stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1231 - 1240 van 1765:

Stamboom Breidenbach - www.genealogieonline.nl/stamboom-breidenbach

Een publicatie door Hans Breidenbach met gegevens over oa. de families Breidenbach, De Vries, Van der Laan, Markx, Huitema, Dijkstra, Stada, Jansen, Blom en Toledo.


Screenshot van website

Stamboom Breijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-breijer

Een publicatie door L.A. Breijer met gegevens over oa. de families Breijer, Goudriaan, De Vries, Mol, Bouter, Roelse, Gelderblom, Aaldijk, Van den Oever en Van Vuuren.


Screenshot van website

Stamboom Bremer - www.genealogieonline.nl/stamboom-bremer

Een publicatie door Robert Bremer met gegevens over oa. de families Smeenk, Van der Meij, Jansen, Koerselman, Boom, Hildpold, Van Leeuwen, Weenig, Smith en Smeink.


Screenshot van website

Stamboom Bremer (Arnhem) - www.genealogieonline.nl/stamboom-bremer-arnhem

Een publicatie door Gert-jan Bremer met gegevens over oa. de families Bremer , Frieling, Bleeker, Bossman, Lanters, Bremer, Vogelpoel, Stet, en .


Screenshot van website

Stamboom Bremer (Texel) / Watertor (omgeving Zijpe en de Heerhugowaard) - www.genealogieonline.nl/stamboom-bremer-watertor

Een publicatie door Matthijs Bremer met gegevens over oa. de families Bremer, Boon, Watertor, Veldman, Plaatsman, Vlaming, Van Geenhuizen, Delver, Muijs en Bakker.


Screenshot van website

Stamboom Brenkman - www.genealogieonline.nl/stamboom-brenkman

Een genealogische publicatie door Carin met gegevens over onder andere de families Heemskerk, Zeelenberg, Brenkman, Boode, Hoekveen, Vos, Verbeek, Kruijt en Van den Berg.


Screenshot van website

Stamboom Bresjer-Besjes - www.genealogieonline.nl/stamboom-bresjer-besjes

Een genealogische publicatie door Onno Bresjer met gegevens over oa. de families Besjes, Klovert, Schr.


Screenshot van website

Stamboom Breukel - www.genealogieonline.nl/stamboom-breukel

Een publicatie door Jaap Beijer met gegevens over oa. de families Breukel, Qualm, Quak, Gille, Voogt, Van Vliet, Van Buren, Van Buuren, Beijer en Rodenburg.


Screenshot van website

Stamboom Breukelman - www.genealogieonline.nl/stamboom-breukelman

Een genealogische publicatie door Johan Breukelman met gegevens over onder andere de families Breukelman, Schutte, Van der Haar, Grooters, Wolbink, Brokelman, Brökelman, Brockelmann en Brockelmann Thoe Brockel.


Screenshot van website

Stamboom Breuker - www.genealogieonline.nl/stamboom-breuker

Een publicatie door Wil Breuker met gegevens over oa. de families Breuker, Vries, de, Elst, van der en Elst, van der.


Screenshot van website