stamboomgids

Familienamen » C

Websites 171 - 180 van 331:

Parenteel Carabain - www.genealogieonline.nl/parenteel-carabain

Een genealogische publicatie door Barbara met gegevens over onder andere de familie Carabain.


Screenshot van website

Parenteel Couwenberg - www.genealogieonline.nl/parenteel-couwenberg

Een publicatie door J. Couwenberg met gegevens over oa. de families Fouyn, Cauwenbergh, Jaubin, César, Fouyen, Couwenberg, Purnelle, Goris, Crols en Minsart.


Screenshot van website

Parenteel Crombeen - www.genealogieonline.nl/parenteel-crombeen

Een publicatie door M. van de Walle met gegevens over oa. de families Van de Walle, Crombeen, Van Troost, Voet, David, Van der Walle, Van de Walle(Van Der Walle), Beckwé, Lambermont en Lannutti.


Screenshot van website

Parenteel Cruijsen - www.genealogieonline.nl/parenteel-cruijsen

Een publicatie door Piet Cruijsen met gegevens over oa. de families Cuppen, Cruijsen, Crooijmans, Coppen, Deenen, Croijmans, Heijnen, Jilesen, Van de Groes en Nooijen.


Screenshot van website

Parenteel De Clercq - members.chello.nl/j.l.kuiperi

Parenteel De Clercq (en varianten)


Screenshot van website

Parenteel De Cruijff - www.genealogieonline.nl/parenteel-de-cruijff

De parenteel van Dirk Johanz de Cruijff, is samengesteld door J. Klaver-de Kruijff.


Screenshot van website

Parenteel Paulus Corsten (Sebrechts) - zebregs.com

Genealogiepaginas van Piet Zebregs


Screenshot van website

Parenteel Philippus Carbo - home.kpn.nl/alruin/Carbo.htm

Parenteel Philippus Carbo geboren ca 1705.


Screenshot van website

Richard and Charlotte Allen Cosby Ancestry - www.genealogieonline.nl/richard-and-charlotte-allen-cosby-ancestry

A genealogical publication by Richard Cosby with information about, among others, the families Cosby, Hall, Lewis, Webb, Allen, Drake, Johnson, Wood and Flood.


Screenshot van website

Richard Carver Family Tree - www.genealogieonline.nl/richard-carver-family-tree

A genealogical publication by Richard Carver with information about, among others, the families Carver, Bishop, Williams, White, Whittle, Cook, Hatcliffe, Brown and Scott.


Screenshot van website



Genealogie nieuws