stamboomgids

Familienamen » B

Websites 451 - 460 van 1585:

Genealogie Borst (Delfzijl) - www.genealogieonline.nl/genealogie-borst

Een publicatie door Peter Borst met gegevens over oa. de families Borst, Van Buuren, Offerhaus, Schenkel, Smaal, Bos, Wolkammer, Groeneboom, Smit en Steenhouwer.

Screenshot van website

Genealogie Bosiers-Mertens - www.genealogieonline.nl/genealogie-bosiers

Een publicatie door Ann Bosiers met gegevens over oa. de families Van den Bergh, Cassimon, Bosiers, Peeters, Van den Broeck, Van Wemmel, Mertens, Van Doorselaer, Verlooy en Cassiman.

Screenshot van website

Genealogie Bosscher - www.xs4all.nl/~karelk

Genealogie Bosscher uit de omgeving Muntendam, Noord- en Zuidbroek etc

Screenshot van website

Genealogie Boudry - Antwerpen - www.genealogieonline.nl/genealogie-boudry-antwerpen

Een publicatie door Roland Boudry met gegevens over oa. de families Boudry, Vandecasteele, Vermote, Delva, Vanpethegem, Berg.

Screenshot van website

Généalogie Boulanger Peyroche - www.genealogieonline.nl/genealogie-boulanger-peyroche

A genealogical publication by Boulanger with information about, among others, the families Chanal, Faure, Muyard, Boulanger, Rome (DE), Morel, Descours, Flandin and Perret.

Screenshot van website

Genealogie Boulet - www.genealogieonline.nl/genealogie-boulet

Een genealogische publicatie door G. Kolhorn-Blijleven met gegevens over onder andere de families Boulet, Wagenaar, Mos, Meijer, De Vries, Hansen, Prins, Jans en Dijkstra.

Screenshot van website

Genealogie Bouvy - www.genealogieonline.nl/genealogie-bouvy

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Bouvy, De Bosson, Lebret, Heere, Van den Biesen, Van Oven, Bouvij, Geesink, Heusken en De Moll van Slingeland.

Screenshot van website

Genealogie Bovenschen / van Gelderen - www.genealogieonline.nl/genealogie-bovenschen

Een publicatie door Helma Bovenschen met gegevens over oa. de families Van Donk, Verwoert, Kussendrager, Bovenschen, Looyenga, Van Gelderen, Schuurman, Vergunst, Stapper en Bos.

Screenshot van website

Genealogie Braat - www.genealogieonline.nl/genealogie-braat

Een genealogische publicatie door Mart Hutchison met gegevens over onder andere de families Braat, Braad, Swaneveld, Mulder, Van der Hoeven, Bakker, Van der Sluijs en De Knegt.

Screenshot van website

Genealogie Brabantica - www.genealogieonline.nl/genealogie-brabantica

Een genealogische publicatie door Bas de Vet met gegevens over onder andere de families Van Alphen, Van Gils, De Vet, Jansen, Lodewijks, Van den Broek, Schellekens, De Jong en Van Loon.

Screenshot van website



Genealogie nieuws