stamboomgids

Familienamen » B

Websites 411 - 420 van 1669:

Genealogie Bakker, Bleeker, Commandeur - www.genealogieonline.nl/genealogie-bakker-bleeker-commandeur

Een publicatie door Ger van Dijk met gegevens over oa. de families Huiberts, Huibers, Huijberts, Huijbers, Veeken, De Wit, Van Diepen, Smal, Kramer en Knook.


Screenshot van website

Genealogie Bakkum & Blankendaal - www.genealogieonline.nl/genealogie-bakkum

Een publicatie door Frank Bakkum met gegevens over oa. de families Bakkum, Blankendaal, Velzeboer, Emke, Mooij, Krammer, Bont, De Ruijter, etc. in voornamelijk Noord-Holland, regio Alkmaar e.o. en hoofdzakelijk RK-gezind.


Screenshot van website

Genealogie Balen - www.genealogieonline.nl/genealogie-balen

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Balen, Driel, Van, Hulstman, Balen, Van, Rietschoten, Van, Koning, De, Nibbelink, Liebert en Liebert.


Screenshot van website

Genealogie Band-Schelen - www.genealogieonline.nl/genealogie-band

Een genealogische publicatie door Fred Band met gegevens over onder andere de families Band, Van Veen, Schelen, Van der Poel, Versnel, Bant, Koster, Van der Linden en Bandt.


Screenshot van website

Genealogie Banekate - www.genealogieonline.nl/genealogie-banekate

Een publicatie door Teun Kloosterboer met gegevens over oa. de families Jansen, Wiltink, Roeterdink, Kloosterboer, Willemsen, Dommerholt, Nieuwenhuis, Lammers, Smeenk en Hassink.


Screenshot van website

Genealogie Barmentlo(o) - www.genealogieonline.nl/genealogie-barmentlo

Een publicatie door T. Nieuwenhout met gegevens over oa. de families Barmentloo, Barmentlo, Brouwer, Sangers, Fransen, Jansen, Bakker, Van Barmentloo, Portengen en Spiegelenberg.


Screenshot van website

Genealogie Bartels - www.vanbr8.nl/bartels/index.htm

Genealogie familie Bartels, west-Brabant


Screenshot van website

Genealogie Barto - www.genealogieonline.nl/genealogie-barto

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Boelhouwer, Barto, Van de Weg, Van Keppel, Van Dijk, Van Hamelenberg, Van der Ree, Van Dijl, Reuman en Van der Steen.


Screenshot van website

Genealogie Beckeringh. - www.bloggen.be/genealogie_beckeringh

Genealogische beschrijving van/over de familie Beckeringh, afkomstig uit Groningen en Fryslân.


Screenshot van website

Genealogie Beckschebe - www.genealogieonline.nl/genealogie-beckschebe

Een publicatie door Michiel Beckschebe met gegevens over oa. de families Bekscheve, Schlake, Helmann, Blase, Beckschewe, Plenge en Plenge.


Screenshot van website



Genealogie nieuws