stamboomgids

Familienamen » C

Websites 91 - 100 van 301:

Family Tree Mark Carroll - www.genealogieonline.nl/family-tree-mark-carroll

A genealogical publication by Clinton Mark Carroll with information about, among others, the families Morris, Leonard, Smith, Mckinney, Jackson, Philpot, Fisher, Williams and Adams.


Screenshot van website

Genealogie Calf - www.genealogieonline.nl/genealogie-calf

Een publicatie door O. W. Calf met gegevens over oa. de families Calf, Heringa, Slot, Bakker, Van Alfen, Krop, Verheijen, Van den Bos, Jans en Hop.


Screenshot van website

Genealogie Camermans / Kamerman - www.genealogieonline.nl/genealogie-camermans-kamerman

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Wapperom, Kamerman, De Heer, Tromp, Van Vuuren, Van Wijngaarden, Veth, Balen, De Regt en Van Vuren.


Screenshot van website

Genealogie Cardinaal - www.genealogieonline.nl/genealogie-cardinaal

Een publicatie door Fred Cardinaal met gegevens over oa. de families Cardinaal, Welling, Van Vliet, Van Wamelen, Olderop, Proveniers, Hoedemakers, Lodders, Rijkers en De Kleijn.


Screenshot van website

Genealogie Cardinaal - www.genealogieonline.nl/genealogie-familie-cardinaal

Een publicatie door Rob Koning met gegevens over oa. de families Cardinaal, Hesselink, Nen, Koning, Hesselinck, Hulshoff, Bleeker, De Boer, Blaauw en Van Delden.


Screenshot van website

Genealogie Cardon - www.genealogieonline.nl/genealogie-cardon

Een publicatie door Erik Cardon met gegevens over oa. de families Cardon, De Mul, Ingels, Kindt, De Coene, Pladet, Van Bogaert, Van den Hemel, Vlegels en De Deckere.


Screenshot van website

Genealogie Cavaillé - www.genealogieonline.nl/genealogie-cavaille

A genealogical publication by Christian Cavaillé with information about, among others, the families Lemaire, Cavaillé, Verhack, Coudouin, Van den Abeele, Van den Abbeele, Lorenzi, Hennach and Delsol.


Screenshot van website

Genealogie Cazemier - www.westerkwartier.info

Cazemier stamboom


Screenshot van website

Genealogie Cevaal - Riemens - De Wit - www.genealogieonline.nl/genealogie-cevaal-riemens-de-wit

Een publicatie door Marion Riemens met gegevens over oa. de families Riemens, Cevaal, Barentsen, Pouwer, De Wit, Wisse, De Klerk, Bosschaart, Van de Putte en Janse.


Screenshot van website

Genealogie Christan - www.genealogieonline.nl/genealogie-christan

Een genealogische publicatie door Jan Slot met gegevens over onder andere de families Christan, Van der Plaats, Laverman, Rombout, Rietbergen, Castan, Andr?e, Hoelen en Sterkman.


Screenshot van website



Genealogie nieuws