stamboomgids

Familienamen » B

Websites 351 - 360 van 1749:

Familie Boer - www.genealogieonline.nl/familie-boer

Een publicatie door Harry Boer met gegevens over oa. de families Boer, Velema, Weltevrede, Smid, Smit, Hamersma, Schenk, Bosch en Bosch.


Screenshot van website

Familie Boerlage - www.boerlageweb.nl

Website van de familie Boerlage uit Zoetermeer


Screenshot van website

Familie Bolle Van Ham - www.genealogieonline.nl/familie-bolle-van-ham

Een genealogische publicatie door Michael Bolle Van Ham met gegevens over onder andere de families Cohen, Bolle, Van Biene, Van der Wijk, Polak, Cler(c)x, Roos, Van Gelder en Benedictus.


Screenshot van website

Familie Bootsma Lemmer en Familie Sint - www.bootsmalemmer.nl

Stamboom van de familie's Bootsma en Sint.


Screenshot van website

Familie Borgha(e)rts - www.genealogieonline.nl/familie-borghaerts

Een genealogische publicatie door Martien Mantel met gegevens over onder andere de families Borghaerts, Hommes, Borgharts, Hexspoor, Sloekers, Van Roessel, Van Bree, Becx en Van Vroenhoven.


Screenshot van website

Familie Bos uit Cillaarshoek - www.xs4all.nl/~kvenjb/bos.htm

De familie Bos uit Cilaarshoek en Numansdorp in de Hoekse Waard, tevens Zijderveld, Klootwijk, enz.


Screenshot van website

Familie Bosker - www.genealogieonline.nl/familie-bosker

Een publicatie door Lia te Mebel met gegevens over oa. de families .


Screenshot van website

familie Boslooper - boslooper.nl - via Internet Archive

Deze website geeft de oorsprong van de familie Boslooper weer.


Screenshot van website

Familie Bouwman - www.genealogieonline.nl/familie-bouwman

Een genealogische publicatie door Geert Bouwman met gegevens over onder andere de families Bouwman, Zinsmeester, Dijkstra, Ter Horst??, Geerts, Bouwhuis en Reinders.


Screenshot van website

Familie Brand-Van den Broeck - www.genealogieonline.nl/familie-brand-van-den-broeck

Een genealogische publicatie door Jonas Brand met gegevens over onder andere de families Van den Broeck, Van den Broek, Cliquet, Brand, Smet, De Lee, Vervecken, Rombouts en Houssiau.


Screenshot van website