stamboomgids

Familienamen » C

Websites 131 - 140 van 338:

Genealogie Corbier - www.genealogieonline.nl/genealogie-corbier

Een publicatie door M. Corbier met gegevens over oa. de families Corpier, Corbie, Corbier, Petter, Corbie (Corpier), Corbier (Corbee) (Corbie) (Corbié), Piersma, Alkema, Corpier (Piersma) en Pieters.


Screenshot van website

Genealogie Coret - www.genealogieonline.nl/genealogie-coret

Een publicatie door Bob Coret met gegevens over oa. de families Coret, Brizee, Grondel, Bovene, van, Ham, van, Uphus, Evelingen, van, Buuren, van en Buuren, van.


Screenshot van website

Genealogie Corevaer / Korevaar - www.genealogieonline.nl/genealogie-corevaer-korevaar

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Korevaar, Corevaar, Brand, Tromp, Kleijn, De Jong, Corevaer, Rietveld, Tukker en Timmer.


Screenshot van website

Genealogie Correljé - genealogie.correlje.com

Zeer mooie familiesite. Hier treft u o.m. de vroegst bekende generaties van de familie Correljé


Screenshot van website

Genealogie Correlje - genealogie.correlje.com/families/correlje

Genealogie van de Familie Correlje met fotos


Screenshot van website

Genealogie Cosman - www.genealogieonline.nl/genealogie-cosman

A genealogical publication by Joop Cosman with information about, among others, the families Cosman, Viool, Wurms, Sluijter, Frenk, Wijnschenk, Hartogs, Da Silva Rosa and Oesterman.


Screenshot van website

Genealogie Couwenhoven - www.genealogieonline.nl/genealogie-couwenhoven

Een publicatie door Henk Verbeek met gegevens over oa. de families Kouwenhoven, Van Leeuwen, Van der Meer, Koster, Romeijn, Kokshoorn, Van Rijn, Hooijmans, Schilperoort en Van der Helm.


Screenshot van website

Genealogie Crabbendam - www.genealogieonline.nl/genealogie-crabbendam

Een publicatie door D. Krabbendam met gegevens over oa. de families Krabbendam, Crabbendam, Bakker, Van der Helm, Kok, Gagesteyn, Schaap, Van der Hoek, Alberts en Raven.


Screenshot van website

Genealogie Creek / de Kreek - www.genealogieonline.nl/genealogie-creek-de-kreek

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families De Kreek, Naaktgeboren, Palsrok, Van der Giessen, Stuurstraat, Monster, In 't Veld, Visser, Van der Linden en Bijl.


Screenshot van website

Genealogie Croes - www.genealogieonline.nl/genealogie-croes

Een genealogische publicatie door Arnaud Croes met gegevens over onder andere de families Croes, Hansum, Hartmans, Halffman, Kleijn, Slob, Hopman, Gelderblom en Aanen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws