stamboomgids

Familienamen » C

Websites 171 - 180 van 303:

Stamboom Caluwaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-caluwaert

Een publicatie door L. Petri met gegevens over oa. de families Pollet, Caluwaert, Grondstuck, Vanryssel, Wolles, Michielssen, Borghgraaf, Kalingaert, Huysmans en Werbrouck.


Screenshot van website

Stamboom Cammaert-Buijsse - www.genealogieonline.nl/stamboom-cammaert-buijsse

Een publicatie door W.H.G. Cammaert met gegevens over oa. de families Cammaert, Buysse, Thomaes, De Decker, Calon, Doens, Haverbeke, De Meijer, Wijffels en Buijsse.


Screenshot van website

Stamboom Cammeraat - Kammeraat - Kammeraad - www.genealogieonline.nl/stamboom-cammeraat-kammeraat-kammeraad

Een genealogische publicatie door WMC met gegevens over onder andere de families Cammeraat, Kammeraat, Kammeraad, Verdonk, Van Helden, Kameraad, Van Rijswijk, Van Briemen en Vermulm.


Screenshot van website

Stamboom Campfens - www.genealogieonline.nl/stamboom-campfens

Een publicatie door Karel Thomas Camphens (1962 - ) met gegevens over oa. de families Campfens, Kouteren, van, Camphens, Nijssen, Schepers, Hoogstraate, Huijsmans, Hagens en Hagens.


Screenshot van website

Stamboom Camps - www.genealogieonline.nl/stamboom-camps

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Camps, Van den Bergh, Brunghs, Peters, Verkoijen, Jacobs, Janssen, Jacobs (Janssen), Rooskens en Friesen.


Screenshot van website

Stamboom Capriles - www.genealogieonline.nl/stamboom-capriles

Een genealogische publicatie door OviLio Capriles met gegevens over onder andere de families Capriles, Petronilia, Rique, Domacasse, Eugenia, Martina, Martiena en Hiacinthe.


Screenshot van website

Stamboom Captein - www.genealogieonline.nl/stamboom-captein

Een genealogische publicatie door Milan Captein met gegevens over onder andere de families Der Franken, Van Rome, Bontekoe, Of Wessex, Van Keulen, Van Narbonne, Von Sachsen, Captein en Van Heusden.


Screenshot van website

Stamboom Cardinaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-cardinaal

Een publicatie door C.N. Cardinaal met gegevens over oa. de families Cardinaal, Honig, Vis, Corver, Cleyndert, Mettrop, Jalink, De Lange, Honigh en Koning.


Screenshot van website

Stamboom Cardinaal - www.genealogieonline.nl/cardinaal-stamboom

Een publicatie door C.N. Cardinaal met gegevens over oa. de families Cardinaal, Honig, Vis, Mettrop, Corver, Veen, Cleyndert, Ten Cate, Klok en Van Walsem.


Screenshot van website

Stamboom Carleer - www.genealogieonline.nl/stamboom-carleer

Een publicatie door Francis Kinnart met gegevens over oa. de families Carleer, Smets, Vander Stappen, Egerickx, Ginnis, Dehasque, Van Obbergen, Vanden Nest, Moens en Vleminckx.


Screenshot van website



Genealogie nieuws