stamboomgids

Familienamen » B

Websites 361 - 370 van 1589:

Familieonderzoek Buijk - www.genealogieonline.nl/familieonderzoek-buijk

Een genealogische publicatie door Peter Buijk met gegevens over onder andere de families Suijkerbuijk, Buijk, Van Geel, Schillemans, Van Riel, Vriens, De Laat, Bul en Witlox.

Screenshot van website

Families Boon - www.genealogieonline.nl/families-boon

Een publicatie door Christiaan met gegevens over oa. de families Boon, Van Bernagie, Cremer, Van Beeftingh, Van Ameijden, Langeveld, Weeraat, Van der Knijf, Durels en Jans.

Screenshot van website

Families Boorsma, Diepenbroek, Snapper, Rikkers, Hogen Esch, Homan, Kuipers, Hommes - www.genealogieonline.nl/families-boorsma-diepenbroek-ea

Een publicatie door Arjen Boorsma met gegevens over oa. de families Homan, Snapper, Koning van Sicambriƫ Heer Der Franken, Meijering, Van Aller, Koning van Sicambriƫ, Rosing, Nijenhuis, Te Gussinklo en Dilling.

Screenshot van website

Families Bos e.a. - www.genealogieonline.nl/families-bos

Een publicatie door Pieter Bos met gegevens over oa. de families Bos, Sonneveld, Boekestijn, Bouwmeester, Boeckesteyn, Keijzer, Poot, Verboon, De Boer en Dijkshoorn.

Screenshot van website

Familiestamboom Bleijerveld en van Brummelen - www.genealogieonline.nl/familiestamboom-bleijerveld-en-van-brummelen

Een genealogische publicatie door Jan en Joke van Nieuwpoort - Bleijerveld met gegevens over onder andere de families Van Brummelen, Bleijerveld, Van Stroe, Blijerveld, Nolde, Donkervoort, Van Dijk, Van Butselaar en Jansen.

Screenshot van website

Family Tree Boscarato - www.genealogieonline.nl/family-tree-boscarato

A genealogical publication by Michael Boscarato with information about, among others, the families Koester, Boscarato, Dotto detto Biso, Streger, Schrank, Brugge, Grassato, Gambino and Kracht.

Screenshot van website

Family Beijer from the islands of South Holland - members.home.nl/jaap.beijer

De familie Beijer die al vanaf 1630 de Zuid Hollandse Eilanden bewoont

Screenshot van website

Family Historian Baugher Pegalis - www.genealogieonline.nl/family-historian-baugher-pegalis

Een publicatie door Debra Baugher Pegalis met gegevens over oa. de families Pegalis, Thaler, Koffer, Dershowitz, Thaller Thaler, Meisenberg, Pegalis????????, Luxenberg, Rippel en Smith Hvorchain.

Screenshot van website

Family tree Barnhill - www.genealogieonline.nl/family-tree-barnhill

A genealogical publication by Linda Anderson with information about, among others, the families .

Screenshot van website

Family Tree Belding, Shull, Hurst, Hetherington, Borton - www.genealogieonline.nl/family-tree-belding

A genealogical publication by Dawn Belding with information about, among others, the families Borton, Belding, Roosa, Hetherington, Snow, Sadler, Town, Hurst and Morey.

Screenshot van website



Genealogie nieuws