stamboomgids

Familienamen » B

Websites 381 - 390 van 1587:

Frans Boom en voorvaren - www.genealogieonline.nl/frans-boom-en-voorvaren

Een publicatie door B. Witlox met gegevens over oa. de families Boom, Verhoeven, Heesters, Verzijden, Witlox, Adrianuszn, Van Broeckhoven, Vissers, Brouwers en Van Doesburg.

Screenshot van website

Fred's genealogisch plekje - roots.fred-baltus.nl

Genealogische sites met o.a. meer dan 200.000 bidprentjes en een paar familiestambomen.

Screenshot van website

Genealogical Homepage Braaksma - home.kpn.nl/br1942

Homepage Braaksma - Friesland 1580 - tot heden.

Screenshot van website

Genealogie (Maas)Bree - www.genealogieonline.nl/parentelen-maas-bree

Een genealogische publicatie door JSG Vaessen met gegevens over onder andere de families Peeters, Janssen, Hermans, Vaessen, Hendrix, Jacobs, Smets, Joosten en Geurts.

Screenshot van website

Genealogie Baardink (Twente en Achterhoek) - www.genealogieonline.nl/genealogie-baardink-twente-en-achterhoek

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over oa. de families Baardink, Geerdink, Robers, Mensink, Olink, Wilderink, Lonneman, Lansink en Lansink.

Screenshot van website

Genealogie Backus-Niessen - www.slijfer.com

Website over de families Backus en Niessen

Screenshot van website

Genealogie Baert, Geensen, Platteeuw en Vlaander - www.genealogieonline.nl/genealogie-baert

Een publicatie door Marianne Baert met gegevens over oa. de families Niet Publiek, Vincencius Baert, Francois Geensen, Levinus Petrus van Cadsand, Martina Wagenaar, Maria Platteeuw, Elisabeth Loof, Johannes Franciscus Baert en Johannes Franciscus Baert.

Screenshot van website

Genealogie Baerveldt - www.genealogieonline.nl/genealogie_baerveldt

Gegevens over oa. de families Baerveldt, Spanhove, Schackmann, Schouwenaars, Domenie, Brakkee, De Koning, Barfeld, Lindeman en Van der Plas.

Screenshot van website

Genealogie Baerveldt - www.genealogieonline.nl/genealogie-baerveldt

Een genealogische publicatie door Edy Baerveldt met gegevens over onder andere de families Baerveldt, Schouwenaars, Spanhove, Schackmann, Domenie, Brakkee, De Koning, Lindeman en Stoop.

Screenshot van website

Genealogie Baetens - www.genealogieonline.nl/genealogie-baetens

Een publicatie door David Baetens met gegevens over oa. de families Baetens, Schrans, Herbots, De Rechter, De Wilde, Niessen, Batens, De Smedt, Segers en Bracke.

Screenshot van website



Genealogie nieuws