stamboomgids

Familienamen » C

Websites 181 - 190 van 329:

Stambomen Coersen en Sportel - www.genealogieonline.nl/stamboom-coersen-sportel

Een publicatie door Henk Coersen met gegevens over oa. de families Sportel, Coersen, Fluijt, Reinders, Geluk, Viet, De, Tuin, Mein en Mein.


Screenshot van website

Stambook Cornelius/Krajenbrink - www.genealogieonline.nl/stambook-cornelius-krajenbrink

Een genealogische publicatie door Patrick Cornelius met gegevens over onder andere de families Cornelius, Krajenbrink, Van Beekom, Vink, Zweistra, Lambertus, De Wit, Kater en Jorissen.


Screenshot van website

Stamboom Cabaret - www.genealogieonline.nl/stamboom-cabaret

Een publicatie door Leny Cabaret met gegevens over oa. de families Cabaret, Van der Graaf, Reijtenbach, Rademaker, Van Fessem, Mulder, Oosterom, Troost, Den Bakker en Van der Zee.


Screenshot van website

Stamboom Cadovius - www.genealogieonline.nl/stamboom-cadovius

Een publicatie door Cadovius met gegevens over oa. de families Cadovius, Jes, Struijke, Van Driel, Krudopp, Antonijssen, Veenis, La Force, Fiorani en Cadow.


Screenshot van website

Stamboom Café - www.genealogieonline.nl/stamboom-cafe

Een publicatie door Jan Café met gegevens over oa. de families Spaargaren, Wassenaar, Caf.


Screenshot van website

Stamboom Caffa - www.genealogieonline.nl/stamboom-caffa

Een genealogische publicatie door Mario Caffa met gegevens over onder andere de families Boef, Boeff, Caffa, Kaffa, Den Boef, Haverbusch, De Jong, Van Buuren en Tick.


Screenshot van website

Stamboom Calaerts - www.genealogieonline.nl/stamboom-calaerts

Een genealogische publicatie door Fred Calaerts met gegevens over onder andere de families Calaerts, Laenen, Matthys, Vroemans, Van Dyck, Peeters, Hooyberghs, Mertens en Lornoy.


Screenshot van website

Stamboom Calis, Laren - www.genealogieonline.nl/stamboom-calis

Een publicatie door Maria Vos-Blekemolen met gegevens over oa. de families Calis, Majoor, Vos, Smit, Van den Brink, De Jong, Bakker, Duurland, Bus en De Wit.


Screenshot van website

Stamboom Callens-Ysenbaardt - www.genealogieonline.nl/stamboom-callens-ysenbaardt

Een genealogische publicatie door Eric Callens met gegevens over onder andere de families Callens, Van Nunen, Dhanis, Ysenbaardt, Herijgers, D'Hanis, Van Eylen, Hutse en Van Nunen (nuen).


Screenshot van website

Stamboom Callewaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-callewaert

Een genealogische publicatie door Xavier Callewaert met gegevens over onder andere de families Lannoye, Debruyne, Callewaert, Declerck, Lenoir, Van Antwerpen, Samyn, Desnouck en Beernaert.


Screenshot van website



Genealogie nieuws