stamboomgids

Familienamen » B

Websites 511 - 520 van 1747:

Genealogie Broekema - www.xs4all.nl/~karelk

Broekema uit omgeving Zuidbroek, Noordbroek, Muntendam etc


Screenshot van website

Genealogie Broens / Sanders - www.genealogieonline.nl/genealogie-broens-sanders

Een publicatie door Evert Broens met gegevens over oa. de families Sanders, Kallenkoot, Broens, Dijkslag, Wagener, Bouwknegt, De Vries, Bulk en Bulk.


Screenshot van website

Genealogie Broeshart - www.genealogieonline.nl/genealogie-broeshart

Een publicatie door Wim den Oudsten met gegevens over oa. de families Antenbrink, Broeshart, Velleman, Uivel, Morri.


Screenshot van website

Genealogie Bron - www.genealogieonline.nl/genealogie-bron

Een publicatie door Jan Bron met gegevens over oa. de families Bron, Roos, Giezen, Van Langerak, Harteveld, Heydt, Van Thuijl, Spaans, Dijkhuise en Vink.


Screenshot van website

Genealogie Brouwer/Kwartierstaat Leendert Willem Brouwer - www.genealogieonline.nl/genealogie-brouwer

Een publicatie door Leendert W. Brouwer met gegevens over oa. de families Brouwer, Van Witzenburg, Blok, Overduin, Pronk, Van Roon, De Vries, Borsboom, Schilder en Van Toor.


Screenshot van website

Genealogie Brouwer/Noor - www.genealogieonline.nl/genealogie-brouwer-noor

Een genealogische publicatie door Gerhard Brouwer met gegevens over onder andere de families Brouwer, Noor, Smit, Jonker, Niewzwaag, Meijer, Hevinga, De Wit en Bos.


Screenshot van website

Genealogie Brouwers - www.genealogieonline.nl/genealogie-brouwers

Een publicatie door H.S.K. (Hans) Brouwers met gegevens over oa. de families Brouwers, Wieringa, Tornga, Bolhuis, Bolt, Hamming, Iwema, Homan, Bosman en Dijk Van.


Screenshot van website

Genealogie Bruins - pfbruins.nl

Kwartierstaat


Screenshot van website

Genealogie Bruinsma - www.genealogieonline.nl/genealogie-bruinsma

Een genealogische publicatie door Kas Bruinsma met gegevens over onder andere de families Bruynsma, Bruinsma, Tania, Nijdam, Wiglama, Van Sloterdijck, Van Harinxma, Van van Harinxma en Van van Dekema.


Screenshot van website

Genealogie Buddingh - www.genealogieonline.nl/genealogie-buddingh

Een genealogische publicatie door Noortje Buddingh met gegevens over onder andere de families Buddingh, Smits, Van Andel, Gouda, Teuling, Van Rijswijk, Van Brederode, Konijn en Smit.


Screenshot van website



Genealogie nieuws