stamboomgids

Familienamen » C

Websites 111 - 120 van 302:

Genealogie Conzen - www.genealogieonline.nl/genealogie-conzen

Een publicatie door C. Conzen met gegevens over oa. de families V. Ringelesteijn, Maasland, Van Tuinen, Keizer, Van Kekem, Romijn, V.d Heiden, Mulder, De Kiefte en Heijkoop.


Screenshot van website

Genealogie Corbier - www.genealogieonline.nl/genealogie-corbier

Een publicatie door M. Corbier met gegevens over oa. de families Corpier, Corbie, Corbier, Petter, Corbie (Corpier), Corbier (Corbee) (Corbie) (Corbié), Piersma, Alkema, Corpier (Piersma) en Pieters.


Screenshot van website

Genealogie Cordel - www.genealogieonline.nl/genealogie-cordel

Een publicatie door P. Nijholt met gegevens over oa. de families Nijholt, Cordel, Feltman, Hoekstra, Jorritsma, Kingma, de Vries, Zeinstra.


Screenshot van website

Genealogie Coret - www.genealogieonline.nl/genealogie-coret

Een publicatie door Bob Coret met gegevens over oa. de families Coret, Brizee, Grondel, Bovene, van, Ham, van, Uphus, Evelingen, van, Buuren, van en Buuren, van.


Screenshot van website

Genealogie Corevaer / Korevaar - www.genealogieonline.nl/genealogie-corevaer-korevaar

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Korevaar, Corevaar, Brand, Tromp, Kleijn, De Jong, Corevaer, Rietveld, Tukker en Timmer.


Screenshot van website

Genealogie Correljé - genealogie.correlje.com

Zeer mooie familiesite. Hier treft u o.m. de vroegst bekende generaties van de familie Correljé


Screenshot van website

Genealogie Correlje - genealogie.correlje.com/families/correlje

Genealogie van de Familie Correlje met fotos


Screenshot van website

Genealogie Couwenhoven - www.genealogieonline.nl/genealogie-couwenhoven

Een publicatie door Henk Verbeek met gegevens over oa. de families Kouwenhoven, Van Leeuwen, Van der Meer, Koster, Romeijn, Kokshoorn, Van Rijn, Hooijmans, Schilperoort en Van der Helm.


Screenshot van website

Genealogie Crabbendam - www.genealogieonline.nl/genealogie-crabbendam

Een publicatie door D. Krabbendam met gegevens over oa. de families Krabbendam, Crabbendam, Bakker, Van der Helm, Kok, Gagesteyn, Schaap, Van der Hoek, Alberts en Raven.


Screenshot van website

Genealogie Creek / de Kreek - www.genealogieonline.nl/genealogie-creek-de-kreek

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families De Kreek, Naaktgeboren, Palsrok, Van der Giessen, Stuurstraat, Monster, In 't Veld, Visser, Van der Linden en Bijl.


Screenshot van website



Genealogie nieuws