stamboomgids

Familienamen » B

Websites 461 - 470 van 1669:

Genealogie Boogaard-Roelse - www.genealogieonline.nl/genealogie-boogaard-roelse

Een publicatie door M.J. de Pundert-Boogaard met gegevens over oa. de families Roelse, Boogaard en Flipse.


Screenshot van website

Genealogie Booij / Boy - www.genealogieonline.nl/genealogie-booij-boy

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Brand, Booij, De Bruijn, Stam, Van Valen, Van Pelt, Van Heeren, Van der Linden, Lugthart en Van de Merwe.


Screenshot van website

Genealogie Boom - www.genealogieonline.nl/genealogie-boom

Een publicatie door Simon Boom met gegevens over oa. de families Gout, Leewis, Suurd, Doorakkers, Leeuwis, Boom, Hoogeveen, Hadderingh, Remerij en Nierop.


Screenshot van website

Genealogie Boot - www.verenigdebooten.nl

Deze toonaangevende website zoekt en verspreid genealogische en historische informatie over de naam Boot en variaties daarop.


Screenshot van website

Genealogie Bor - www.genealogieonline.nl/genealogie-bor

Een publicatie door Geurt Bor met gegevens over oa. de families Bor, De Haas, Borr, Mol, Angelino, Brouwer, Bakker, Van Riemsdijk, Boomker en Van Soest.


Screenshot van website

Genealogie Borkent - www.genealogieonline.nl/genealogie-borkent

Een publicatie door Hens Borkent met gegevens over oa. de families Borkent, Egbertzen, Ulfman, Nijland, Stegeman, Beltman, De Wilde, Schutte, Menneken en Nokkert.


Screenshot van website

Genealogie Borrenbergs - pabotil.fontys.nl/homepage/pjkramer

Genealogie van de familie Borrenbergs.


Screenshot van website

Genealogie Borst - home.hccnet.nl/j.droog

Zuid-Holland


Screenshot van website

Genealogie Borst (Delfzijl) - www.genealogieonline.nl/genealogie-borst

Een publicatie door Peter Borst met gegevens over oa. de families Borst, Van Buuren, Offerhaus, Schenkel, Smaal, Bos, Wolkammer, Groeneboom, Smit en Steenhouwer.


Screenshot van website

Genealogie Bosiers-Mertens - www.genealogieonline.nl/genealogie-bosiers

Een publicatie door Ann Bosiers met gegevens over oa. de families Van den Bergh, Cassimon, Bosiers, Peeters, Van den Broeck, Van Wemmel, Mertens, Van Doorselaer, Verlooy en Cassiman.


Screenshot van website



Genealogie nieuws