stamboomgids

Familienamen » C

Websites 111 - 120 van 295:

Genealogie Coret - www.genealogieonline.nl/genealogie-coret

Een publicatie door Bob Coret met gegevens over oa. de families Coret, Brizee, Grondel, Bovene, van, Ham, van, Uphus, Evelingen, van, Buuren, van en Buuren, van.

Screenshot van website

Genealogie Corevaer / Korevaar - www.genealogieonline.nl/genealogie-corevaer-korevaar

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Korevaar, Corevaar, Brand, Tromp, Kleijn, De Jong, Corevaer, Rietveld, Tukker en Timmer.

Screenshot van website

Genealogie Correljé - genealogie.correlje.com

Zeer mooie familiesite. Hier treft u o.m. de vroegst bekende generaties van de familie Correljé

Screenshot van website

Genealogie Correlje - genealogie.correlje.com/families/correlje

Genealogie van de Familie Correlje met fotos

Screenshot van website

Genealogie Couwenhoven - www.genealogieonline.nl/genealogie-couwenhoven

Een publicatie door Henk Verbeek met gegevens over oa. de families Kouwenhoven, Van Leeuwen, Van der Meer, Koster, Romeijn, Kokshoorn, Van Rijn, Hooijmans, Schilperoort en Van der Helm.

Screenshot van website

Genealogie Crabbendam - www.genealogieonline.nl/genealogie-crabbendam

Een publicatie door D. Krabbendam met gegevens over oa. de families Krabbendam, Crabbendam, Bakker, Van der Helm, Kok, Gagesteyn, Schaap, Van der Hoek, Alberts en Raven.

Screenshot van website

Genealogie Creek / de Kreek - www.genealogieonline.nl/genealogie-creek-de-kreek

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families De Kreek, Naaktgeboren, Palsrok, Van der Giessen, Stuurstraat, Monster, In 't Veld, Visser, Van der Linden en Bijl.

Screenshot van website

Genealogie Familie de la Court - www.bmeijs.nl/PG-Uitvoer/court/COURT.HTM

Genealogie van de adelijke familie de la Court,

Screenshot van website

Genealogie Gabrielle Chalom (1920) - www.genealogieonline.nl/genealogie-gabrielle-chalom

Een genealogische publicatie door Mark Polman met gegevens over onder andere de families Chalom, Abida, Palacio, Medioni, Cohen Solal, Leonetti, Piquard, Antonini en Lascar.

Screenshot van website

Genealogie Van Calveen, Kalveen, Kalleveen - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-kalleveen

Een publicatie door Wim van Kalleveen met gegevens over oa. de families Welting, Van Calveen, Van Kalleveen, Weltings, Van Kalveen, Mierkes (Mierkens), Jacobs, De Groot, Kuiper en Hellevoort.

Screenshot van website



Genealogie nieuws