stamboomgids

Familienamen » C

Websites 211 - 220 van 299:

Stamboom Consten Koolen - www.genealogieonline.nl/stamboom-consten-koolen

Een publicatie door Jo Consten met gegevens over oa. de families Consten, Consten (Konsten), Van Engelen, Vreuls, Rouschen, Van Soerland, V.d Weerden, Vilain (Filain), Beautemps (Boding Bautemps) en Frösch.


Screenshot van website

Stamboom Cooper, Kooper - www.genealogieonline.nl/stamboom-cooper

Een publicatie door Marieke Cooper met gegevens over oa. de families Kooper, Cooper, Wools, Bouwinkelman, Trock, Meijer, Bos, Scholte, Bransen en Polman.


Screenshot van website

Stamboom Coopmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-coopmans

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families C(K)oopmans, Coopmans, De Bruin, Janssen, Willems, Van Vorst, Martens, Custers, In Den Meuser en Jacobs.


Screenshot van website

Stamboom Copsy - www.genealogieonline.nl/stamboom-copsy

Een publicatie door Michel Copsy met gegevens over oa. de families Copsey, Kan, van, Copsy, Klaui, Martinsen, Beresford, Death, Bunes en Bunes.


Screenshot van website

Stamboom Cor en Lia - www.genealogieonline.nl/stamboom-cor-en-lia

Een publicatie door Cor Kuipers met gegevens over oa. de families Kuipers, Kueper, Wuhl, Sluiters, Bartels, Moerland, Wiel Van Der, Durand, Tellegey en Natans.


Screenshot van website

Stamboom Corbey - www.genealogieonline.nl/stamboom-corbey

Een publicatie door Drs. R.A. Corbeij met gegevens over oa. de families Lokhorst, Parren, Corbey, Van Ginkel, Chase, Corstjens, Van Dijk, Van Vulpen, Van Donselaar en Verstoep.


Screenshot van website

Stamboom Cordewener - www.cordewener.eu

Stamboom/gezinsfoto's/bidprentjes/verbasteringen.


Screenshot van website

Stamboom Coremans - www.genealogieonline.nl/stamboom-coremans

Stamboom Coremans


Screenshot van website

Stamboom Coremans - www.genealogieonline.nl/stamboom-coremans

Een publicatie door Ineke Coremans met gegevens over oa. de families Coremans, Roelen, Staeltiens, Van Santen, Cras, Van der Pol, Schakel, Van Hulten, Van Bavel en Nijman (Nuijman).


Screenshot van website

Stamboom Cornelis - www.genealogieonline.nl/stamboom-cornelis

Een genealogische publicatie door H. Cornelis met gegevens over onder andere de families Cornelis, Hillen, Dierckx, Hannes, Smits, De Vet, Van Tichelt, Vosters en Cornelissen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws