stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1601 - 1610 van 1654:

Stamboom Von dem Borne - www.genealogieonline.nl/stamboom-von-dem-borne

Een genealogische publicatie door Peter von dem Borne met gegevens over onder andere de families Von dem Borne, Kreutzwendedich Von Dem Borne, Bakker, Van Houwelingen, Van der Houven, Wolthuis, Van Dijck, Von Schöning en Kreuzwendedich Von Dem Borne.


Screenshot van website

Stamboom W.E.Klop-Bout - www.genealogieonline.nl/stamboom-bout

Bout, Klop, van der Sloot, van der Wielen, Jorritsma, Teunissen


Screenshot van website

Stamboom Wilhelmus Bardoel - www.genealogieonline.nl/stamboom-wilhelmus-bardoel

Een publicatie door A. Verhoogt met gegevens over oa. de families Bardoel, Van de Rijdt, Huberts, Gerrits, Jansen, Kuijpers, Ariaans, Reijnen, Klaazen en Smits.


Screenshot van website

Stamboom Willem Brobbelaer - www.genealogieonline.nl/stamboom-willem-brobbelaer

Een publicatie door Willem de Rijke met gegevens over oa. de families Brobbel, Langendoen, Pelger, Zee, Rooij, de, Lugtenburg, Rossen, van, Visser en Visser.


Screenshot van website

Stamboom Willem van den Berg - www.genealogieonline.nl/stamboom-willem-van-den-berg

Een publicatie door Wim van den Berg met gegevens over oa. de families Van den Berg, Vos, Jongeneel, Kamsma, Van Nieenburg, De Vries, Van der Valk en Du Saar.


Screenshot van website

Stamboom Wim Beijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-wim-beijer

Een publicatie door Wim Beijer met gegevens over oa. de families Beijer, Mieldijk, Hoep, Versluis, Vries De, Amsterdam Van, Balijon, Van de Wal en Van de Wal.


Screenshot van website

Stambouw Brouwers - www.genealogieonline.nl/stambouw-brouwers

Een publicatie door Hans Brouwers met gegevens over oa. de families Brouwers, Ammeraal, Slagter, Huberts, Van der Velde, Van Hoogen, Enema, Oostenrijk, Hoeksema en Ruiter.


Screenshot van website

Stammbaum A. Breuer - www.genealogieonline.nl/stammbaum-breuer

Een publicatie door Andrea Breuer met gegevens over oa. de families Bardenheuer, Breuer, Hamers, Dinger, Herings, Humbke, Brinckmann, De Weever en De Weever.


Screenshot van website

Stammbaum Berger/Kersten - www.genealogieonline.nl/stammbaum-berger-kersten

Een publicatie door Peter Berger met gegevens over oa. de families Holling, Meyer, Kersten, Hoppe, Sch.


Screenshot van website

Stammbaum Binnia - www.genealogieonline.nl/stammbaum-binnia

A genealogical publication by Ralf Schönfeld with information about, among others, the families Johannes, Breyer, Merbach, Schönfeld, Hagedorn, Beddies, Huber, Budzyn and Oldenburg.


Screenshot van website



Genealogie nieuws