stamboomgids

Familienamen » C

Websites 271 - 280 van 330:

Stamboom Crone - www.genealogieonline.nl/stamboom-crone

Een publicatie door Elly Crone-Kraaijeveld met gegevens over oa. de families Crone, Veen, Schreuder, Koning, Bottema, Gerdes, Sonius, Pentega, Van der Tuuk en Meijer.


Screenshot van website

Stamboom Cruijff - www.genealogieonline.nl/stamboom-cruijff

Een genealogische publicatie door Isabelle Cruijff-Brouckaert met gegevens over onder andere de families Cruijff, Verheij, Schouten, Veltman, De Boer, Neimeier, Kalf, Drost en Brouckaert.


Screenshot van website

Stamboom Cruijssen - www.genealogieonline.nl/stamboom-cruijssen

Een publicatie door H. Cruijssen met gegevens over oa. de families Brekelmans, Cruijssen, Verhoeven, Schapendonk, Van Iersel, Van Erven, Smulders, Robben, De Rooij en Schaependonck.


Screenshot van website

Stamboom Cuenen - Duelen - gw4.geneanet.org/index.php3?b=paulpcuenen

Stamboom families Cuenen, Duelen, Vanharen, Noé, Withofs en aanverwanten


Screenshot van website

Stamboom Cuenen-Duelen - www.genealogieonline.nl/stamboom-cuenen-duelen

Een publicatie door Paul Cuenen met gegevens over oa. de families Withofs, Cuenen, Duelen, Max, Cielen, Ceunen, Cunen, Noé, Loix, Valkenborgh en Op 't Roodt.


Screenshot van website

Stamboom Cuijpers - www.genealogieonline.nl/stamboom-cuijpers

Een publicatie door M.H. Cuijpers met gegevens over oa. de families Vervoort, Cuijpers, Inpermann, Moermans, Kuijpers, Van Bothalen, Vreede, Coppes, Weijs en Ruttermann.


Screenshot van website

Stamboom Cuperus en Holterman - www.genealogieonline.nl/stamboom-cuperus-holterman

Een publicatie door P. Cuperus met gegevens over oa. de families Kuperus, Holterman, Cuperus, Nieuwenhuis, Meintema, Koldijk, Bergman, Berkhof, Brink en Fronten.


Screenshot van website

Stamboom Cuppen - www.genealogieonline.nl/stamboom-cuppen

Een publicatie door N. de Best met gegevens over oa. de families Cuppen, Deenen, Van de Bungelaar, Jilesen, Van de Groes, Van Casteren, Meulepas, Van Beusecom, Nabuurs en Van Rooij.


Screenshot van website

Stamboom Cuppen - www.genealogieonline.nl/cuppen-stamboom

Een genealogische publicatie door Nico Cuppen met gegevens over onder andere de families Cuppen, Van Houdt, Janssen, Wismans, Jenneskens, Coppen, Smits, Bussers en Verhaag.


Screenshot van website

Stamboom Cuvelie - www.genealogieonline.nl/stamboom-cuvelie

Een genealogische publicatie door Yannick Cuvelie met gegevens over onder andere de families Cuvelier, Cuvelie, Theyskens, De Munck, Le Guillebert, Nijs, Delobel, Verfaillie en Vertessen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws