stamboomgids

Familienamen » C

Websites 191 - 200 van 338:

Stamboom Caffa - www.genealogieonline.nl/stamboom-caffa

Een genealogische publicatie door Mario Caffa met gegevens over onder andere de families Boef, Caffa, Kaffa, Boeff, Den Boef, Haverbusch, Tick, Van Schaik en Van der Meer.


Screenshot van website

Stamboom Calaerts - www.genealogieonline.nl/stamboom-calaerts

Een genealogische publicatie door Fred Calaerts met gegevens over onder andere de families Calaerts, Laenen, Matthys, Vroemans, Van Dyck, Peeters, Hooyberghs, Mertens en Lornoy.


Screenshot van website

Stamboom Calis, Laren - www.genealogieonline.nl/stamboom-calis

Een publicatie door Maria Vos-Blekemolen met gegevens over oa. de families Calis, Majoor, Vos, Smit, Van den Brink, De Jong, Bakker, Duurland, Bus en De Wit.


Screenshot van website

Stamboom Callens-Ysenbaardt - www.genealogieonline.nl/stamboom-callens-ysenbaardt

Een genealogische publicatie door Eric Callens met gegevens over onder andere de families Callens, Van Nunen, Dhanis, Ysenbaardt, Herijgers, D'Hanis, Van Eylen, Hutse en Van Nunen (nuen).


Screenshot van website

Stamboom Callewaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-callewaert

Een genealogische publicatie door Xavier Callewaert met gegevens over onder andere de families Lannoye, Debruyne, Callewaert, Declerck, Lenoir, Van Antwerpen, Samyn, Desnouck en Beernaert.


Screenshot van website

Stamboom Caluwaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-caluwaert

Een publicatie door L. Petri met gegevens over oa. de families Pollet, Caluwaert, Grondstuck, Vanryssel, Wolles, Michielssen, Borghgraaf, Kalingaert, Huysmans en Werbrouck.


Screenshot van website

Stamboom Cammaert-Buijsse - www.genealogieonline.nl/stamboom-cammaert-buijsse

Een publicatie door W.H.G. Cammaert met gegevens over oa. de families Cammaert, Buysse, Thomaes, De Decker, Calon, Doens, Haverbeke, De Meijer, Wijffels en Buijsse.


Screenshot van website

Stamboom Cammeraat - Kammeraat - Kammeraad - www.genealogieonline.nl/stamboom-cammeraat-kammeraat-kammeraad

Een genealogische publicatie door WMC met gegevens over onder andere de families Cammeraat, Kammeraat, Kammeraad, Verdonk, Van Helden, Kameraad, Van Rijswijk, Van Briemen en Vermulm.


Screenshot van website

Stamboom Campfens - www.genealogieonline.nl/stamboom-campfens

Een publicatie door Karel Thomas Camphens (1962 - ) met gegevens over oa. de families Campfens, Kouteren, van, Camphens, Nijssen, Schepers, Hoogstraate, Huijsmans, Hagens en Hagens.


Screenshot van website

Stamboom Camps - www.genealogieonline.nl/stamboom-camps

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Camps, Van den Bergh, Brunghs, Peters, Verkoijen, Jacobs, Janssen, Jacobs (Janssen), Rooskens en Friesen.


Screenshot van website