stamboomgids

Familienamen » B

Websites 401 - 410 van 1599:

Genealogie Barmentlo(o) - www.genealogieonline.nl/genealogie-barmentlo

Een publicatie door T. Nieuwenhout met gegevens over oa. de families Barmentloo, Barmentlo, Brouwer, Sangers, Fransen, Jansen, Bakker, Van Barmentloo, Portengen en Spiegelenberg.


Screenshot van website

Genealogie Barrink - www.genealogieonline.nl/genealogie-barrink

Een publicatie door E. Barrink met gegevens over oa. de families Barrink, Smulders, Gerrits (Barrink Of Berrink), Dirven, Maas, Kamphuis, Valkenburgh, Ter Haar, Mähler en Barrink Of Berrink.


Screenshot van website

Genealogie Bartels - www.vanbr8.nl/bartels/index.htm

Genealogie familie Bartels, west-Brabant


Screenshot van website

Genealogie Barto - www.genealogieonline.nl/genealogie-barto

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Boelhouwer, Barto, Van de Weg, Van Keppel, Van Dijk, Van Hamelenberg, Van der Ree, Van Dijl, Reuman en Van der Steen.


Screenshot van website

Genealogie Beckeringh. - www.bloggen.be/genealogie_beckeringh

Genealogische beschrijving van/over de familie Beckeringh, afkomstig uit Groningen en Fryslân.


Screenshot van website

Genealogie Beckschebe - www.genealogieonline.nl/genealogie-beckschebe

Een publicatie door Michiel Beckschebe met gegevens over oa. de families Bekscheve, Schlake, Helmann, Blase, Beckschewe, Plenge en Plenge.


Screenshot van website

Genealogie Beekman - www.genealogieonline.nl/genealogie-beekman

Een publicatie door Jan Beekman met gegevens over oa. de families Beekman, Van Beek, Van de Beek, Van Essen, Jansen, Jans, Bakker, Heertjes, Beeckman en Gerrits.


Screenshot van website

Genealogie Beelaerts - www.genealogieonline.nl/genealogie-beelaerts

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Beelaerts, Beelaerts van Blokland, Beelaerts van Emmichoven, Mispelblom Beyer, Vlueten, Van Der, Jantzon, Gevaerts, IJpelaer, Van en IJpelaer, Van.


Screenshot van website

Genealogie Beernaert - Corneillie - www.genealogieonline.nl/genealogie-beernaert-corneillie

Een publicatie door Eddy Beernaert met gegevens over oa. de families Beernaert, Corneillie, Vangeenberghe, De Nolf, Denolf, Louage, Pleysier, Cool, Callewaert en Soenen.


Screenshot van website

Genealogie Beltz - www.genealogieonline.nl/genealogie-beltz

Een publicatie door H.J.Beltz met gegevens over oa. de families Beltz, Van Dun, Weegenaar, Heijnen, Molijn, Wamsteker, Van den Eng, Elsen, Vermeer en Penners.


Screenshot van website



Genealogie nieuws