stamboomgids

Familienamen » C

Websites 191 - 200 van 296:

Stamboom Clément dit Fiefvez (Clement) - www.genealogieonline.nl/stamboom-clement

Een publicatie door Maarten Clement met gegevens over oa. de families Clément Dit Fiefvez, Clément, Van Beersel, Clément Dit Fievez, Neerinck, Clément Dit Fievfez, Maucry, Sabba, Strobbe en Stephano.

Screenshot van website

Stamboom Cleophas - www.genealogieonline.nl/stamboom-cleophas

Een publicatie door J.F.L. Cleophas met gegevens over oa. de families Cleophas, Clephas, Helmes, Trouwen, Janssen, Joosten, Linders, Jacobs, Peeters en Smeets.

Screenshot van website

Stamboom Clerc-Van den Dool-Hartog-Heij - www.genealogieonline.nl/stamboom-clerc-van-den-dool-hartog-heij

Een genealogische publicatie door Rokus van den Dool met gegevens over onder andere de families Nieuwland, Van der Velde, Clerc, Van Schaften, Van der Schaft, Luijendijk, Braber, De Gelder en Van Saane.

Screenshot van website

Stamboom Clijsters Tongerlo - www.genealogieonline.nl/stamboom-clijsters-tongerlo

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Clijsters, Craeghs, Stals, Vastmans, Verheyen, Swennen, Corstjens, Peeters en Peeters.

Screenshot van website

Stamboom Clowting - www.genealogieonline.nl/stamboom-clowting

Een publicatie door Wim Mulder met gegevens over oa. de families Clowting, De Swart, Clouting, De Kraauw, Zuijl, Goedhart, Kleineeder, Wijkhuijs, Visser en Bakker.

Screenshot van website

Stamboom Cobussen - www.genealogieonline.nl/stamboom-cobussen

Een publicatie door Kees Cobussen met gegevens over oa. de families Cobussen, Snoodijk, Cobus, Van der Laarse, Jansen, Van Zeggeren, Roos, Meijer, Sijmens en Van der Kreeft.

Screenshot van website

Stamboom Codfried en Hoepel - www.genealogieonline.nl/stamboom-codfried-en-hoepel

Een genealogische publicatie door Oswald Codfried met gegevens over onder andere de families Codfried, Hoepel, Sterkenburg, Ensberg, Potaarde, Roemers, Ostwald, Tangenberg en William.

Screenshot van website

Stamboom Coenders en Steens - www.genealogieonline.nl/stamboom-coenders-steens

Een publicatie door Leo Coenders met gegevens over oa. de families Glas, Ansems, Van Hinsbergen, De Ronde, Coenders, Emme, De Wit, Van Oss, Van der Wee en Van Steijn.

Screenshot van website

Stamboom Coenen, Snelleman, Coppee, Mosmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-coenen-snelleman-coppee-mosmans

Een genealogische publicatie door Thea Steenbergen met gegevens over onder andere de families Coppee, Mosmans, Snelleman en Coenen.

Screenshot van website

Stamboom Coers - www.genealogieonline.nl/stamboom-coers

Een publicatie door Rob Coers met gegevens over oa. de families Coers, Koers, Gerritts, Kamerlingh Onnes, Courts, Van Vloten, Jansen, Van der Linde, Van der Vecht en Lakke.

Screenshot van website



Genealogie nieuws