stamboomgids

Familienamen » B

Websites 421 - 430 van 1652:

Genealogie Benneker, Bleijleven, Bode en Brugge - www.abenneker.nl

Genealogie van de families Benneker, Bleijleven, Bode en Brugge.


Screenshot van website

Genealogie Berden - www.genealogieonline.nl/genealogie-berden

Een publicatie door Peter Berden met gegevens over oa. de familie Berden.


Screenshot van website

Genealogie Berends - www.genealogieonline.nl/genealogie-berends

Een publicatie door R.Einhaus met gegevens over oa. de families Berends, Wolberink, Beerthuis, Beltman, Altena, Meulman, Ter Mors, Lutke Schipholt, Protzman en Stokkentreef.


Screenshot van website

Genealogie Berendsen Kooij - www.genealogieonline.nl/genealogie-berendsen-kooij

Een publicatie door T. Berendsen met gegevens over oa. de families Berendsen, Kooij, Berensen, Barends, Berends, Heuvel, Coops, Wijchers, Sauer en Hessels.


Screenshot van website

Genealogie Bergink - www.genealogieonline.nl/genealogie-bergink

Een publicatie door Wim Bergink met gegevens over oa. de families Bergink, Bergerink, Heersink, Beller, Heutink, Floors, Kwekkeboom, Oosterveld, Kamphuis en Van Lochum.


Screenshot van website

Genealogie Bergman - www.genealogieonline.nl/genealogie-bergman

Een genealogische publicatie door Paul Bergman met gegevens over onder andere de families Bergman, Hollander, Kreileman, Van Haamstede, De Ravallet, Van Holland, Kerkvliet, Verwer en Van Ginkel.


Screenshot van website

Genealogie Bergsma - www.gerard-bergsma.nl

Nieuwe uitgebreide web site van fam. Bergsma uit Westerhaar-Overijsel


Screenshot van website

Genealogie Bergsma, Hoogsteen, Schans en Kamp - www.genealogieonline.nl/genealogie-bergsma

Een publicatie door Joel Bergsma met gegevens over oa. de families Bergsma, Klok, Hoogsteen, Westra, Schans, Andela, Kamp, Faber en Faber.


Screenshot van website

Genealogie Berkman - www.berkman-gen.nl

Genealogie Berkman omgeving Barendrecht, Rijsoord, Ridderkerk en een tak in 1920 vertrokken naar de USA


Screenshot van website

Genealogie Bernards - www.genealogieonline.nl/genealogie-bernards

Een publicatie door F. Teunissen met gegevens over oa. de families Bernards, Bernard, Loeffen, Van de Lest, Titulaer, Teunissen, Courbois, Peters, Bienenman en Arts.


Screenshot van website



Genealogie nieuws