stamboomgids

Familienamen » B

Websites 391 - 400 van 1772:

Familienaam Blommers - members.tele2.nl/bblommers/blommers.htm

Familienaam Blommers, alfabetisch op voornaam.


Screenshot van website

familienaam Van der Boom, Zuid Hollandse eilanden - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-boom

Familienaam Van der Boom, Zuid Hollandse eilanden


Screenshot van website

Familieonderzoek Buijk en Stakenburg - www.genealogieonline.nl/familieonderzoek-buijk-en-stakenburg

Een genealogische publicatie door Peter Buijk met gegevens over onder andere de families Buijk, De Nijs, Schormans, Spijkstra, Van Hoof, Goossens, Cosijn, Hijbrechts en Mouwen.


Screenshot van website

Families Beker, Fokkenrood, de With en Klein - www.genealogieonline.nl/families-beker-fokkenrood-de-with-en-klein

Een genealogische publicatie door Dik Beker met gegevens over onder andere de families De De De With, Loenen, Beker, Fokkenrood, Van Van Van Vulpen, Hilgeman, Langerak, Klein en Klijn.


Screenshot van website

Families Boon - www.genealogieonline.nl/families-boon

Een publicatie door Christiaan met gegevens over oa. de families Boon, Van Bernagie, Cremer, Van Beeftingh, Van Ameijden, Langeveld, Weeraat, Van der Knijf, Durels en Jans.


Screenshot van website

Families Boorsma, Diepenbroek, Snapper, Rikkers, Hogen Esch, Homan, Kuipers, Hommes - www.genealogieonline.nl/families-boorsma-diepenbroek-ea

Een publicatie door Arjen Boorsma met gegevens over oa. de families Homan, Snapper, Koning van Sicambriƫ Heer Der Franken, Meijering, Van Aller, Koning van Sicambriƫ, Rosing, Nijenhuis, Te Gussinklo en Dilling.


Screenshot van website

Families Bos e.a. - www.genealogieonline.nl/families-bos

Een publicatie door Pieter Bos met gegevens over oa. de families Bos, Sonneveld, Boekestijn, Bouwmeester, Boeckesteyn, Keijzer, Poot, Verboon, De Boer en Dijkshoorn.


Screenshot van website

Familiestamboom Bleijerveld en van Brummelen - www.genealogieonline.nl/familiestamboom-bleijerveld-en-van-brummelen

Een genealogische publicatie door Jan en Joke van Nieuwpoort - Bleijerveld met gegevens over onder andere de families Van Brummelen, Bleijerveld, Van Stroe, Blijerveld, Nolde, Donkervoort, Van Dijk, Van Butselaar en Jansen.


Screenshot van website

Familiestamboom Boerkoel - www.genealogieonline.nl/familiestamboom-boerkoel

Een genealogische publicatie door Ronald Jan Boerkoel met gegevens over onder andere de families Boerkoel, Hinz, Kasper, Van der Well, Klomp, Dijkema, De Boer, Bakker en Waanders.


Screenshot van website

Family Tree Boscarato - www.genealogieonline.nl/family-tree-boscarato

A genealogical publication by Michael Boscarato with information about, among others, the families Koester, Boscarato, Dotto detto Biso, Streger, Schrank, Brugge, Grassato, Gambino and Kracht.


Screenshot van website