stamboomgids

Familienamen » B

Websites 391 - 400 van 1670:

Family Tree of Sean Bellamy McNulty - www.genealogieonline.nl/family-tree-of-sean-bellamy-mcnulty

A genealogical publication by Sean Bellamy McNulty with information about, among others, the families Buck, Adams, Lundy, Mccausland, Winters, Burnham, Carpenter, Thompson and Mcnulty.


Screenshot van website

Family Tree Stamboom Bakker uit Bierum en Wildervank - www.genealogieonline.nl/stamboom-bakker-uit-bierum-en-wildervank

Een publicatie door Hans Middendorp met gegevens over oa. de families Bakker, Burema, Meijer, Mulder, Bosscher, Van Dijk, Hamminga, Jakobs, Jager en Kremer.


Screenshot van website

Family Trees Braun - Jacquemin - Sparla - Van der Meer - Meys - Schmitz - Zimmermann - Nicoll - www.genealogieonline.nl/family-trees-braun

A genealogical publication by kalleb with information about, among others, the families Sparla, Braun, Van der Meer, Zimmermann, Meys, Zaman, Thoen, Jacquemin and Van Kampen.


Screenshot van website

Family Van der Bunt - www.genealogieonline.nl/family-van-der-bunt

Een genealogische publicatie door Family Van der Bunt met gegevens over onder andere de families Jans, Splinter, De Groot, Van Olst, Van Velden, Van Bronckhorst, Spijker, Van Saksen en Gelderman.


Screenshot van website

Familytree de Boer - www.familytree-de-boer.info

Stamboomsite familie de Boer uit de Zaanstreek m.n. Oostzaan


Screenshot van website

FamilyTree Jack Van den Bogaerde - www.genealogieonline.nl/familytree-jack-van-den-bogaerde

A genealogical publication by Jack Van den Bogaerde with information about, among others, the families Van Poucke, De Smet, Stocke, Baetens, Lagast, Van Lancker, Van den Bogaerde, Cnokaert and Desaegher.


Screenshot van website

Frans Boom en voorvaren - www.genealogieonline.nl/frans-boom-en-voorvaren

Een publicatie door B. Witlox met gegevens over oa. de families Boom, Verhoeven, Heesters, Verzijden, Witlox, Adrianuszn, Van Broeckhoven, Vissers, Brouwers en Van Doesburg.


Screenshot van website

Fred's genealogisch plekje - roots.fred-baltus.nl

Genealogische sites met o.a. meer dan 200.000 bidprentjes en een paar familiestambomen.


Screenshot van website

Gefunden Begemann - www.genealogieonline.nl/gefunden-begemann

A genealogical publication by Christine Begemann with information about, among others, the families Dehnen, Stempel, Köppen, Begemann, ..., Thummes, Benninghoff, Buschmann and Becker.


Screenshot van website

Genealogical Homepage Braaksma - home.kpn.nl/br1942

Homepage Braaksma - Friesland 1580 - tot heden.


Screenshot van website



Genealogie nieuws