stamboomgids

Familienamen » C

Websites 261 - 270 van 331:

Stamboom Craens - www.genealogieonline.nl/stamboom-craens

Een genealogische publicatie door Alexander Craens met gegevens over onder andere de families Craens, Wallace, Suy, Mowbray, Schepers, Troch, Dougherty, Bischops en Noyes.


Screenshot van website

Stamboom Cramer en van Bosse - www.genealogieonline.nl/stamboom-cramer-van-bosse

Een publicatie door Hans Pols met gegevens over oa. de families Bosse, Beer, Begemann, Van Bosse, Remmert, Cramer, Ketjen, Kanter, Persijn en Roo.


Screenshot van website

Stamboom Crapts - www.genealogieonline.nl/stamboom_crapts

Stamboom van de familie Crapts is samengesteld door J. Crapts.


Screenshot van website

Stamboom Crassee - www.genealogieonline.nl/stamboom-crassee

Een publicatie door Diethe Crassee met gegevens over oa. de families Reurink, Vosman, Crassee, Groothornte, Beltman, Ten Elshof, Koelewijn, Baumann, Jacobs en Mengerink.


Screenshot van website

Stamboom Creemers - Thiessen - www.genealogieonline.nl/stamboom-creemers-thiessen

Een genealogische publicatie door Wim Creemers met gegevens over onder andere de families Van der Kallen, Verheijen, Creemers, Cremers, Thiessen, Kirkels, Horijon, Pubben en Sijbers.


Screenshot van website

Stamboom Cremers - www.genealogieonline.nl/stamboom-cremers

Een publicatie door Robert-Jan Wes met gegevens over oa. de families Cremers, Diederen, Kisters, Cruts, Schetjens, Schuitgens, Daelemans, Mulkens, Lemmens.


Screenshot van website

Stamboom Crevels - www.genealogieonline.nl/stamboom-crevels

Een publicatie door P. Crevels met gegevens over oa. de families Crevels, Cönen, Wassercordt, Munnichs, Krevels, Peters, Franseth, Kuypers, Wevers en Werson.


Screenshot van website

Stamboom Croese - www.genealogieonline.nl/stamboom-croese

Een publicatie door Morten met gegevens over oa. de families Croese, De Graaf, Koster, Follenius, De Jager, Top, Wildeboer, Molenberg, Weijers en Sportel.


Screenshot van website

Stamboom Crol - www.genealogieonline.nl/stamboom-crol

Een publicatie door Johannes Crol met gegevens over oa. de families Van Stolk, Crol, Van der Pot, Van Vollenhoven, Halbertsma, Boelens, Mom, Hacke van Mijnden en Hacke van Mijnden.


Screenshot van website

Stamboom Crombouw/Krombout - www.genealogieonline.nl/stamboom-crombouw-krombout

Een publicatie door J. van den Beuken-Beelen met gegevens over oa. de families Crombouw, Krombout, Crombou, Crombout, Krombou, Noels, Ruijssenaers, Ernst, Malgo en Van Stel.


Screenshot van website



Genealogie nieuws