stamboomgids

Familienamen » C

Websites 121 - 130 van 310:

Genealogie Couwenhoven - www.genealogieonline.nl/genealogie-couwenhoven

Een publicatie door Henk Verbeek met gegevens over oa. de families Kouwenhoven, Van Leeuwen, Van der Meer, Koster, Romeijn, Kokshoorn, Van Rijn, Hooijmans, Schilperoort en Van der Helm.


Screenshot van website

Genealogie Crabbendam - www.genealogieonline.nl/genealogie-crabbendam

Een publicatie door D. Krabbendam met gegevens over oa. de families Krabbendam, Crabbendam, Bakker, Van der Helm, Kok, Gagesteyn, Schaap, Van der Hoek, Alberts en Raven.


Screenshot van website

Genealogie Creek / de Kreek - www.genealogieonline.nl/genealogie-creek-de-kreek

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families De Kreek, Naaktgeboren, Palsrok, Van der Giessen, Stuurstraat, Monster, In 't Veld, Visser, Van der Linden en Bijl.


Screenshot van website

Genealogie Croes - www.genealogieonline.nl/genealogie-croes

Een genealogische publicatie door Arnaud Croes met gegevens over onder andere de families Croes, Hansum, Hartmans, Halffman, Kleijn, Slob, Hopman, Gelderblom en Aanen.


Screenshot van website

Genealogie Familie de la Court - www.bmeijs.nl/PG-Uitvoer/court/COURT.HTM

Genealogie van de adelijke familie de la Court,


Screenshot van website

Genealogie Gabrielle Chalom (1920) - www.genealogieonline.nl/genealogie-gabrielle-chalom

Een genealogische publicatie door Mark Polman met gegevens over onder andere de families Chalom, Abida, Palacio, Medioni, Cohen Solal, Leonetti, Piquard, Antonini en Lascar.


Screenshot van website

Genealogie Van Calveen, Kalveen, Kalleveen - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-kalleveen

Een publicatie door Wim van Kalleveen met gegevens over oa. de families Welting, Van Calveen, Van Kalleveen, Weltings, Van Kalveen, Mierkes (Mierkens), Jacobs, De Groot, Kuiper en Hellevoort.


Screenshot van website

Genealogie Van Catz - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-catz

Een publicatie door Leon van Catz met gegevens over oa. de families Van de Pavoordt, Bleecke, Bentzon, Welzenis,welsenes,welzenes Van Welsenis, Roos, Van der Hoeven, Schoonmade, Van Catz, Kemp en Van Schie.


Screenshot van website

Genealogie Van Cooten - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-cooten

Een publicatie door Harry van Cooten met gegevens over oa. de families Van Cooten, Van Eck, Van der Horst, Hol, Van Hensbergen, Van de Lagemaat, Van Zuylen, Lokhorst, Van Dijk en Bosch.


Screenshot van website

Genealogie van Corffers naar Kurvers - www.mijn-genea.nl/genea/member/genealogie-van-corffers-naar-kurvers

De weg van de naam Corffers naar de naam Kurvers


Screenshot van website



Genealogie nieuws