stamboomgids

Familienamen » C

Websites 221 - 230 van 325:

Stamboom Coers - www.genealogieonline.nl/stamboom-coers

Een publicatie door Rob Coers met gegevens over oa. de families Coers, Koers, Gerritts, Kamerlingh Onnes, Courts, Van Vloten, Jansen, Van der Linde, Van der Vecht en Lakke.


Screenshot van website

Stamboom Coerse - www.genealogieonline.nl/stamboom-coerse

Een publicatie door K. H. Coerse met gegevens over oa. de families Bönning, Coerse, Boenning, Luckner, Borgman, Brinkhuijsen, Koerse, Van Grasstek, Man en Rijnja.


Screenshot van website

Stamboom Coetsier - www.genealogieonline.nl/stamboom-coetsier

Een genealogische publicatie door Michel Coetsier met gegevens over onder andere de families Coetsier, Ter Weijde en Béatse.


Screenshot van website

Stamboom Cole - www.genealogieonline.nl/stamboom-cole

Een publicatie door Guido Cole met gegevens over oa. de families Cole, Varewijck, Seghers, Brion, Philips, Schoenmaekers, Dircken, Burm, Maes en Van Craenenbroeck.


Screenshot van website

Stamboom Colijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-colijn

Een publicatie door Tim Colijn met gegevens over oa. de families Colijn, Kolijn, Van Dam, Damen, Dankaarts, Stelt, Schaap, Burghart en Burghart.


Screenshot van website

Stamboom Colijn en Van Eijzeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-colijn-en-van-eijzeren

Een genealogische publicatie door Dirk Bart Colijn met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom Colle - www.genealogieonline.nl/stamboom-colle

Een publicatie door Eric Colle met gegevens over oa. de families Colle, Bakker, Teensma, Oostveen Van, Elles, Wouter, Wortel, Carst, Burgert en Labots.


Screenshot van website

Stamboom Commu-Schreuder - www.genealogieonline.nl/stamboom-commu-schreuder

Een genealogische publicatie door Nick vd Voort met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom Conradi - www.genealogieonline.nl/stamboom-conradi

Een publicatie door H.G.de Vries met gegevens over oa. de families De Vries, Conradi, Piepenbroek, Johannes Conradi, Oordt, Slot, Hagreis, Antoon Schrumph, Klaasje Klunder en Grietje Visscher.


Screenshot van website

Stamboom Consten Koolen - www.genealogieonline.nl/stamboom-consten-koolen

Een publicatie door Jo Consten met gegevens over oa. de families Consten, Consten (Konsten), Van Engelen, Vreuls, Rouschen, Van Soerland, V.d Weerden, Vilain (Filain), Beautemps (Boding Bautemps) en Frösch.


Screenshot van website



Genealogie nieuws