stamboomgids

Familienamen » C

Websites 241 - 250 van 330:

Stamboom Corbey - www.genealogieonline.nl/stamboom-corbey

Een publicatie door Drs. R.A. Corbeij met gegevens over oa. de families Lokhorst, Parren, Corbey, Van Ginkel, Chase, Corstjens, Van Dijk, Van Vulpen, Van Donselaar en Verstoep.


Screenshot van website

Stamboom Cordewener - www.cordewener.eu

Stamboom/gezinsfoto's/bidprentjes/verbasteringen.


Screenshot van website

Stamboom Coremans - www.genealogieonline.nl/stamboom-coremans

Stamboom Coremans


Screenshot van website

Stamboom Coremans - www.genealogieonline.nl/stamboom-coremans

Een publicatie door Ineke Coremans met gegevens over oa. de families Coremans, Roelen, Staeltiens, Van Santen, Cras, Van der Pol, Schakel, Van Hulten, Van Bavel en Nijman (Nuijman).


Screenshot van website

Stamboom Cornelis - www.genealogieonline.nl/stamboom-cornelis

Een genealogische publicatie door H. Cornelis met gegevens over onder andere de families Cornelis, Hillen, Dierckx, Hannes, Smits, De Vet, Van Tichelt, Vosters en Cornelissen.


Screenshot van website

Stamboom Cornelisse - www.genealogieonline.nl/stamboom-cornelisse

Een publicatie door Marc Cornelisse met gegevens over oa. de families Cornelisse, Potappel, Bax, Kooijman, Stoutjesdijk, Korsman, Molenaar, Bazen, Klaasse en Van den Houten.


Screenshot van website

Stamboom Cornelissen Heumen - www.genealogieonline.nl/stamboom-cornelissen-heumen

Een publicatie door Paul Noij met gegevens over oa. de families Cornelissen, Lamee, Claassen, Toonen, Gerrits, Verhoeven, Peters, Huijbers, Noij en Beumer.


Screenshot van website

Stamboom Corsel - www.genealogieonline.nl/stamboom-corsel

Een publicatie door S. Corsel met gegevens over oa. de families Corsel, Fontein, Cornelisse, Stam, Vink, Schot, Regouw, Van Barneveld, Zuur en Van Keeken.


Screenshot van website

Stamboom Coset - www.genealogieonline.nl/stamboom-coset

Een publicatie door Joop Coset met gegevens over oa. de families Coset, Moolenaar, Sanders, Van den Dijssel, Wuits, Brans, Druijven, Molenaar, Hoeks en Van Groeningen.


Screenshot van website

Stamboom Coster - www.genealogieonline.nl/stamboom_coster

Gegevens over oa. de families Coster, Knol, Onbekend, Daniels, Krijgsman, Drescher, Karssen, Göbel, Vuyk en Ouwerkerk.


Screenshot van website



Genealogie nieuws