stamboomgids

Familienamen » C

Websites 211 - 220 van 330:

Stamboom Ciliacus/Siliakus - www.genealogieonline.nl/stamboom_ciliacus_siliakus

Gegevens over oa. de families Siliakus, Ciliacus, Sieliakus, Elderen, van, Hoogeveen, Klaasen, Dekkers, Middelburg, Siliado en Van Gils.


Screenshot van website

Stamboom Clabbers - www.genealogieonline.nl/stamboom-clabbers

Een publicatie door N. de Best met gegevens over oa. de families Clabbers, Olieslagers, Ebben, Pieterse, Ardts, Blom, Jurgens, Reijnen, De Best en Huskens.


Screenshot van website

Stamboom Claes-Claes - users.skynet.be/boucneau/claes_claes.html

Voorouders, afstammelingen en verwanten van de echtgenoten Emiel en Maria Claes-Claes uit Lummen (België)


Screenshot van website

Stamboom Claeys - www.genealogieonline.nl/stamboom-claeys

Een genealogische publicatie door Yves Troch met gegevens over onder andere de families Claeys, Troch, De Roo, Dejonckheere, David, Permentier, Lauwaert, Alençon en Kaers.


Screenshot van website

Stamboom Clemens - www.genealogieonline.nl/stamboom-clemens

Een publicatie door Jan Clemens met gegevens over oa. de families Jongerius, Jungerius, Clemens, Koot, Salm Van Der, Van der Zalm, Van Zijl, De Groot, De Wit en Verheul.


Screenshot van website

Stamboom Clemens - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-clemens

Een genealogische publicatie door John Clemens met gegevens over onder andere de families Clemens, Wouters, Spijker, Rens, Van Loon, Van Ginneken, Mallens, Pelkmans en Klemans.


Screenshot van website

Stamboom Clément dit Fiefvez (Clement) - www.genealogieonline.nl/stamboom-clement

Een publicatie door Maarten Clement met gegevens over oa. de families Clément Dit Fiefvez, Clément, Van Beersel, Clément Dit Fievez, Neerinck, Clément Dit Fievfez, Maucry, Sabba, Strobbe en Stephano.


Screenshot van website

Stamboom Cleophas - www.genealogieonline.nl/stamboom-cleophas

Een publicatie door J.F.L. Cleophas met gegevens over oa. de families Cleophas, Clephas, Helmes, Trouwen, Janssen, Joosten, Linders, Jacobs, Peeters en Smeets.


Screenshot van website

Stamboom Clerc-Van den Dool-Hartog-Heij - www.genealogieonline.nl/stamboom-clerc-van-den-dool-hartog-heij

Een genealogische publicatie door Rokus van den Dool met gegevens over onder andere de families Nieuwland, Van der Velde, Clerc, Van Schaften, Van der Schaft, Luijendijk, Braber, De Gelder en Van Saane.


Screenshot van website

Stamboom Clijsters Tongerlo - www.genealogieonline.nl/stamboom-clijsters-tongerlo

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Clijsters, Craeghs, Stals, Vastmans, Verheyen, Swennen, Corstjens, Peeters en Peeters.


Screenshot van website



Genealogie nieuws