stamboomgids

Familienamen » C

Websites 231 - 240 van 330:

Stamboom Colijn en Van Eijzeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-colijn-en-van-eijzeren

Een genealogische publicatie door Dirk Bart Colijn met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom Colle - www.genealogieonline.nl/stamboom-colle

Een publicatie door Eric Colle met gegevens over oa. de families Colle, Bakker, Teensma, Oostveen Van, Elles, Wouter, Wortel, Carst, Burgert en Labots.


Screenshot van website

Stamboom Commu-Schreuder - www.genealogieonline.nl/stamboom-commu-schreuder

Een genealogische publicatie door Nick vd Voort met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom Conradi - www.genealogieonline.nl/stamboom-conradi

Een publicatie door H.G.de Vries met gegevens over oa. de families De Vries, Conradi, Piepenbroek, Johannes Conradi, Oordt, Slot, Hagreis, Antoon Schrumph, Klaasje Klunder en Grietje Visscher.


Screenshot van website

Stamboom Consten Koolen - www.genealogieonline.nl/stamboom-consten-koolen

Een publicatie door Jo Consten met gegevens over oa. de families Consten, Consten (Konsten), Van Engelen, Vreuls, Rouschen, Van Soerland, V.d Weerden, Vilain (Filain), Beautemps (Boding Bautemps) en Frösch.


Screenshot van website

Stamboom Cooper, Kooper - www.genealogieonline.nl/stamboom-cooper

Een publicatie door Marieke Cooper met gegevens over oa. de families Kooper, Cooper, Wools, Bouwinkelman, Trock, Meijer, Bos, Scholte, Bransen en Polman.


Screenshot van website

Stamboom Coopmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-coopmans

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families C(K)oopmans, Coopmans, De Bruin, Janssen, Willems, Van Vorst, Martens, Custers, In Den Meuser en Jacobs.


Screenshot van website

Stamboom Coppes Werdmölder - www.genealogieonline.nl/stamboom-coppes-werdmolder

Een genealogische publicatie door FH Coppes met gegevens over onder andere de families Coppes, Werdm?lder, Franssen, Bartel, Van Someren, Bisquint, Deimann, Ficker en Wortelboer.


Screenshot van website

Stamboom Copsy - www.genealogieonline.nl/stamboom-copsy

Een publicatie door Michel Copsy met gegevens over oa. de families Copsey, Kan, van, Copsy, Klaui, Martinsen, Beresford, Death, Bunes en Bunes.


Screenshot van website

Stamboom Cor en Lia - www.genealogieonline.nl/stamboom-cor-en-lia

Een publicatie door Cor Kuipers met gegevens over oa. de families Kuipers, Kueper, Wuhl, Sluiters, Bartels, Moerland, Wiel Van Der, Durand, Tellegey en Natans.


Screenshot van website



Genealogie nieuws