stamboomgids

Familienamen » C

Websites 111 - 120 van 316:

Genealogie Clerx - www.clerx.nl/genealogie

Genealogie met veel gekoppelde familes


Screenshot van website

Genealogie Clerx - www.genealogieonline.nl/genealogie-clerx

Een publicatie door H. Clerx met gegevens over oa. de families Rietveld, Clerx, Van den Heuvel, Verweij, De Jong, De Groot, Visser, Versluis, Rozendaal en Bor.


Screenshot van website

Genealogie Clobus (Klobus) - genealogiegroningen.nl/genealogie-clobus

Genealogie van de familie Clobus (Klobus) afkomstig uit Hessen-Kassel, Maastricht, Gorinchem, Den Haag, Kruisland (Steenbergen), Rotterdam, Amsterdam, Hoogezand-Sappemeer (Groningen), Zuidlaren en Luik (Liège)


Screenshot van website

Genealogie Co(o)len/Ko(o)len vanaf circa 1385. - www.genealogieonline.nl/genealogie-colen-kolen

Een genealogische publicatie door A.A.A. Kolen met gegevens over onder andere de families Colen, Koolen, Kolen, Verhoeven, Bertens, Vromans, Dijk, Maas en Riel.


Screenshot van website

Genealogie Cobelens - www.genealogieonline.nl/genealogie-cobelens

Een publicatie door Anna Cobelens met gegevens over oa. de families Eijffinger, Cobelens, Kuulkers, Bloem, Duijn, Staal, Smit, K.


Screenshot van website

Genealogie Confurius - www.genealogieonline.nl/genealogie-confurius

Een publicatie door John Confurius met gegevens over oa. de families Confurius, Dekker, Bijstervelt, Bartlett, Way, Weeda, Zondag, Jacobs, Van Wijngaarden en Van der Plas.


Screenshot van website

Genealogie Conzen - www.genealogieonline.nl/genealogie-conzen

Een publicatie door C. Conzen met gegevens over oa. de families V. Ringelesteijn, Maasland, Van Tuinen, Keizer, Van Kekem, Romijn, V.d Heiden, Mulder, De Kiefte en Heijkoop.


Screenshot van website

Genealogie Corbier - www.genealogieonline.nl/genealogie-corbier

Een publicatie door M. Corbier met gegevens over oa. de families Corpier, Corbie, Corbier, Petter, Corbie (Corpier), Corbier (Corbee) (Corbie) (Corbié), Piersma, Alkema, Corpier (Piersma) en Pieters.


Screenshot van website

Genealogie Coret - www.genealogieonline.nl/genealogie-coret

Een publicatie door Bob Coret met gegevens over oa. de families Coret, Brizee, Grondel, Bovene, van, Ham, van, Uphus, Evelingen, van, Buuren, van en Buuren, van.


Screenshot van website

Genealogie Corevaer / Korevaar - www.genealogieonline.nl/genealogie-corevaer-korevaar

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Korevaar, Corevaar, Brand, Tromp, Kleijn, De Jong, Corevaer, Rietveld, Tukker en Timmer.


Screenshot van website



Genealogie nieuws