stamboomgids

Familienamen » C

Websites 171 - 180 van 296:

Stamboom Campfens - www.genealogieonline.nl/stamboom-campfens

Een publicatie door Karel Thomas Camphens (1962 - ) met gegevens over oa. de families Campfens, Kouteren, van, Camphens, Nijssen, Schepers, Hoogstraate, Huijsmans, Hagens en Hagens.

Screenshot van website

Stamboom Camps - www.genealogieonline.nl/stamboom-camps

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Camps, Van den Bergh, Brunghs, Peters, Verkoijen, Jacobs, Janssen, Jacobs (Janssen), Rooskens en Friesen.

Screenshot van website

Stamboom Capriles - www.genealogieonline.nl/stamboom-capriles

Een genealogische publicatie door OviLio Capriles met gegevens over onder andere de families Capriles, Petronilia, Rique, Domacasse, Eugenia, Martina, Martiena en Hiacinthe.

Screenshot van website

Stamboom Captein - www.genealogieonline.nl/stamboom-captein

Een genealogische publicatie door Milan Captein met gegevens over onder andere de families Der Franken, Van Rome, Bontekoe, Of Wessex, Van Keulen, Van Narbonne, Von Sachsen, Captein en Van Heusden.

Screenshot van website

Stamboom Cardinaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-cardinaal

Een publicatie door C.N. Cardinaal met gegevens over oa. de families Cardinaal, Honig, Vis, Corver, Cleyndert, Mettrop, Jalink, De Lange, Honigh en Koning.

Screenshot van website

Stamboom Cardinaal - www.genealogieonline.nl/cardinaal-stamboom

Een publicatie door C.N. Cardinaal met gegevens over oa. de families Cardinaal, Honig, Vis, Mettrop, Corver, Veen, Cleyndert, Ten Cate, Klok en Van Walsem.

Screenshot van website

Stamboom Carleer - www.genealogieonline.nl/stamboom-carleer

Een publicatie door Francis Kinnart met gegevens over oa. de families Carleer, Smets, Vander Stappen, Egerickx, Ginnis, Dehasque, Van Obbergen, Vanden Nest, Moens en Vleminckx.

Screenshot van website

Stamboom Cauwelier - www.genealogieonline.nl/stamboom-cauwelier

Een publicatie door Bert Cauwelier met gegevens over oa. de families Peremans, Cauwelier, Vanhauwaert, Wouters, Van Hauwaert, Tytgat, Kloostermans, .

Screenshot van website

Stamboom Celis - www.genealogieonline.nl/stamboom-celis

Een publicatie door Wilfried Celis met gegevens over oa. de families Celis, Op de Beeck, De Voeght, Van Dessel, Vervoort, Verhoeven, Lambrechts, Mertens en Mertens.

Screenshot van website

Stamboom Ceulemans - www.genealogieonline.nl/stamboom-ceulemans

Een publicatie door Micheline Ceulemans met gegevens over oa. de families Luijsterburg, Van Tichelt, Suijckerbuijck, Doms, Hertoghs, Ceulemans, Dijck, Hoendervangers, Van Thillo en Sanders.

Screenshot van website



Genealogie nieuws