stamboomgids

Familienamen » C

Websites 101 - 110 van 315:

Genealogie Cardinaal - www.genealogieonline.nl/genealogie-familie-cardinaal

Een publicatie door Rob Koning met gegevens over oa. de families Cardinaal, Hesselink, Nen, Koning, Hesselinck, Hulshoff, Bleeker, De Boer, Blaauw en Van Delden.


Screenshot van website

Genealogie Cardon - www.genealogieonline.nl/genealogie-cardon

Een publicatie door Erik Cardon met gegevens over oa. de families Cardon, De Mul, Ingels, Kindt, De Coene, Pladet, Van Bogaert, Van den Hemel, Vlegels en De Deckere.


Screenshot van website

Genealogie Cavaillé - www.genealogieonline.nl/genealogie-cavaille

A genealogical publication by Christian Cavaillé with information about, among others, the families Lemaire, Cavaillé, Verhack, Coudouin, Van den Abeele, Van den Abbeele, Lorenzi, Hennach and Delsol.


Screenshot van website

Genealogie Cazemier - www.westerkwartier.info

Cazemier stamboom


Screenshot van website

Genealogie Cevaal - Riemens - De Wit - www.genealogieonline.nl/genealogie-cevaal-riemens-de-wit

Een publicatie door Marion Riemens met gegevens over oa. de families Riemens, Cevaal, Barentsen, Pouwer, De Wit, Wisse, De Klerk, Bosschaart, Van de Putte en Janse.


Screenshot van website

Genealogie Christan - www.genealogieonline.nl/genealogie-christan

Een genealogische publicatie door Jan Slot met gegevens over onder andere de families Christan, Van der Plaats, Laverman, Rombout, Rietbergen, Castan, Andr?e, Hoelen en Sterkman.


Screenshot van website

Genealogie Christiaans - www.genealogieonline.nl/genealogie-christiaans

Een publicatie door A. Christiaans met gegevens over oa. de families De Gelder, Ouwehand, Van Drongelen, Christiaans, Broekhuizen, Aland, Van Bokhorst, Van Oorschot, Jansen en Silleman.


Screenshot van website

Genealogie Claes Coster - www.genealogieonline.nl/genealogie-coster

Een publicatie door D. Krabbendam met gegevens over oa. de families Koster, Coster, Zijp, Bakker, Stapel, De Boer, Winkel, Kok, Kaan en Nobel.


Screenshot van website

Genealogie Claessens - www.genealogieonline.nl/genealogie-claessens

Een genealogische publicatie door Dirk Claessens met gegevens over onder andere de families Claessens, Staal, De Haeck, Bauwens, Laurens, De Crepon, Van Gijsel, Kemna en Ten Brink.


Screenshot van website

Genealogie Claudel - www.genealogieonline.nl/genealogie-claudel

Een publicatie door Van Erkel met gegevens over oa. de families Claudel, Perrin, Fleurance (FLORENT), Cerveaux, Pierrat, Aubert, Mengin, Vetch, Claude en Boulay.


Screenshot van website



Genealogie nieuws