stamboomgids

Familienamen » B

Websites 471 - 480 van 1669:

Genealogie Bosscher - www.xs4all.nl/~karelk

Genealogie Bosscher uit de omgeving Muntendam, Noord- en Zuidbroek etc


Screenshot van website

Genealogie Boudry - Antwerpen - www.genealogieonline.nl/genealogie-boudry-antwerpen

Een publicatie door Roland Boudry met gegevens over oa. de families Boudry, Vandecasteele, Vermote, Delva, Vanpethegem, Berg.


Screenshot van website

Généalogie Boulanger Peyroche - www.genealogieonline.nl/genealogie-boulanger-peyroche

A genealogical publication by Boulanger with information about, among others, the families Chanal, Faure, Muyard, Boulanger, Rome (DE), Morel, Descours, Flandin and Perret.


Screenshot van website

Genealogie Boulet - www.genealogieonline.nl/genealogie-boulet

Een genealogische publicatie door G. Kolhorn-Blijleven met gegevens over onder andere de families Boulet, Wagenaar, Mos, Meijer, De Vries, Hansen, Prins, Jans en Dijkstra.


Screenshot van website

Genealogie Bouvy - www.genealogieonline.nl/genealogie-bouvy

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Bouvy, De Bosson, Lebret, Heere, Van den Biesen, Van Oven, Bouvij, Geesink, Heusken en De Moll van Slingeland.


Screenshot van website

Genealogie Bovenschen / van Gelderen - www.genealogieonline.nl/genealogie-bovenschen

Een publicatie door Helma Bovenschen met gegevens over oa. de families Van Donk, Verwoert, Kussendrager, Bovenschen, Looyenga, Van Gelderen, Schuurman, Vergunst, Stapper en Bos.


Screenshot van website

Genealogie Brand uit Dubbeldam - www.genealogieonline.nl/genealogie-brand

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Brand, De Bruijn, Vermeij, Van Heeren, Mookhoek, Van der Weijden, Van der Linden, In 't Veld, Van de Merwe en Naaktgeboren.


Screenshot van website

Genealogie Brander, Kramer, Ket, Henning - members.upc.nl/r.kramer75

site met parentelen en oude foto's


Screenshot van website

Genealogie Bravenboer - www.genealogieonline.nl/genealogie-bravenboer

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Bravenboer, Van der Wiel, Vermeij, De Bruijn, Van de Merwe, Dubbeldam, Van Valen, Van Gent, Van Heeren en Kooij.


Screenshot van website

Genealogie Breedeveld - www.genealogieonline.nl/genealogie-breedeveld

Een publicatie door J. Breedeveld met gegevens over oa. de families Breedeveld, Bredeveld, Breedevelt, Bredevelt, Dekker, Devilee, Van Dissel, Immerzeel, Van Dam en Breedeveld.


Screenshot van website



Genealogie nieuws