stamboomgids

Familienamen » B

Websites 391 - 400 van 1652:

FamilyTree Jack Van den Bogaerde - www.genealogieonline.nl/familytree-jack-van-den-bogaerde

A genealogical publication by Jack Van den Bogaerde with information about, among others, the families Van Poucke, De Smet, Stocke, Baetens, Lagast, Van Lancker, Van den Bogaerde, Cnokaert and Desaegher.


Screenshot van website

Frans Boom en voorvaren - www.genealogieonline.nl/frans-boom-en-voorvaren

Een publicatie door B. Witlox met gegevens over oa. de families Boom, Verhoeven, Heesters, Verzijden, Witlox, Adrianuszn, Van Broeckhoven, Vissers, Brouwers en Van Doesburg.


Screenshot van website

Fred's genealogisch plekje - roots.fred-baltus.nl

Genealogische sites met o.a. meer dan 200.000 bidprentjes en een paar familiestambomen.


Screenshot van website

Gefunden Begemann - www.genealogieonline.nl/gefunden-begemann

A genealogical publication by Christine Begemann with information about, among others, the families Dehnen, Stempel, Köppen, Begemann, ..., Thummes, Benninghoff, Buschmann and Becker.


Screenshot van website

Genealogical Homepage Braaksma - home.kpn.nl/br1942

Homepage Braaksma - Friesland 1580 - tot heden.


Screenshot van website

Genealogie (Maas)Bree - www.genealogieonline.nl/genealogie(Maas)Bree

Een genealogische publicatie door JSG Vaessen met gegevens over alle overleden inwoners van Maasbree, over de periode van 1668 t/m 1950, en hun relaties.


Screenshot van website

Genealogie Baardink (Twente en Achterhoek) - www.genealogieonline.nl/genealogie-baardink-twente-en-achterhoek

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over oa. de families Baardink, Geerdink, Robers, Mensink, Olink, Wilderink, Lonneman, Lansink en Lansink.


Screenshot van website

Genealogie Backus-Niessen - www.slijfer.com

Website over de families Backus en Niessen


Screenshot van website

Genealogie Baert, Geensen, Platteeuw en Vlaander - www.genealogieonline.nl/genealogie-baert

Een publicatie door Marianne Baert met gegevens over oa. de families Niet Publiek, Vincencius Baert, Francois Geensen, Levinus Petrus van Cadsand, Martina Wagenaar, Maria Platteeuw, Elisabeth Loof, Johannes Franciscus Baert en Johannes Franciscus Baert.


Screenshot van website

Genealogie Baerveldt - www.genealogieonline.nl/genealogie_baerveldt

Gegevens over oa. de families Baerveldt, Spanhove, Schackmann, Schouwenaars, Domenie, Brakkee, De Koning, Barfeld, Lindeman en Van der Plas.


Screenshot van website



Genealogie nieuws