stamboomgids

Familienamen » C

Websites 231 - 240 van 304:

Stamboom Coumou - www.genealogieonline.nl/stamboom-coumou

Een publicatie door Ine Coumou met gegevens over oa. de families Coumou, Zee, De Vos, Kapteyn, Den Ouden, Van Dijk, Tupker, Parlevliet, Schiernecker en Lotens.


Screenshot van website

Stamboom Coumou en Jongerius - www.sandercoumou.nl/?pagina=stamboom

Hier vind u de stambomen van de families Coumou en Jongerius


Screenshot van website

Stamboom Courbois - www.genealogieonline.nl/stamboom-courbois

Een publicatie door J. Courbois met gegevens over oa. de families Courbois, Hofhout, Nbekend, Kind, Peters, Roomer, Kregting, Brouwer, Elbers en Husser.


Screenshot van website

Stamboom Courbois (Belgiƫ) - www.genealogieonline.nl/stamboom-courbois-belgie

Een publicatie door J. Courbois met gegevens over oa. de families Courbois, Melin, Delleuze, Uyttebroeck, Verdonck, Paquot, Loviny, Pirard, Rihon en Francart.


Screenshot van website

Stamboom Couvreur & Smit - www.tom-couvreur-stamboom.nl

Couvreur, Deleij,Smit/Taheij,Proost,Van den Heuvel enz....


Screenshot van website

Stamboom Cox - www.genealogieonline.nl/stamboom-cox

Een publicatie door Bouts Benoit met gegevens over oa. de families Cox, Martens, Lavalee, Gillissen, Christians, Bettonville, Raemakers, Caessens en Caessens.


Screenshot van website

Stamboom Cox-Coppieters - www.genealogieonline.nl/stamboom-cox-coppieters

Een publicatie door Frans Cox met gegevens over oa. de families Neefs, Stappaerts, Peeters, Nuyts, Eggers, Jacobs, De Greef, Cox, Ooms en De Backer.


Screenshot van website

Stamboom Craens - www.genealogieonline.nl/stamboom-craens

Een genealogische publicatie door Alexander Craens met gegevens over onder andere de families Craens, Wallace, Suy, Mowbray, Schepers, Troch, Dougherty, Bischops en Noyes.


Screenshot van website

Stamboom Cramer en van Bosse - www.genealogieonline.nl/stamboom-cramer-van-bosse

Een publicatie door Hans Pols met gegevens over oa. de families Bosse, Beer, Begemann, Van Bosse, Remmert, Cramer, Ketjen, Kanter, Persijn en Roo.


Screenshot van website

Stamboom Crapts - www.genealogieonline.nl/stamboom_crapts

Stamboom van de familie Crapts is samengesteld door J. Crapts.


Screenshot van website



Genealogie nieuws