stamboomgids

Familienamen » B

Websites 431 - 440 van 1669:

Genealogie Bergink - www.genealogieonline.nl/genealogie-bergink

Een publicatie door Wim Bergink met gegevens over oa. de families Bergink, Bergerink, Heersink, Beller, Heutink, Floors, Kwekkeboom, Oosterveld, Kamphuis en Van Lochum.


Screenshot van website

Genealogie Bergman - www.genealogieonline.nl/genealogie-bergman

Een genealogische publicatie door Paul Bergman met gegevens over onder andere de families Bergman, Hollander, Kreileman, Van Haamstede, De Ravallet, Van Holland, Kerkvliet, Verwer en Van Ginkel.


Screenshot van website

Genealogie Bergsma - www.gerard-bergsma.nl

Nieuwe uitgebreide web site van fam. Bergsma uit Westerhaar-Overijsel


Screenshot van website

Genealogie Bergsma, Hoogsteen, Schans en Kamp - www.genealogieonline.nl/genealogie-bergsma

Een publicatie door Joel Bergsma met gegevens over oa. de families Bergsma, Klok, Hoogsteen, Westra, Schans, Andela, Kamp, Faber en Faber.


Screenshot van website

Genealogie Berkman - www.berkman-gen.nl

Genealogie Berkman omgeving Barendrecht, Rijsoord, Ridderkerk en een tak in 1920 vertrokken naar de USA


Screenshot van website

Genealogie Bernards - www.genealogieonline.nl/genealogie-bernards

Een publicatie door F. Teunissen met gegevens over oa. de families Bernards, Bernard, Loeffen, Van de Lest, Titulaer, Teunissen, Courbois, Peters, Bienenman en Arts.


Screenshot van website

Généalogie Bertrand - Hutsemékers - www.genealogieonline.nl/genealogie-bertrand-hutsemekers

A genealogical publication by Huberte Bertrand with information about, among others, the families Dohogne, Collin, Nicolet, Bertrand, Gerson, Giet, Debougnoux, J?r?me and Pottier.


Screenshot van website

Genealogie Bertus - www.genealogieonline.nl/genealogie-bertus

Een publicatie door Andreas Bertus met gegevens over oa. de families Bertus, Hoft, Plantfeber, Lamain, Smit, Meuken, Spijkerman, Tonkens, Smid en Smit Of Smid.


Screenshot van website

Genealogie Bettonville Kanne - www.genealogieonline.nl/genealogie-bettonville-kanne

Een publicatie door Jan Neelen.


Screenshot van website

Généalogie Biazot - www.genealogieonline.nl/genealogie-biazot

A genealogical publication by Biazot with information about, among others, the families Biazot, Clostrum, Rossomme, Lacoppe, Paradis, Fraipont, Wilcot, Migot and Wodon.


Screenshot van website



Genealogie nieuws