stamboomgids

Familienamen » C

Websites 241 - 250 van 296:

Stamboom Croese - www.genealogieonline.nl/stamboom-croese

Een publicatie door Morten met gegevens over oa. de families Croese, De Graaf, Koster, Follenius, De Jager, Top, Wildeboer, Molenberg, Weijers en Sportel.

Screenshot van website

Stamboom Crol - www.genealogieonline.nl/stamboom-crol

Een publicatie door Johannes Crol met gegevens over oa. de families Van Stolk, Crol, Van der Pot, Van Vollenhoven, Halbertsma, Boelens, Mom, Hacke van Mijnden en Hacke van Mijnden.

Screenshot van website

Stamboom Crombouw/Krombout - www.genealogieonline.nl/stamboom-crombouw-krombout

Een publicatie door J. van den Beuken-Beelen met gegevens over oa. de families Crombouw, Krombout, Crombou, Crombout, Krombou, Noels, Ruijssenaers, Ernst, Malgo en Van Stel.

Screenshot van website

Stamboom Crone - www.genealogieonline.nl/stamboom-crone

Een publicatie door Elly Crone-Kraaijeveld met gegevens over oa. de families Crone, Veen, Schreuder, Koning, Bottema, Gerdes, Sonius, Pentega, Van der Tuuk en Meijer.

Screenshot van website

Stamboom Cruijff - www.genealogieonline.nl/stamboom-cruijff

Een genealogische publicatie door Isabelle Cruijff-Brouckaert met gegevens over onder andere de families Cruijff, Verheij, Schouten, Veltman, De Boer, Neimeier, Kalf, Drost en Brouckaert.

Screenshot van website

Stamboom Cruijssen - www.genealogieonline.nl/stamboom-cruijssen

Een publicatie door H. Cruijssen met gegevens over oa. de families Brekelmans, Cruijssen, Verhoeven, Schapendonk, Van Iersel, Van Erven, Smulders, Robben, De Rooij en Schaependonck.

Screenshot van website

Stamboom Cuenen - Duelen - gw4.geneanet.org/index.php3?b=paulpcuenen

Stamboom families Cuenen, Duelen, Vanharen, Noé, Withofs en aanverwanten

Screenshot van website

Stamboom Cuenen-Duelen - www.genealogieonline.nl/stamboom-cuenen-duelen

Een publicatie door Paul Cuenen met gegevens over oa. de families Withofs, Cuenen, Duelen, Max, Cielen, Ceunen, Cunen, Noé, Loix, Valkenborgh en Op 't Roodt.

Screenshot van website

Stamboom Cuijpers - www.genealogieonline.nl/stamboom-cuijpers

Een publicatie door M.H. Cuijpers met gegevens over oa. de families Vervoort, Cuijpers, Inpermann, Moermans, Kuijpers, Van Bothalen, Vreede, Coppes, Weijs en Ruttermann.

Screenshot van website

Stamboom Cuperus en Holterman - www.genealogieonline.nl/stamboom-cuperus-holterman

Een publicatie door P. Cuperus met gegevens over oa. de families Kuperus, Holterman, Cuperus, Nieuwenhuis, Meintema, Koldijk, Bergman, Berkhof, Brink en Fronten.

Screenshot van website



Genealogie nieuws