt met gegevens over oa. de families Brunt, Van Vliet, Boerefijn, Van den Bos, Van Iperen, Van der Lede, Bouthoorn, Verhagen, Kinkel en Den Hollander.

Screenshot van website

Stamboom Brus-Bakker - www.genealogieonline.nl/stamboom-brus-bakker

Een publicatie door Emmy Groeneveld met gegevens over oa. de families Keuning, Bakker, Mulder, Nijhuis, Barmentloo, Haarman, Brus, Roosink, Roossink (Alias Mors) en Nahuis.

Screenshot van website

Stamboom Brusse - Amsterdam - www.genealogieonline.nl/stamboom-brusse-amsterdam

Een publicatie door Willy-Jan Brusse met gegevens over de families Brusse, Asbeek Brusse, en aangetrouwde families van oa. Gronert, Van Osenbruggen, Been, Harting, Kniep, Aleman, van Meijer, Esveld, Vink, Kooijman en de Graaf.

Screenshot van website



Genealogie nieuws