stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1621 - 1630 van 1678:

Stamboom van Peter Barten landbouwer te Maarn (Maarn 1) - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-peter-barten

Een publicatie door P. W. van Maaren met gegevens over oa. de families Van Maaren, Van Maren, Aartsen, Van Ginkel, Schaap, Man, Van Dijk, Dirksen, Hogeweg en Boon.


Screenshot van website

Stamboom van Van Boekel - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-boekel

Een publicatie door Edwin van Boekel met gegevens over oa. de families Boekel, Van Boekel, Van Gennip, Van Lishout, Bille, Smits, Boeyen, Brey, Verwayen.


Screenshot van website

Stamboom Vandenberghe / Vanden Berghe / Van Den Berghe - www.genealogieonline.nl/stamboom-vandenberghe-vanden-berghe-van-den-be ...

Een genealogische publicatie door J.F. Van Den Berghe met gegevens over onder andere de families Vandenberghe, Krul, Verhaaf, Van den Berghe, Schimmel, Scheermeijer, Vernig, Verhaaff en Bierhof.


Screenshot van website

Stamboom Von dem Borne - www.genealogieonline.nl/stamboom-von-dem-borne

Een genealogische publicatie door Peter von dem Borne met gegevens over onder andere de families Von dem Borne, Kreutzwendedich Von Dem Borne, Bakker, Van Houwelingen, Van der Houven, Wolthuis, Van Dijck, Von Schöning en Kreuzwendedich Von Dem Borne.


Screenshot van website

Stamboom W.E.Klop-Bout - www.genealogieonline.nl/stamboom-bout

Bout, Klop, van der Sloot, van der Wielen, Jorritsma, Teunissen


Screenshot van website

Stamboom WGA van den Broek - www.genealogieonline.nl/stamboom-wga-van-den-broek

Een genealogische publicatie door Willy van den Broek met gegevens over onder andere de families Van den Broek, Markwat, Meeuwsen, Wolf, Brink, Heijsterman, Erps, Broeke en Van der Vegt.


Screenshot van website

Stamboom Wilhelmus Bardoel - www.genealogieonline.nl/stamboom-wilhelmus-bardoel

Een publicatie door A. Verhoogt met gegevens over oa. de families Bardoel, Van de Rijdt, Huberts, Gerrits, Jansen, Kuijpers, Ariaans, Reijnen, Klaazen en Smits.


Screenshot van website

Stamboom Willem Brobbelaer - www.genealogieonline.nl/stamboom-willem-brobbelaer

Een publicatie door Willem de Rijke met gegevens over oa. de families Brobbel, Langendoen, Pelger, Zee, Rooij, de, Lugtenburg, Rossen, van, Visser en Visser.


Screenshot van website

Stamboom Willem van den Berg - www.genealogieonline.nl/stamboom-willem-van-den-berg

Een publicatie door Wim van den Berg met gegevens over oa. de families Van den Berg, Vos, Jongeneel, Kamsma, Van Nieenburg, De Vries, Van der Valk en Du Saar.


Screenshot van website

Stamboom Wim Beijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-wim-beijer

Een publicatie door Wim Beijer met gegevens over oa. de families Beijer, Mieldijk, Hoep, Versluis, Vries De, Amsterdam Van, Balijon, Van de Wal en Van de Wal.


Screenshot van website



Genealogie nieuws