stamboomgids

Familienamen » C

Websites 301 - 310 van 334:

Stamboom Hubertus Coenen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hubertus-coenen

Een publicatie door Thei Donners met gegevens over oa. de families Coenen, Goossens, Zweifenning, Thonissen, Gruijters, Geilen, Tummers, Bruls, Wijnen en Roemen.


Screenshot van website

Stamboom Jean Cinqualbre - www.genealogieonline.nl/stamboom-jean-cinqualbre

Een genealogische publicatie door Raoul Laboyrie met gegevens over onder andere de families Cinqualbre, Cinqualbré, Drilling, Vabret, Fouwels, Kamp, Valat, Hendriks en Everaers.


Screenshot van website

Stamboom Johannes Meinardus Coenen 1824-1899 (musicus, componist, dirigent) - www.genealogieonline.nl/stamboom-johannes-meinardus-coenen

Een publicatie door Kees Boas met gegevens over oa. de families Coenen, Coenen (geboren Sasbach Of Sasbagh), Sasbach (Sesbach), Van Ollefen, Sasbach, Van den Bergh, Mondt, Van Ollefen Casparsz en Van Ollefen Casparsz.


Screenshot van website

Stamboom Le Cauf - www.genealogieonline.nl/stamboom-le-cauf

Een publicatie door E. Kiljan met gegevens over oa. de families Le Cauf, Lecauf, Le Coustre, Hardelay, Couppey, Langeard, Jobart, Vaultier, Jardel en Virey.


Screenshot van website

Stamboom Lormans en aanverwante families - www.genealogieonline.nl/stamboom-lormans-en-aanverwante-families

Een genealogische publicatie door Wim Lormans met gegevens over onder andere de families Lormans, Janssen, Loermans, Jansen, Thijs, Jacobs, Peters, Joosten en Peterink.


Screenshot van website

Stamboom Louis Chaulet - www.genealogieonline.nl/stamboom-louis-chaulet

Een genealogische publicatie door Raoul Laboyrie met gegevens over onder andere de families Chaulet, De Koning, Scheepers, Chauvet, Vonk, Koot, Van Beurden, Auriac en Vilbonnet.


Screenshot van website

Stamboom Michielsen Caers - www.genealogieonline.nl/stamboom-michielsen-caers

Een genealogische publicatie door Jan Michielsen met gegevens over onder andere de families Michielsen, Caers, Van der Eycken, Obbels, Geerinckx, Driesen, Janssen, Hermans en Borgmans.


Screenshot van website

Stamboom Patricia Ceulemans - www.genealogieonline.nl/stamboom-patricia-ceulemans

Een genealogische publicatie door Patricia Ceulemans met gegevens over onder andere de families Heyvaert, Meert, Geeroms, Van Zeebroeck, Van der Stappen, Van Gucht, Dooms, Waterschoot en De Bondt.


Screenshot van website

Stamboom Van Cleef - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-cleef

Een publicatie door Wil van Cleef met gegevens over oa. de families Van Cleef, De Wit, Meiners, Jeene, Janssen, Lentjes, Van Cleff, Van Maasakker, Krol en Grefkens.


Screenshot van website

Stamboom Van Coevorden - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-coevorden

Een publicatie door Caroline Jongman met gegevens over oa. de families Van Coevorden, Salomons, Van Coeverden, Stoppelman, Schonewille, Cohen, Kieft, Frankfurter, Serphos en Bloemendal.


Screenshot van website