stamboomgids

Familienamen » B

Websites 461 - 470 van 1587:

Genealogie Braat - www.genealogieonline.nl/genealogie-braat

Een genealogische publicatie door Mart Hutchison met gegevens over onder andere de families Braat, Braad, Swaneveld, Mulder, Van der Hoeven, Bakker, Van der Sluijs en De Knegt.

Screenshot van website

Genealogie Brabantica - www.genealogieonline.nl/genealogie-brabantica

Een genealogische publicatie door Bas de Vet met gegevens over onder andere de families Van Alphen, Van Gils, De Vet, Jansen, Lodewijks, Van den Broek, Schellekens, De Jong en Van Loon.

Screenshot van website

Genealogie Brand uit Dubbeldam - www.genealogieonline.nl/genealogie-brand

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Brand, De Bruijn, Vermeij, Van Heeren, Mookhoek, Van der Weijden, Van der Linden, In 't Veld, Van de Merwe en Naaktgeboren.

Screenshot van website

Genealogie Brander, Kramer, Ket, Henning - members.upc.nl/r.kramer75

site met parentelen en oude foto's

Screenshot van website

Genealogie Bravenboer - www.genealogieonline.nl/genealogie-bravenboer

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Bravenboer, Van der Wiel, Vermeij, De Bruijn, Van de Merwe, Dubbeldam, Van Valen, Van Gent, Van Heeren en Kooij.

Screenshot van website

Genealogie Breedeveld - www.genealogieonline.nl/genealogie-breedeveld

Een publicatie door J. Breedeveld met gegevens over oa. de families Breedeveld, Bredeveld, Breedevelt, Bredevelt, Dekker, Devilee, Van Dissel, Immerzeel, Van Dam en Breedeveld.

Screenshot van website

Genealogie Breteler - www.genealogieonline.nl/genealogie-breteler

Een genealogische publicatie door Ruud Breteler met gegevens over onder andere de families Masselink, Ten Tije, Masseling, Ten Thije, Tijhuis, Tijink, Breteler, Ten Thij en Klein Breteler.

Screenshot van website

Genealogie Bro(c)k - home.casema.nl/brok

Stamboom Bro(c)k met origine in Brabant (Drunen en omliggende dorpen)

Screenshot van website

Genealogie Broeders - www.genealogieonline.nl/genealogie-broeders

Een publicatie door Henk Broeders met gegevens over oa. de families Broeders, Snijders, Joore, Van Seeters, Kanters, Schipperen, Van Rijn, Van Dongen, Blanckaerts en Ligtvoet.

Screenshot van website

Genealogie Broekema - www.xs4all.nl/~karelk

Broekema uit omgeving Zuidbroek, Noordbroek, Muntendam etc

Screenshot van website



Genealogie nieuws