stamboomgids

Familienamen » C

Websites 161 - 170 van 324:

Martien Claessens - GeneaNet - gw.geneanet.org/marnel

Stamboom van Martien Claessens


Screenshot van website

Martin Cuperus stambomen - martingenealogie.atspace.com

Stambomen van mijn familie (Cuperus en van der Wind uit omgeving Heerenveen) en van mijn schoonfamilie (Wolff en Zoutman uit omgeving Winschoten)


Screenshot van website

Matriarchaal Ine Coumou - www.genealogieonline.nl/matriarchaal-ine-coumou

Een publicatie door Ine Coumou met gegevens over oa. de families Lockhorst Van, Ouden Den, Langelaer Van, Van Vulpen, Melcher, Schiernecker, Schaik Van, Huigenbosch Van, Van Schaik en Wiggerts.


Screenshot van website

Mijn stamboom - Dit is een website over de familie "Coppelmans" - coppelmans.voorouders.net

Dit is een website over de familie "Coppelmans"


Screenshot van website

Moord in Benkoelen - Terug naar 's-Heerenberg - www.berghapedia.nl/index.php/Knollaert_Volmer%2C_Maria_Johanna_Petrone ...

Na de moord in 1873 op twee Nederlandse Ambtenaren op Sumatra gaat Maria Johanna Petronella Castens - Knollaert Volmer naar haar ouders in 's-Heerenberg; De Lange, Brousson, Van Amstel, Gutteling, Raedt van Oldenbarnevelt, Nortier, Bischoff


Screenshot van website

Nakomelingen Paulus Cavadino - www.genealogieonline.nl/nakomelingen-paulus-cavadino

Een publicatie door A. Oosterbroek met gegevens over oa. de families Cavadino, Gerritsen, Trip, Mientjes, Drievers, , , , en .


Screenshot van website

Parenteel Carabain - www.genealogieonline.nl/parenteel-carabain

Een genealogische publicatie door Barbara met gegevens over onder andere de familie Carabain.


Screenshot van website

Parenteel Couwenberg - www.genealogieonline.nl/parenteel-couwenberg

Een publicatie door J. Couwenberg met gegevens over oa. de families Fouyn, Cauwenbergh, Jaubin, César, Fouyen, Couwenberg, Purnelle, Goris, Crols en Minsart.


Screenshot van website

Parenteel Crombeen - www.genealogieonline.nl/parenteel-crombeen

Een publicatie door M. van de Walle met gegevens over oa. de families Van de Walle, Crombeen, Van Troost, Voet, David, Van der Walle, Van de Walle(Van Der Walle), Beckwé, Lambermont en Lannutti.


Screenshot van website

Parenteel Cruijsen - www.genealogieonline.nl/parenteel-cruijsen

Een publicatie door Piet Cruijsen met gegevens over oa. de families Cuppen, Cruijsen, Crooijmans, Coppen, Deenen, Croijmans, Heijnen, Jilesen, Van de Groes en Nooijen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws