stamboomgids

Familienamen » B

Websites 521 - 530 van 1645:

Genealogie Frans van Brenk - www.genealogieonline.nl/genealogie-frans-van-brenk

Een publicatie door J. Middelkoop met gegevens over oa. de families Van Brenk, De Bruin, Van Mourik, Van Velzen, Van der Lingen, Jansen, Van Beusekom, Van Zetten, Van Helten en Van Mill.


Screenshot van website

Genealogie Hendrik Jan Boes - www.genealogieonline.nl/genealogie-hendrik-jan-boes

Een genealogische publicatie door Arjan Boes met gegevens over onder andere de families Timmerman, Brands, Boes, Jans, Bakker, Ruijter, Nentjes, Romkes en Muller.


Screenshot van website

Genealogie Hindrik Jans Blaauw - www.xs4all.nl/~karelk/genealogie.htm

Genealogie van Hindrik Jans Blaauw


Screenshot van website

Genealogie Homepage van Tom Bais - members.home.nl/t.bais/Index.htm

Genealogie van Bais, Gerlofs/Klok, Hillen/Hille, Hillenius, Suk, Voppen, Waterbolk,Witting, IJpelaar. Kwartierstaat J.Witting en vele diverse Familiefragmenten.


Screenshot van website

Genealogie hostorie Berendsen-Kooij - www.tonberendsen.com/genealogy/index.php

Genealogie historie Berendsen Kooij


Screenshot van website

Genealogie Jan van den Broek - www.genealogieonline.nl/genealogie-jan-van-den-broek

Een genealogische publicatie door Rob van der Neut met de parenteel van Jan van den Broek en de kwartierstaten van Pieter van den Broek, Jannetje van Beveren, Hendrik van Dijkhuizen en Hendrika Rijper.


Screenshot van website

Genealogie onderzoek Bodegom - www.familiecraanen.nl

Familieonderzoek Bodegom


Screenshot van website

Genealogie pagina van Freek Bosveld - www.nostacyber.nl

Op deze site vindt u de stamboomgegevens van onder andere de families Ketz / Kets (uit de achterhoek), Bosveld(omgeving Velp) en Lanfermeijer.


Screenshot van website

Genealogie Peter en Ineke van den Berg - www.genealogieonline.nl/genealogie-peter-en-ineke-van-den-berg

Een publicatie door Peter van den Berg met gegevens over oa. de families Van den Berg, Van Zomeren, Oudendijk, Van Draanen, Van den Bergh, De Boer Sap, Van Someren, Van den Nouweland, Baart en Kieboom.


Screenshot van website

Genealogie Ronald Brandon - www.genealogieonline.nl/genealogie-ronald-brandon

Een publicatie door R. Brandon met gegevens over oa. de families Brandon, Van Moses Oheb Brandao, Van Wienen, Meijland, Oheb Brandao, Heer, Schoute, Van Daniel Oheb Brandao, Van Brederode en Levi Braco de Oiro (Bracodouro).


Screenshot van website



Genealogie nieuws