stamboomgids

Familienamen » B

Websites 511 - 520 van 1708:

Genealogie Bruinsma - www.genealogieonline.nl/genealogie-bruinsma

Een genealogische publicatie door Kas Bruinsma met gegevens over onder andere de families Bruynsma, Bruinsma, Tania, Nijdam, Wiglama, Van Sloterdijck, Van Harinxma, Van van Harinxma en Van van Dekema.


Screenshot van website

Genealogie Buddingh - www.genealogieonline.nl/genealogie-buddingh

Een genealogische publicatie door Noortje Buddingh met gegevens over onder andere de families Buddingh, Smits, Van Andel, Gouda, Teuling, Van Rijswijk, Van Brederode, Konijn en Smit.


Screenshot van website

Genealogie Buddingh-Krabbenbos - www.genealogieonline.nl/genealogie-buddingh-krabbenbos

Een publicatie door M.S. Buddingh met gegevens over oa. de families Buddingh, Krabbenbos, Ter Horst, Ten Bokum, Kleine Paste, Kleinpaste, Wolters, Bunskoek, Stegehuis en Leeftink.


Screenshot van website

Genealogie Buijs, Buis, Osseweijer - www.genealogieonline.nl/genealogie-buijs-buis-osseweijer

Een publicatie door Kick Staneke met gegevens over oa. de families Buijs, Buis, Osseweijer, Jans, Dashorst, Veen, Bruijn, Geers, Smit en Diependaal.


Screenshot van website

Genealogie Bunt - www.genealogieonline.nl/genealogie-bunt

Een publicatie door Lucas Bunt met gegevens over oa. de families Bunt, Jans Bunt, Mulder, Siegers, Bosch, Lucas Bunt, Wildeman, Jochems Muurling, Kuipers en Eker.


Screenshot van website

Genealogie Burgers - www.genealogieonline.nl/genealogie-burgers

Een publicatie door Jan Burgers met gegevens over oa. de families Burgers, Kat, Nijhof, Trip, Weijerstrass, Janssen, Soeter, De Ligter, Voigt en Slagter.


Screenshot van website

Genealogie Busink - Buesink - Buzink - www.buzink.nl

Familie site met uitgebreide stamboom en andere gegevens.


Screenshot van website

Genealogie Böger - www.genealogieonline.nl/genealogie-boger

Een publicatie door M. Böger met gegevens over oa. de families Böger, Ponsen, Gräper, Streuli, Haaima, Marck, Kries, Kedzierski, Smardz en Scheuer.


Screenshot van website

Genealogie Böhm - www.genealogieonline.nl/genealogie-bohm

Een publicatie door Rob Koning met gegevens over oa. de families Böhm, Koning, Kemps, Kuijten, Lubbers, Heeley.


Screenshot van website

Génealogie de Benoit Bouts - www.genealogieonline.nl/genealogie-de-benoit-bouts

Een publicatie door Benoit Bouts met gegevens over oa. de families Bouts, Kesteleyn, Buyle, Luyten, Errens, Claessen, Salvenberg, Backus en Backus.


Screenshot van website



Genealogie nieuws