stamboomgids

Familienamen » B

Websites 451 - 460 van 1602:

Genealogie Bor - www.genealogieonline.nl/genealogie-bor

Een publicatie door Geurt Bor met gegevens over oa. de families Bor, De Haas, Borr, Mol, Angelino, Brouwer, Bakker, Van Riemsdijk, Boomker en Van Soest.


Screenshot van website

Genealogie Borkent - www.genealogieonline.nl/genealogie-borkent

Een publicatie door Hens Borkent met gegevens over oa. de families Borkent, Egbertzen, Ulfman, Nijland, Stegeman, Beltman, De Wilde, Schutte, Menneken en Nokkert.


Screenshot van website

Genealogie Borrenbergs - pabotil.fontys.nl/homepage/pjkramer

Genealogie van de familie Borrenbergs.


Screenshot van website

Genealogie Borst - home.hccnet.nl/j.droog

Zuid-Holland


Screenshot van website

Genealogie Borst (Delfzijl) - www.genealogieonline.nl/genealogie-borst

Een publicatie door Peter Borst met gegevens over oa. de families Borst, Van Buuren, Offerhaus, Schenkel, Smaal, Bos, Wolkammer, Groeneboom, Smit en Steenhouwer.


Screenshot van website

Genealogie Bosiers-Mertens - www.genealogieonline.nl/genealogie-bosiers

Een publicatie door Ann Bosiers met gegevens over oa. de families Van den Bergh, Cassimon, Bosiers, Peeters, Van den Broeck, Van Wemmel, Mertens, Van Doorselaer, Verlooy en Cassiman.


Screenshot van website

Genealogie Bosscher - www.xs4all.nl/~karelk

Genealogie Bosscher uit de omgeving Muntendam, Noord- en Zuidbroek etc


Screenshot van website

Genealogie Boudry - Antwerpen - www.genealogieonline.nl/genealogie-boudry-antwerpen

Een publicatie door Roland Boudry met gegevens over oa. de families Boudry, Vandecasteele, Vermote, Delva, Vanpethegem, Berg.


Screenshot van website

Généalogie Boulanger Peyroche - www.genealogieonline.nl/genealogie-boulanger-peyroche

A genealogical publication by Boulanger with information about, among others, the families Chanal, Faure, Muyard, Boulanger, Rome (DE), Morel, Descours, Flandin and Perret.


Screenshot van website

Genealogie Boulet - www.genealogieonline.nl/genealogie-boulet

Een genealogische publicatie door G. Kolhorn-Blijleven met gegevens over onder andere de families Boulet, Wagenaar, Mos, Meijer, De Vries, Hansen, Prins, Jans en Dijkstra.


Screenshot van website



Genealogie nieuws