stamboomgids

Familienamen » C

Websites 101 - 110 van 334:

Family Tree Eunice Couto - www.genealogieonline.nl/family-tree-eunice-couto

A genealogical publication by Eunice Alda Pereira de Castro Couto with information about, among others, the families Viegas, Alves, De Oliveira E Sá, Soares, De Babo, Pereira, Gonçalves, Fernandes and Dos Santos.


Screenshot van website

Family Tree Mark Carroll - www.genealogieonline.nl/family-tree-mark-carroll

A genealogical publication by Clinton Mark Carroll with information about, among others, the families Morris, Leonard, Smith, Mckinney, Jackson, Philpot, Fisher, Williams and Adams.


Screenshot van website

Family Tree of Michael L Canter and Kelly J Martin - www.genealogieonline.nl/family-tree-canter-and-martin

A genealogical publication by Michael L Canter with information about, among others, the families Perdue, Canter, Perdew, Applegarth, Pardue, Smith, Dillon, Hampton and Mcallister.


Screenshot van website

Family tree of Neil Claassen - www.genealogieonline.nl/family-tree-of-neil-claassen

A genealogical publication by Neil Claassen with information about, among others, the families Claassen, Hulscher, Brits, Pijpers, Marx, Gerber, Terblanche, Van den Berg and Fouche.


Screenshot van website

Genealogie Cafe/Cave - www.genealogieonline.nl/genealogie-cafe-cave

Een genealogische publicatie door Jan Cafe met gegevens over onder andere de families CAVÉ, WASSENAAR, CAFÉ, SPAARGAREN, Van ANDEL, OTTEVANGER, DUWEL, SCHREURS en REIJNDERS.


Screenshot van website

Genealogie Calf - www.genealogieonline.nl/genealogie-calf

Een publicatie door O. W. Calf met gegevens over oa. de families Calf, Heringa, Slot, Bakker, Van Alfen, Krop, Verheijen, Van den Bos, Jans en Hop.


Screenshot van website

Genealogie Camermans / Kamerman - www.genealogieonline.nl/genealogie-camermans-kamerman

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Wapperom, Kamerman, De Heer, Tromp, Van Vuuren, Van Wijngaarden, Veth, Balen, De Regt en Van Vuren.


Screenshot van website

Genealogie Cardinaal - www.genealogieonline.nl/genealogie-cardinaal

Een publicatie door Fred Cardinaal met gegevens over oa. de families Cardinaal, Welling, Van Vliet, Van Wamelen, Olderop, Proveniers, Hoedemakers, Lodders, Rijkers en De Kleijn.


Screenshot van website

Genealogie Cardinaal - www.genealogieonline.nl/genealogie-familie-cardinaal

Een publicatie door Rob Koning met gegevens over oa. de families Cardinaal, Hesselink, Nen, Koning, Hesselinck, Hulshoff, Bleeker, De Boer, Blaauw en Van Delden.


Screenshot van website

Genealogie Cardon - www.genealogieonline.nl/genealogie-cardon

Een publicatie door Erik Cardon met gegevens over oa. de families Cardon, De Mul, Ingels, Kindt, De Coene, Pladet, Van Bogaert, Van den Hemel, Vlegels en De Deckere.


Screenshot van website