stamboomgids

Familienamen » C

Websites 231 - 240 van 310:

Stamboom Coset - www.genealogieonline.nl/stamboom-coset

Een publicatie door Joop Coset met gegevens over oa. de families Coset, Moolenaar, Sanders, Van den Dijssel, Wuits, Brans, Druijven, Molenaar, Hoeks en Van Groeningen.


Screenshot van website

Stamboom Coster - www.genealogieonline.nl/stamboom_coster

Gegevens over oa. de families Coster, Knol, Onbekend, Daniels, Krijgsman, Drescher, Karssen, Göbel, Vuyk en Ouwerkerk.


Screenshot van website

Stamboom Coster - www.genealogieonline.nl/stamboom-coster

Een publicatie door Hans Coster met gegevens over oa. de families Coster, Schoondergang, Pelgrum (Pelgrom?), Bijvoet, Tuffers ?, Van Helderebergh, Meure (Meuve?), Bjvoet en Bjvoet.


Screenshot van website

Stamboom Coudyser - www.genealogieonline.nl/stamboom-coudyser

Een publicatie door Robert Coudyser met gegevens over oa. de families Coudyser, Coudijser, Coudijzer, Calis, Deruytere, Durnez, Coudyzer, Rigole, Caudyser en Ballieu.


Screenshot van website

Stamboom Coudyser - Calis - gw.geneanet.org/robcody

Met aanverwante schrijfwijzes


Screenshot van website

Stamboom Coumou - www.genealogieonline.nl/stamboom-coumou

Een publicatie door Ine Coumou met gegevens over oa. de families Coumou, Zee, De Vos, Kapteyn, Den Ouden, Van Dijk, Tupker, Parlevliet, Schiernecker en Lotens.


Screenshot van website

Stamboom Coumou en Jongerius - www.sandercoumou.nl/?pagina=stamboom

Hier vind u de stambomen van de families Coumou en Jongerius


Screenshot van website

Stamboom Courbois - www.genealogieonline.nl/stamboom-courbois

Een publicatie door J. Courbois met gegevens over oa. de families Courbois, Hofhout, Nbekend, Kind, Peters, Roomer, Kregting, Brouwer, Elbers en Husser.


Screenshot van website

Stamboom Courbois (België) - www.genealogieonline.nl/stamboom-courbois-belgie

Een publicatie door J. Courbois met gegevens over oa. de families Courbois, Melin, Delleuze, Uyttebroeck, Verdonck, Paquot, Loviny, Pirard, Rihon en Francart.


Screenshot van website

Stamboom Couvreur & Smit - www.tom-couvreur-stamboom.nl

Couvreur, Deleij,Smit/Taheij,Proost,Van den Heuvel enz....


Screenshot van website



Genealogie nieuws