stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1231 - 1240 van 1602:

Stamboom Bus-vanden Elsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-bus

Een publicatie door Hans Bus met gegevens over oa. de families Van den Elsen, Bus, Bertens, Bakker, Van Gorp, Bouman, Van Nunen, Westrus, Holdijk en Verbeeck.


Screenshot van website

Stamboom Busio - www.genealogieonline.nl/stamboom-busio

Gegevens over oa. de families Busio, Jansen, Van Gils, Van Gool, Joosen, De Bodt, Van Riel, Luijten, Haanskorf en Van Tilburg.


Screenshot van website

Stamboom Bussema - www.genealogieonline.nl/stamboom-bussema

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Bussemaekers, Bussemakers, Geerarts, Van de Ven, Lucassen, Roffers, Seuren, Cuppen, Peeters en Steegh.


Screenshot van website

Stamboom Bussink - www.genealogieonline.nl/stamboom-bussink

Een publicatie door JM Bussink met gegevens over oa. de families Bussink, Wolsink, Hilferink, Huntink, Boesvelt, Bonenberg, Bruil), Stronkman, Van Driesschen en Bunk.


Screenshot van website

Stamboom Buts - www.genealogieonline.nl/stamboom-buts

Een publicatie door H. Giebels met gegevens over oa. de families Boetz, Buts, Andres, Riba, Niks, Helmers, Maiers, Beucke en Middel.


Screenshot van website

Stamboom Butter-Kes - www.genealogieonline.nl/stamboom-butter-kes

Een publicatie door A. Butter met gegevens over oa. de families Van Dalen, Van Os, Oosterbaan, Butter, Versteeg, Kes, Van Melsen, Van Osch, Van Zanten en Nel.


Screenshot van website

Stamboom Buwalda en Van Jaarsveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-buwalda-van-jaarsveld

Een publicatie door HaNasi met gegevens over oa. de families Van Jaarsveld, Cnossen, De Flart, Buwalda, Bakker, Messchaert, Koopmans, Delcour, Wybes en Bosman.


Screenshot van website

Stamboom Buzepol - www.buzepol.com

Een publicatie door Jan Buzepol met gegevens over o.a. de families Buzepol, Biezepol, Visser, Van der Hoek, Harmsen en vele andere.


Screenshot van website

Stamboom Buziau - www.genealogieonline.nl/stamboom-buziau

Gegevens over oa. de families Buziau, Rond, Beumer, Van der Harst, Huijbers, Wolf, Krot, De Bellefroid, Matto en Burchell.


Screenshot van website

Stamboom Buzink - www.buzink.nl/StamboomBBB

De familie vind zijn oorsprong rond 1650 in Aalten (Gld) met Hans Boesinck. In latere jaren veranderde de naam van verschillende takken in Busink, Buzink en Buesink. en misschien nog wel meer.


Screenshot van website



Genealogie nieuws