stamboomgids

Familienamen » B

Websites 401 - 410 van 1654:

Genealogie Baerveldt - www.genealogieonline.nl/genealogie_baerveldt

Gegevens over oa. de families Baerveldt, Spanhove, Schackmann, Schouwenaars, Domenie, Brakkee, De Koning, Barfeld, Lindeman en Van der Plas.


Screenshot van website

Genealogie Baerveldt - www.genealogieonline.nl/genealogie-baerveldt

Een genealogische publicatie door Edy Baerveldt met gegevens over onder andere de families Baerveldt, Schouwenaars, Spanhove, Schackmann, Domenie, Brakkee, De Koning, Lindeman en Stoop.


Screenshot van website

Genealogie Baetens - www.genealogieonline.nl/genealogie-baetens

Een publicatie door David Baetens met gegevens over oa. de families Baetens, Schrans, Herbots, De Rechter, De Wilde, Niessen, Batens, De Smedt, Segers en Bracke.


Screenshot van website

Genealogie Baggerman - www.genealogieonline.nl/genealogie-baggerman

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Baggerman, Ritmeester, Spuij, De Heer, Ippel, Vernes, Koelewijn, Waleson, Van der Rest en Kooijmans.


Screenshot van website

Genealogie Bakker - www.genealogie-bakker.nl

Genealogisch onderzoek naar de familie Bakker met als voornaamste vestigingsplaatsen Wieringerwaard, Barsingerhorn, Nieuwe-Niedorp, Harenkarspel, Obdam, Spanbroek en Den Helder.


Screenshot van website

Genealogie Bakker / Bijen & Tielen / van Ham - www.genealogieonline.nl/genealogie-bakker

Een publicatie door Rolf Bakker met gegevens over oa. de families Bakker, Konings, Ahn, Wintermans, Janssen, Bijen, Van de Geer, Arnoldts, Tielen en Van Ham.


Screenshot van website

Genealogie Bakker, Bleeker, Commandeur - www.genealogieonline.nl/genealogie-bakker-bleeker-commandeur

Een publicatie door Ger van Dijk met gegevens over oa. de families Huiberts, Huibers, Huijberts, Huijbers, Veeken, De Wit, Van Diepen, Smal, Kramer en Knook.


Screenshot van website

Genealogie Bakkum & Blankendaal - www.genealogieonline.nl/genealogie-bakkum

Een publicatie door Frank Bakkum met gegevens over oa. de families Bakkum, Blankendaal, Velzeboer, Emke, Mooij, Krammer, Bont, De Ruijter, etc. in voornamelijk Noord-Holland, regio Alkmaar e.o. en hoofdzakelijk RK-gezind.


Screenshot van website

Genealogie Balen - www.genealogieonline.nl/genealogie-balen

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Balen, Driel, Van, Hulstman, Balen, Van, Rietschoten, Van, Koning, De, Nibbelink, Liebert en Liebert.


Screenshot van website

Genealogie Band-Schelen - www.genealogieonline.nl/genealogie-band

Een genealogische publicatie door Fred Band met gegevens over onder andere de families Band, Van Veen, Schelen, Van der Poel, Versnel, Bant, Koster, Van der Linden en Bandt.


Screenshot van website



Genealogie nieuws