stamboomgids

Familienamen » B

Websites 461 - 470 van 1709:

Genealogie Bijl - www.genealogieonline.nl/genealogie-bijl

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Brand, Bijl, Van Heeren, In 't Veld, Monster, De Bruijn, Van der Weijde, Van Pelt en Van Pelt.


Screenshot van website

Genealogie Billion - www.genealogieonline.nl/genealogie-billion

Een genealogische publicatie door Ivo Lodewijk Johan Billion met gegevens over onder andere de families Billion, Van Steyvoort, Beljon, Peeters, De Belser, Jacobs, Bergen, Van den Broeck en Weemaes.


Screenshot van website

Genealogie Blaauw, Alting, Toxopeus en Engelsman - www.freewebs.com/bertblaauw

Genealogie van de familie Blaauw (Borgsweer), Alting (Ellersinghuizen), Toxopeus en Engelsman (Veendam/Wildervank).


Screenshot van website

Genealogie Blanken - www.genealogieonline.nl/genealogie-blanken

Een publicatie door Leon van Catz met gegevens over oa. de families .


Screenshot van website

Genealogie Bleumink - www.genealogieonline.nl/genealogie-bleumink

Een publicatie door Th. Evers met gegevens over oa. de families Bleumink, Bluemink, Sourink, Ter Vrugt, Blumink, Dijkman, Te Leugemors, Teerink en Teerink.


Screenshot van website

Genealogie Bloemscheer - www.genealogieonline.nl/genealogie-bloemscheer

Een genealogische publicatie door Jeroen Bloemscheer met gegevens over onder andere de families Bloemscheer, Verdaasdonk, Visser en Wagemans.


Screenshot van website

Genealogie Blom (regio Bloemendaal) - www.genealogieonline.nl/genealogie-blom

Een publicatie door Charlotte van Kampen met gegevens over oa. de families Blom, Van Griethuysen, Van Griethuysen Blom, Van Kampen, Goossens, Raase, Schomaker, .


Screenshot van website

Genealogie Blussé uit Dordrecht - www.genealogieonline.nl/genealogie-blusse-uit-dordrecht

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Blussé, Vriesendorp, Staring, Den Bandt, Lotsij, Maris, De Kanter, Van Braam Blussé, Verbeek en Holle.


Screenshot van website

Genealogie Bodaan - www.genealogieonline.nl/genealogie-bodaan

Een publicatie door J.D. Jager met gegevens over de afstammelingen van Anthonij Budaan en Neeltje Jans die circa 1688 in huwden. De naam komt o.a. voor als Boudaen, Bodaan, en Budan. Er is ook een verbinding met Delft, waar enkele malen een Anthonij Budaan voorkomt: zeker 1 kind is in Delft gedoopt. Alle huidige families Bodaan in Nederland stammen van dit echtpaar af.


Screenshot van website

Genealogie Boddé - www.genealogieonline.nl/genealogie-bodde

Een publicatie door Wim Spaak met gegevens over oa. de families Knol, Bezemer, Boddé, Jacobs, Van Lenning, Venhuizen, Bergs, Hijlkema, Den Hertog en Jonker.


Screenshot van website



Genealogie nieuws