stamboomgids

Familienamen » B

Websites 461 - 470 van 1682:

Genealogie Boeschoten - www.genealogieonline.nl/genealogie-boeschoten

Een publicatie door Aart van Boeschoten met gegevens over oa. de families Boeschoten, Van Boeschoten, Van Boesschoten, Boekschoten, Jans, Boegschoten, Jansen, Gladbeek, Van Boesschooten en Hennipman.


Screenshot van website

Genealogie Bolle - genealogie.correlje.com/families/bolle

Genealogie van de familie Bolle regio Zeeland met de vertakkingen over Nederland


Screenshot van website

Genealogie Bolongaro-Crevenna - www.genealogieonline.nl/genealogie-bolongaro-crevenna

Een publicatie door R.H. van den Berg met gegevens over oa. de families Bolongaro, Jordis, Lindt, Mattei, Welper, Limbeck, Andreoli, Pleisser, Branca en Zober.


Screenshot van website

Genealogie Bolwijn - www.genealogieonline.nl/genealogie-bolwijn

Een publicatie door H.J. Bolwijn met gegevens over oa. de families Hoving, Koops, Jans, Reneman, Mees, Ten Cate, Hindriks, Hamming, Mulder en Kemper.


Screenshot van website

Genealogie Bommer - www.genealogieonline.nl/genealogie-bommer

Een publicatie door A. Bommer met gegevens over oa. de families Bommer, Aberkrom, Martis, Kat, De Boer, Kuiper, Bolleman, Lodder, Brouwer en Vastwijk.


Screenshot van website

Genealogie Bones - www.genealogieonline.nl/genealogie-bones

Een publicatie door T. Bones met gegevens over oa. de families Bonnes, Bones, Bonus, Bohnes, Bonnis, De Vries, Jans, Meijer, Bos en Jansen.


Screenshot van website

Genealogie Bongaardt-de Hont - www.genealogieonline.nl/genealogie-bongaardt-dehont

Een publicatie door Annelies Olgers met gegevens over oa. de families Bongaardt, De Jong, Troupin, Van Lunenburg, Bongaart, Dekker, De Hont, Bongaard, Hage en Groeneveld.


Screenshot van website

Genealogie Boogaard-Roelse - www.genealogieonline.nl/genealogie-boogaard-roelse

Een publicatie door M.J. de Pundert-Boogaard met gegevens over oa. de families Roelse, Boogaard en Flipse.


Screenshot van website

Genealogie Booij / Boy - www.genealogieonline.nl/genealogie-booij-boy

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Brand, Booij, De Bruijn, Stam, Van Valen, Van Pelt, Van Heeren, Van der Linden, Lugthart en Van de Merwe.


Screenshot van website

Genealogie Boom - www.genealogieonline.nl/genealogie-boom

Een publicatie door Simon Boom met gegevens over oa. de families Gout, Leewis, Suurd, Doorakkers, Leeuwis, Boom, Hoogeveen, Hadderingh, Remerij en Nierop.


Screenshot van website



Genealogie nieuws