stamboomgids

Familienamen » C

Websites 221 - 230 van 330:

Stamboom Clowting - www.genealogieonline.nl/stamboom-clowting

Een publicatie door Wim Mulder met gegevens over oa. de families Clowting, De Swart, Clouting, De Kraauw, Zuijl, Goedhart, Kleineeder, Wijkhuijs, Visser en Bakker.


Screenshot van website

Stamboom Cobussen - www.genealogieonline.nl/stamboom-cobussen

Een publicatie door Kees Cobussen met gegevens over oa. de families Cobussen, Snoodijk, Cobus, Van der Laarse, Jansen, Van Zeggeren, Roos, Meijer, Sijmens en Van der Kreeft.


Screenshot van website

Stamboom Codfried en Hoepel - www.genealogieonline.nl/stamboom-codfried-en-hoepel

Een genealogische publicatie door Oswald Codfried met gegevens over onder andere de families Codfried, Hoepel, Sterkenburg, Ensberg, Potaarde, Roemers, Ostwald, Tangenberg en William.


Screenshot van website

Stamboom Coenders en Steens - www.genealogieonline.nl/stamboom-coenders-steens

Een publicatie door Leo Coenders met gegevens over oa. de families Glas, Ansems, Van Hinsbergen, De Ronde, Coenders, Emme, De Wit, Van Oss, Van der Wee en Van Steijn.


Screenshot van website

Stamboom Coenen, Snelleman, Coppee, Mosmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-coenen-snelleman-coppee-mosmans

Een genealogische publicatie door Thea Steenbergen met gegevens over onder andere de families Coppee, Mosmans, Snelleman en Coenen.


Screenshot van website

Stamboom Coers - www.genealogieonline.nl/stamboom-coers

Een publicatie door Rob Coers met gegevens over oa. de families Coers, Koers, Gerritts, Kamerlingh Onnes, Courts, Van Vloten, Jansen, Van der Linde, Van der Vecht en Lakke.


Screenshot van website

Stamboom Coerse - www.genealogieonline.nl/stamboom-coerse

Een publicatie door K. H. Coerse met gegevens over oa. de families Bönning, Coerse, Boenning, Luckner, Borgman, Brinkhuijsen, Koerse, Van Grasstek, Man en Rijnja.


Screenshot van website

Stamboom Coetsier - www.genealogieonline.nl/stamboom-coetsier

Een genealogische publicatie door Michel Coetsier met gegevens over onder andere de families Coetsier, Ter Weijde en Béatse.


Screenshot van website

Stamboom Cole - www.genealogieonline.nl/stamboom-cole

Een publicatie door Guido Cole met gegevens over oa. de families Cole, Varewijck, Seghers, Brion, Philips, Schoenmaekers, Dircken, Burm, Maes en Van Craenenbroeck.


Screenshot van website

Stamboom Colijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-colijn

Een publicatie door Tim Colijn met gegevens over oa. de families Colijn, Kolijn, Van Dam, Damen, Dankaarts, Stelt, Schaap, Burghart en Burghart.


Screenshot van website



Genealogie nieuws