stamboomgids

Familienamen » B

Websites 421 - 430 van 1669:

Genealogie Beekman - www.genealogieonline.nl/genealogie-beekman

Een publicatie door Jan Beekman met gegevens over oa. de families Beekman, Van Beek, Van de Beek, Van Essen, Jansen, Jans, Bakker, Heertjes, Beeckman en Gerrits.


Screenshot van website

Genealogie Beelaerts - www.genealogieonline.nl/genealogie-beelaerts

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Beelaerts, Beelaerts van Blokland, Beelaerts van Emmichoven, Mispelblom Beyer, Vlueten, Van Der, Jantzon, Gevaerts, IJpelaer, Van en IJpelaer, Van.


Screenshot van website

Genealogie Beernaert - Corneillie - www.genealogieonline.nl/genealogie-beernaert-corneillie

Een publicatie door Eddy Beernaert met gegevens over oa. de families Beernaert, Corneillie, Vangeenberghe, De Nolf, Denolf, Louage, Pleysier, Cool, Callewaert en Soenen.


Screenshot van website

Genealogie Beltz - www.genealogieonline.nl/genealogie-beltz

Een publicatie door H.J.Beltz met gegevens over oa. de families Beltz, Van Dun, Weegenaar, Heijnen, Molijn, Wamsteker, Van den Eng, Elsen, Vermeer en Penners.


Screenshot van website

Genealogie Benerink - www.benerink.net

Stamboom Familie Benerink


Screenshot van website

Genealogie Benjamins - Poppes - www.genealogieonline.nl/genealogie-benjamins-poppes

Een publicatie door Michiel Benjamins met gegevens over oa. de families Van Ierland, Van Gogh, Mondriaan, Poppes, Geels, Benjamins, Bolk, Wolterink en Wolterink.


Screenshot van website

Genealogie Benneker, Bleijleven, Bode en Brugge - www.abenneker.nl

Genealogie van de families Benneker, Bleijleven, Bode en Brugge.


Screenshot van website

Genealogie Berden - www.genealogieonline.nl/genealogie-berden

Een publicatie door Peter Berden met gegevens over oa. de familie Berden.


Screenshot van website

Genealogie Berends - www.genealogieonline.nl/genealogie-berends

Een publicatie door R.Einhaus met gegevens over oa. de families Berends, Wolberink, Beerthuis, Beltman, Altena, Meulman, Ter Mors, Lutke Schipholt, Protzman en Stokkentreef.


Screenshot van website

Genealogie Berendsen Kooij - www.genealogieonline.nl/genealogie-berendsen-kooij

Een publicatie door T. Berendsen met gegevens over oa. de families Berendsen, Kooij, Berensen, Barends, Berends, Heuvel, Coops, Wijchers, Sauer en Hessels.


Screenshot van website



Genealogie nieuws