stamboomgids

Familienamen » C

Websites 111 - 120 van 330:

Genealogie Cazemier - www.westerkwartier.info

Cazemier stamboom


Screenshot van website

Genealogie Cevaal - Riemens - De Wit - www.genealogieonline.nl/genealogie-cevaal-riemens-de-wit

Een publicatie door Marion Riemens met gegevens over oa. de families Riemens, Cevaal, Barentsen, Pouwer, De Wit, Wisse, De Klerk, Bosschaart, Van de Putte en Janse.


Screenshot van website

Genealogie Christan - www.genealogieonline.nl/genealogie-christan

Een genealogische publicatie door Jan Slot met gegevens over onder andere de families Christan, Van der Plaats, Laverman, Rombout, Rietbergen, Castan, Andr?e, Hoelen en Sterkman.


Screenshot van website

Genealogie Christiaans - www.genealogieonline.nl/genealogie-christiaans

Een publicatie door A. Christiaans met gegevens over oa. de families De Gelder, Ouwehand, Van Drongelen, Christiaans, Broekhuizen, Aland, Van Bokhorst, Van Oorschot, Jansen en Silleman.


Screenshot van website

Généalogie Ciron - www.genealogieonline.nl/genealogie-ciron

A genealogical publication by Pierre-Emmanuel Ciron with information about, among others, the families Ciron, Mathias, Chauveau, Chapelle, Hervé, Bigot, Planchais, Godefroy and Bulot.


Screenshot van website

Genealogie Claes Coster - www.genealogieonline.nl/genealogie-coster

Een publicatie door D. Krabbendam met gegevens over oa. de families Koster, Coster, Zijp, Bakker, Stapel, De Boer, Winkel, Kok, Kaan en Nobel.


Screenshot van website

Genealogie Claessens - www.genealogieonline.nl/genealogie-claessens

Een genealogische publicatie door Dirk Claessens met gegevens over onder andere de families Claessens, Staal, De Haeck, Bauwens, Laurens, De Crepon, Van Gijsel, Kemna en Ten Brink.


Screenshot van website

Genealogie Claudel - www.genealogieonline.nl/genealogie-claudel

Een publicatie door Van Erkel met gegevens over oa. de families Claudel, Perrin, Fleurance (FLORENT), Cerveaux, Pierrat, Aubert, Mengin, Vetch, Claude en Boulay.


Screenshot van website

Genealogie Clerx - www.clerx.nl/genealogie

Genealogie met veel gekoppelde familes


Screenshot van website

Genealogie Clerx - www.genealogieonline.nl/genealogie-clerx

Een publicatie door H. Clerx met gegevens over oa. de families Rietveld, Clerx, Van den Heuvel, Verweij, De Jong, De Groot, Visser, Versluis, Rozendaal en Bor.


Screenshot van website



Genealogie nieuws