stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1711 - 1720 van 1758:

Stamreeks De Boer en Heijstek - www.genealogieonline.nl/stamreeks-de-boer-en-heijstek

Een publicatie door Marja Vinjé met gegevens over oa. de families Heijstek, Rosier, Boer, de, Moens, Haver, van, Oole, Heijman, Kempen, van en Kempen, van.


Screenshot van website

Stamreeks de Bruijn - members.ziggo.nl/fdebruijn

Stamreeks familie de Bruijn en aanverwanten uit Westland


Screenshot van website

Stamreeks de Bruijn,van der Meer en aangehuwden - members.ziggo.nl/fdebruijn

Genealogie de Bruijn van der Meer en aanverwanten


Screenshot van website

Stamreeks Van den Berg - www.genealogieonline.nl/stamreeks-van-den-berg

Een publicatie door Jan-Leo van den Berg met gegevens over oa. de families Van den Berg, Van Antwerpen, Berkelaar, Van Nieuwkerk, De Wilde, Bosman, Schoenmaker, Hoek, Kemmers en Oostendorp.


Screenshot van website

Stamreeks WGA van den Broek Nillessen - www.genealogieonline.nl/stamreeks-wga-van-den-broek-nillessen

Een genealogische publicatie door Willy van den Broek met gegevens over onder andere de families Nillessen, Markwat, Van den Broek, Meeuwsen, Janssen, Wolf, Brink, Erps en Wijnhoven.


Screenshot van website

Stamreeksen familie Bocxe en bloed - en aanverwanten,etc. - members.chello.nl/a.bocxe

Een aantal genealogische gegevens en overige informatie, betreffende o.a. families Bocxe,van Soestbergen,Sprenkels, Spoor, Rens,Colen


Screenshot van website

Terri Brown family tree - www.genealogieonline.nl/terri-brown-family-tree

A genealogical publication by Terri L Brown Meyer with information about, among others, the families Stevens, Lewis, Barnes, Chase, Spry, Borden, Kaylor, Carley and Stewart.


Screenshot van website

Test door Michiel Benjamins - www.genealogieonline.nl/test-door-michiel-benjamins

Een genealogische publicatie door Michiel Benjamins met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

The Bartle Family Tree - www.genealogieonline.nl/the-bartle-family-tree

A genealogical publication by Howard Bartle with information about, among others, the families Bartle, Westerman, Parker, Garside, Simpson, Tinker, Longbottom, Bywater and Fryer.


Screenshot van website

The Brown Tree - www.genealogieonline.nl/the-brown-tree

A genealogical publication by Wesley Brown with information about, among others, the families Darling, Button, Brown, Mcneice, Monaghan, Lawrence, Stace, Russell and Wilson.


Screenshot van website



Genealogie nieuws