stamboomgids

Familienamen » B

Websites 471 - 480 van 1589:

Genealogie Broens / Sanders - www.genealogieonline.nl/genealogie-broens-sanders

Een publicatie door Evert Broens met gegevens over oa. de families Sanders, Kallenkoot, Broens, Dijkslag, Wagener, Bouwknegt, De Vries, Bulk en Bulk.

Screenshot van website

Genealogie Broeshart - www.genealogieonline.nl/genealogie-broeshart

Een publicatie door Wim den Oudsten met gegevens over oa. de families Antenbrink, Broeshart, Velleman, Uivel, Morri.

Screenshot van website

Genealogie Bron - www.genealogieonline.nl/genealogie-bron

Een publicatie door Jan Bron met gegevens over oa. de families Bron, Roos, Giezen, Van Langerak, Harteveld, Heydt, Van Thuijl, Spaans, Dijkhuise en Vink.

Screenshot van website

Genealogie Brouwer/Kwartierstaat Leendert Willem Brouwer - www.genealogieonline.nl/genealogie-brouwer

Een publicatie door Leendert W. Brouwer met gegevens over oa. de families Brouwer, Van Witzenburg, Blok, Overduin, Pronk, Van Roon, De Vries, Borsboom, Schilder en Van Toor.

Screenshot van website

Genealogie Brouwers - www.genealogieonline.nl/genealogie-brouwers

Een publicatie door H.S.K. (Hans) Brouwers met gegevens over oa. de families Brouwers, Wieringa, Tornga, Bolhuis, Bolt, Hamming, Iwema, Homan, Bosman en Dijk Van.

Screenshot van website

Genealogie Bruijnzeel, Bruinzeel - www.genealogieonline.nl/genealogie-bruijnzeel

Een genealogische publicatie door A.M. Hutchison-Kleijweg en A.M. Hutchison met gegevens over onder andere de families Bruinzeel, Bruijnzeel, Van Bemden, Quakkelaer, Lindhout, Den Arend, Wirxel en Helmons.

Screenshot van website

Genealogie Bruins - pfbruins.nl

Kwartierstaat

Screenshot van website

Genealogie Buddingh - www.genealogieonline.nl/genealogie-buddingh

Een genealogische publicatie door Noortje Buddingh met gegevens over onder andere de families Buddingh, Smits, Van Andel, Gouda, Teuling, Van Rijswijk, Van Brederode, Konijn en Smit.

Screenshot van website

Genealogie Buddingh-Krabbenbos - www.genealogieonline.nl/genealogie-buddingh-krabbenbos

Een publicatie door M.S. Buddingh met gegevens over oa. de families Buddingh, Krabbenbos, Ter Horst, Ten Bokum, Kleine Paste, Kleinpaste, Wolters, Bunskoek, Stegehuis en Leeftink.

Screenshot van website

Genealogie Buijs, Buis, Osseweijer - www.genealogieonline.nl/genealogie-buijs-buis-osseweijer

Een publicatie door Kick Staneke met gegevens over oa. de families Buijs, Buis, Osseweijer, Jans, Dashorst, Veen, Bruijn, Geers, Smit en Diependaal.

Screenshot van website



Genealogie nieuws