stamboomgids

Familienamen » C

Websites 191 - 200 van 331:

Stamboom Callens-Ysenbaardt - www.genealogieonline.nl/stamboom-callens-ysenbaardt

Een genealogische publicatie door Eric Callens met gegevens over onder andere de families Callens, Van Nunen, Dhanis, Ysenbaardt, Herijgers, D'Hanis, Van Eylen, Hutse en Van Nunen (nuen).


Screenshot van website

Stamboom Callewaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-callewaert

Een genealogische publicatie door Xavier Callewaert met gegevens over onder andere de families Lannoye, Debruyne, Callewaert, Declerck, Lenoir, Van Antwerpen, Samyn, Desnouck en Beernaert.


Screenshot van website

Stamboom Caluwaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-caluwaert

Een publicatie door L. Petri met gegevens over oa. de families Pollet, Caluwaert, Grondstuck, Vanryssel, Wolles, Michielssen, Borghgraaf, Kalingaert, Huysmans en Werbrouck.


Screenshot van website

Stamboom Cammaert-Buijsse - www.genealogieonline.nl/stamboom-cammaert-buijsse

Een publicatie door W.H.G. Cammaert met gegevens over oa. de families Cammaert, Buysse, Thomaes, De Decker, Calon, Doens, Haverbeke, De Meijer, Wijffels en Buijsse.


Screenshot van website

Stamboom Cammeraat - Kammeraat - Kammeraad - www.genealogieonline.nl/stamboom-cammeraat-kammeraat-kammeraad

Een genealogische publicatie door WMC met gegevens over onder andere de families Cammeraat, Kammeraat, Kammeraad, Verdonk, Van Helden, Kameraad, Van Rijswijk, Van Briemen en Vermulm.


Screenshot van website

Stamboom Campfens - www.genealogieonline.nl/stamboom-campfens

Een publicatie door Karel Thomas Camphens (1962 - ) met gegevens over oa. de families Campfens, Kouteren, van, Camphens, Nijssen, Schepers, Hoogstraate, Huijsmans, Hagens en Hagens.


Screenshot van website

Stamboom Camps - www.genealogieonline.nl/stamboom-camps

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Camps, Van den Bergh, Brunghs, Peters, Verkoijen, Jacobs, Janssen, Jacobs (Janssen), Rooskens en Friesen.


Screenshot van website

Stamboom Capriles - www.genealogieonline.nl/stamboom-capriles

Een genealogische publicatie door OviLio Capriles met gegevens over onder andere de families Capriles, Petronilia, Rique, Domacasse, Eugenia, Martina, Martiena en Hiacinthe.


Screenshot van website

Stamboom Cardinaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-cardinaal

Een publicatie door C.N. Cardinaal met gegevens over oa. de families Cardinaal, Honig, Vis, Corver, Cleyndert, Mettrop, Jalink, De Lange, Honigh en Koning.


Screenshot van website

Stamboom Cardinaal - www.genealogieonline.nl/cardinaal-stamboom

Een publicatie door C.N. Cardinaal met gegevens over oa. de families Cardinaal, Honig, Vis, Mettrop, Corver, Veen, Cleyndert, Ten Cate, Klok en Van Walsem.


Screenshot van website



Genealogie nieuws