stamboomgids

Familienamen » B

Websites 411 - 420 van 1584:

Genealogie Berendsen Kooij - www.genealogieonline.nl/genealogie-berendsen-kooij

Een publicatie door T. Berendsen met gegevens over oa. de families Berendsen, Kooij, Berensen, Barends, Berends, Heuvel, Coops, Wijchers, Sauer en Hessels.

Screenshot van website

Genealogie Bergink - www.genealogieonline.nl/genealogie-bergink

Een publicatie door Wim Bergink met gegevens over oa. de families Bergink, Bergerink, Heersink, Beller, Heutink, Floors, Kwekkeboom, Oosterveld, Kamphuis en Van Lochum.

Screenshot van website

Genealogie Bergsma - www.gerard-bergsma.nl

Nieuwe uitgebreide web site van fam. Bergsma uit Westerhaar-Overijsel

Screenshot van website

Genealogie Bergsma, Hoogsteen, Schans en Kamp - www.genealogieonline.nl/genealogie-bergsma

Een publicatie door Joel Bergsma met gegevens over oa. de families Bergsma, Klok, Hoogsteen, Westra, Schans, Andela, Kamp, Faber en Faber.

Screenshot van website

Genealogie Berkel - www.genealogieonline.nl/genealogie-berkel

Een genealogische publicatie door Mart Hutchison-Kleijweg en A.M.Hutchson met gegevens over onder andere de families Berkel, Smit, Van der Meulen, Berckel, Jansz, Romeijn, Pille, Leeflangh en Kraaijestein.

Screenshot van website

Genealogie Berkman - www.berkman-gen.nl

Genealogie Berkman omgeving Barendrecht, Rijsoord, Ridderkerk en een tak in 1920 vertrokken naar de USA

Screenshot van website

Genealogie Bernards - www.genealogieonline.nl/genealogie-bernards

Een publicatie door F. Teunissen met gegevens over oa. de families Bernards, Bernard, Loeffen, Van de Lest, Titulaer, Teunissen, Courbois, Peters, Bienenman en Arts.

Screenshot van website

Généalogie Bertrand - Hutsemékers - www.genealogieonline.nl/genealogie-bertrand-hutsemekersNieuw!

A genealogical publication by Huberte Bertrand with information about, among others, the families Dohogne, Collin, Nicolet, Bertrand, Gerson, Giet, Debougnoux, J?r?me and Pottier.

Screenshot van website

Genealogie Bertus - www.genealogieonline.nl/genealogie-bertus

Een publicatie door Andreas Bertus met gegevens over oa. de families Bertus, Hoft, Plantfeber, Lamain, Smit, Meuken, Spijkerman, Tonkens, Smid en Smit Of Smid.

Screenshot van website

Genealogie Bettonville Kanne - www.genealogieonline.nl/genealogie-bettonville-kanne

Een publicatie door Jan Neelen.

Screenshot van website



Genealogie nieuws