stamboomgids

Familienamen » B

Websites 481 - 490 van 1670:

Genealogie Breedeveld - www.genealogieonline.nl/genealogie-breedeveld

Een publicatie door J. Breedeveld met gegevens over oa. de families Breedeveld, Bredeveld, Breedevelt, Bredevelt, Dekker, Devilee, Van Dissel, Immerzeel, Van Dam en Breedeveld.


Screenshot van website

Genealogie Breteler - www.genealogieonline.nl/genealogie-breteler

Een genealogische publicatie door Ruud Breteler met gegevens over onder andere de families Masselink, Ten Tije, Masseling, Ten Thije, Tijhuis, Tijink, Breteler, Ten Thij en Klein Breteler.


Screenshot van website

Genealogie Brinckman - www.genealogieonline.nl/genealogie-brinckman

Een genealogische publicatie door Ria Brinckman met gegevens over onder andere de families De Groot, Breukelman, De Vries, Smit, Kast, Brinckman, Vermeij, Bouter en Muller.


Screenshot van website

Genealogie Bro(c)k - home.casema.nl/brok

Stamboom Bro(c)k met origine in Brabant (Drunen en omliggende dorpen)


Screenshot van website

Genealogie Broeders - www.genealogieonline.nl/genealogie-broeders

Een publicatie door Henk Broeders met gegevens over oa. de families Broeders, Snijders, Joore, Van Seeters, Kanters, Schipperen, Van Rijn, Van Dongen, Blanckaerts en Ligtvoet.


Screenshot van website

Genealogie Broekema - www.xs4all.nl/~karelk

Broekema uit omgeving Zuidbroek, Noordbroek, Muntendam etc


Screenshot van website

Genealogie Broens / Sanders - www.genealogieonline.nl/genealogie-broens-sanders

Een publicatie door Evert Broens met gegevens over oa. de families Sanders, Kallenkoot, Broens, Dijkslag, Wagener, Bouwknegt, De Vries, Bulk en Bulk.


Screenshot van website

Genealogie Broeshart - www.genealogieonline.nl/genealogie-broeshart

Een publicatie door Wim den Oudsten met gegevens over oa. de families Antenbrink, Broeshart, Velleman, Uivel, Morri.


Screenshot van website

Genealogie Bron - www.genealogieonline.nl/genealogie-bron

Een publicatie door Jan Bron met gegevens over oa. de families Bron, Roos, Giezen, Van Langerak, Harteveld, Heydt, Van Thuijl, Spaans, Dijkhuise en Vink.


Screenshot van website

Genealogie Brouwer/Kwartierstaat Leendert Willem Brouwer - www.genealogieonline.nl/genealogie-brouwer

Een publicatie door Leendert W. Brouwer met gegevens over oa. de families Brouwer, Van Witzenburg, Blok, Overduin, Pronk, Van Roon, De Vries, Borsboom, Schilder en Van Toor.


Screenshot van website



Genealogie nieuws