stamboomgids

Familienamen » B

Websites 411 - 420 van 1602:

Genealogie Benerink - www.benerink.net

Stamboom Familie Benerink


Screenshot van website

Genealogie Benjamins - Poppes - www.genealogieonline.nl/genealogie-benjamins-poppes

Een publicatie door Michiel Benjamins met gegevens over oa. de families Van Ierland, Van Gogh, Mondriaan, Poppes, Geels, Benjamins, Bolk, Wolterink en Wolterink.


Screenshot van website

Genealogie Benneker, Bleijleven, Bode en Brugge - www.abenneker.nl

Genealogie van de families Benneker, Bleijleven, Bode en Brugge.


Screenshot van website

Genealogie Berden - www.genealogieonline.nl/genealogie-berden

Een publicatie door Peter Berden met gegevens over oa. de familie Berden.


Screenshot van website

Genealogie Berends - www.genealogieonline.nl/genealogie-berends

Een publicatie door R.Einhaus met gegevens over oa. de families Berends, Wolberink, Beerthuis, Beltman, Altena, Meulman, Ter Mors, Lutke Schipholt, Protzman en Stokkentreef.


Screenshot van website

Genealogie Berendsen Kooij - www.genealogieonline.nl/genealogie-berendsen-kooij

Een publicatie door T. Berendsen met gegevens over oa. de families Berendsen, Kooij, Berensen, Barends, Berends, Heuvel, Coops, Wijchers, Sauer en Hessels.


Screenshot van website

Genealogie Bergink - www.genealogieonline.nl/genealogie-bergink

Een publicatie door Wim Bergink met gegevens over oa. de families Bergink, Bergerink, Heersink, Beller, Heutink, Floors, Kwekkeboom, Oosterveld, Kamphuis en Van Lochum.


Screenshot van website

Genealogie Bergsma - www.gerard-bergsma.nl

Nieuwe uitgebreide web site van fam. Bergsma uit Westerhaar-Overijsel


Screenshot van website

Genealogie Bergsma, Hoogsteen, Schans en Kamp - www.genealogieonline.nl/genealogie-bergsma

Een publicatie door Joel Bergsma met gegevens over oa. de families Bergsma, Klok, Hoogsteen, Westra, Schans, Andela, Kamp, Faber en Faber.


Screenshot van website

Genealogie Berkel - www.genealogieonline.nl/genealogie-berkel

Een genealogische publicatie door Mart Hutchison-Kleijweg en A.M.Hutchson met gegevens over onder andere de families Berkel, Smit, Van der Meulen, Berckel, Jansz, Romeijn, Pille, Leeflangh en Kraaijestein.


Screenshot van website



Genealogie nieuws