stamboomgids

Familienamen » C

Websites 181 - 190 van 302:

Stamboom Cauwelier - www.genealogieonline.nl/stamboom-cauwelier

Een publicatie door Bert Cauwelier met gegevens over oa. de families Peremans, Cauwelier, Vanhauwaert, Wouters, Van Hauwaert, Tytgat, Kloostermans, .


Screenshot van website

Stamboom Celis - www.genealogieonline.nl/stamboom-celis

Een publicatie door Wilfried Celis met gegevens over oa. de families Celis, Op de Beeck, De Voeght, Van Dessel, Vervoort, Verhoeven, Lambrechts, Mertens en Mertens.


Screenshot van website

Stamboom Ceulemans - www.genealogieonline.nl/stamboom-ceulemans

Een publicatie door Micheline Ceulemans met gegevens over oa. de families Luijsterburg, Van Tichelt, Suijckerbuijck, Doms, Hertoghs, Ceulemans, Dijck, Hoendervangers, Van Thillo en Sanders.


Screenshot van website

Stamboom Cevaal met Grijpskerkse tak - www.genealogieonline.nl/stamboom-cevaal

Een genealogische publicatie door Jakob Looise met gegevens over onder andere de families Cevaal, Cheval, Geertse, Looise, Dommisse, Van Offenbeek, Barentsen, Jansen en Breel.


Screenshot van website

Stamboom Chervet - www.genealogieonline.nl/stamboom-chervet

Een genealogische publicatie door Henri Chervet met gegevens over onder andere de families Chervet, Verhoeve, Zuidema, Breetveld, Slegtenhorst, Van der Vlis, Tol, Van Leeuwen en Meraldi.


Screenshot van website

Stamboom Christ - www.genealogieonline.nl/stamboom-christ

Een publicatie door Wendy Christ met gegevens over oa. de families Christ, Meijer, Chris, Otten, Van Gelderen, Van Kempen, Janssen, Van de Hooven, Van Eykelenburg en Spee.


Screenshot van website

Stamboom Christ en Romein - www.genealogieonline.nl/stamboom-christ-en-romein

Een genealogische publicatie door Wendy Christ met gegevens over onder andere de families Chris, Van Gelderen, Christ, Van Kempen, Spee, Alwicher, Adams, Van Dalen en Mesu.


Screenshot van website

Stamboom Ciliacus/Siliakus - www.genealogieonline.nl/stamboom_ciliacus_siliakus

Gegevens over oa. de families Siliakus, Ciliacus, Sieliakus, Elderen, van, Hoogeveen, Klaasen, Dekkers, Middelburg, Siliado en Van Gils.


Screenshot van website

Stamboom Clabbers - www.genealogieonline.nl/stamboom-clabbers

Een publicatie door N. de Best met gegevens over oa. de families Clabbers, Olieslagers, Ebben, Pieterse, Ardts, Blom, Jurgens, Reijnen, De Best en Huskens.


Screenshot van website

Stamboom Claes-Claes - users.skynet.be/boucneau/claes_claes.html

Voorouders, afstammelingen en verwanten van de echtgenoten Emiel en Maria Claes-Claes uit Lummen (Belgiƫ)


Screenshot van website



Genealogie nieuws