stamboomgids

Familienamen » C

Websites 241 - 250 van 302:

Stamboom Creemers - Thiessen - www.genealogieonline.nl/stamboom-creemers-thiessen

Een genealogische publicatie door Wim Creemers met gegevens over onder andere de families Van der Kallen, Verheijen, Creemers, Cremers, Thiessen, Kirkels, Horijon, Pubben en Sijbers.


Screenshot van website

Stamboom Cremers - www.genealogieonline.nl/stamboom-cremers

Een publicatie door Robert-Jan Wes met gegevens over oa. de families Cremers, Diederen, Kisters, Cruts, Schetjens, Schuitgens, Daelemans, Mulkens, Lemmens.


Screenshot van website

Stamboom Crevels - www.genealogieonline.nl/stamboom-crevels

Een publicatie door P. Crevels met gegevens over oa. de families Crevels, Cönen, Wassercordt, Munnichs, Krevels, Peters, Franseth, Kuypers, Wevers en Werson.


Screenshot van website

Stamboom Croese - www.genealogieonline.nl/stamboom-croese

Een publicatie door Morten met gegevens over oa. de families Croese, De Graaf, Koster, Follenius, De Jager, Top, Wildeboer, Molenberg, Weijers en Sportel.


Screenshot van website

Stamboom Crol - www.genealogieonline.nl/stamboom-crol

Een publicatie door Johannes Crol met gegevens over oa. de families Van Stolk, Crol, Van der Pot, Van Vollenhoven, Halbertsma, Boelens, Mom, Hacke van Mijnden en Hacke van Mijnden.


Screenshot van website

Stamboom Crombouw/Krombout - www.genealogieonline.nl/stamboom-crombouw-krombout

Een publicatie door J. van den Beuken-Beelen met gegevens over oa. de families Crombouw, Krombout, Crombou, Crombout, Krombou, Noels, Ruijssenaers, Ernst, Malgo en Van Stel.


Screenshot van website

Stamboom Crone - www.genealogieonline.nl/stamboom-crone

Een publicatie door Elly Crone-Kraaijeveld met gegevens over oa. de families Crone, Veen, Schreuder, Koning, Bottema, Gerdes, Sonius, Pentega, Van der Tuuk en Meijer.


Screenshot van website

Stamboom Cruijff - www.genealogieonline.nl/stamboom-cruijff

Een genealogische publicatie door Isabelle Cruijff-Brouckaert met gegevens over onder andere de families Cruijff, Verheij, Schouten, Veltman, De Boer, Neimeier, Kalf, Drost en Brouckaert.


Screenshot van website

Stamboom Cruijssen - www.genealogieonline.nl/stamboom-cruijssen

Een publicatie door H. Cruijssen met gegevens over oa. de families Brekelmans, Cruijssen, Verhoeven, Schapendonk, Van Iersel, Van Erven, Smulders, Robben, De Rooij en Schaependonck.


Screenshot van website

Stamboom Cuenen - Duelen - gw4.geneanet.org/index.php3?b=paulpcuenen

Stamboom families Cuenen, Duelen, Vanharen, Noé, Withofs en aanverwanten


Screenshot van website



Genealogie nieuws