stamboomgids

Familienamen » B

Websites 421 - 430 van 1615:

Genealogie Berkel - www.genealogieonline.nl/genealogie-berkel

Een genealogische publicatie door Mart Hutchison-Kleijweg en A.M.Hutchson met gegevens over onder andere de families Berkel, Smit, Van der Meulen, Berckel, Jansz, Romeijn, Pille, Leeflangh en Kraaijestein.


Screenshot van website

Genealogie Berkman - www.berkman-gen.nl

Genealogie Berkman omgeving Barendrecht, Rijsoord, Ridderkerk en een tak in 1920 vertrokken naar de USA


Screenshot van website

Genealogie Bernards - www.genealogieonline.nl/genealogie-bernards

Een publicatie door F. Teunissen met gegevens over oa. de families Bernards, Bernard, Loeffen, Van de Lest, Titulaer, Teunissen, Courbois, Peters, Bienenman en Arts.


Screenshot van website

Généalogie Bertrand - Hutsemékers - www.genealogieonline.nl/genealogie-bertrand-hutsemekers

A genealogical publication by Huberte Bertrand with information about, among others, the families Dohogne, Collin, Nicolet, Bertrand, Gerson, Giet, Debougnoux, J?r?me and Pottier.


Screenshot van website

Genealogie Bertus - www.genealogieonline.nl/genealogie-bertus

Een publicatie door Andreas Bertus met gegevens over oa. de families Bertus, Hoft, Plantfeber, Lamain, Smit, Meuken, Spijkerman, Tonkens, Smid en Smit Of Smid.


Screenshot van website

Genealogie Bettonville Kanne - www.genealogieonline.nl/genealogie-bettonville-kanne

Een publicatie door Jan Neelen.


Screenshot van website

Généalogie Biazot - www.genealogieonline.nl/genealogie-biazot

A genealogical publication by Biazot with information about, among others, the families Biazot, Clostrum, Rossomme, Lacoppe, Paradis, Fraipont, Wilcot, Migot and Wodon.


Screenshot van website

Genealogie Biesheuvel - www.genealogieonline.nl/genealogie-biesheuvel

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Biesheuvel, Bras, Bleumink, Stuurstraat, Van der Linden, Tuk, Pruissen, Moret, Brouwers en Esseboom.


Screenshot van website

Genealogie Bijkerk / Bijkercke - www.genealogieonline.nl/genealogie-bijkerk-bijkercke

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Bijkerk, Den Arend, Kalis, Van Pelt, Los, Zondervan, Van Noort, De Jong, De Graaf en Van Gulik.


Screenshot van website

Genealogie Bijl - www.genealogieonline.nl/genealogie-bijl

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Brand, Bijl, Van Heeren, In 't Veld, Monster, De Bruijn, Van der Weijde, Van Pelt en Van Pelt.


Screenshot van website



Genealogie nieuws